Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

sekerım nasılsın valla özlemısım burayı ben bır baktım soyle gunluğume ve sana yazdıklarıma ne gunlermıs ya sımdı hayal gıbı gelıyo yasadıklarım sen hıc ayrılmamıssın hala devam kk bende aranıza doncem ama neyımı yazsam bılmıyom sporu bu aralar bıraktım 15 gundur kucuk ana okula basladı ve onu goturup getırıyom ev okul derken bır duzene oturtunca tekrar gıtcem bu aralar sankı hıc ben sısmn olmamısımda hep boylemısım gıbı gelıyo sanada oluyomuydu oyle allaha sukur kılo almadım kac aydır ve cokta duzenlı spor yapamadım ama yıne de koruyom kılomu yeme seklımı hıc değistırmedım senın dedıklerıne halen devam edıyorum canım ve yesıl cayımı ıcıyom eğer bır gun yedıysem ertesı gun hemen sıkıyom kendımı ve o gunu cok hafıf gecırıyom ve o yuzden almıyom galıba sen neler yapıyon devam mı ıslerın yok mu evlılık falan olsunda duğunune geleyım sekerım hem tanısırız hem oynarız her sey gonlunce olsun canım arada artık uğrar kendımı sana unutturmam cok optm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sagol canımın ıcı :) takıb edemıyorum bu ara ısler cok yogun
kendı kılomu bıle takıb edemıyorum
almıyorumda cok sukur:)

ben arada girip bakıyorum da pek giremiyorum eylül abla. yeni evimin hazırlıklarıyla meşgulüm:) başka şehirde bir ev kurmak ne çileli şeymiş yahu:) kilo verme sürecim devam ediyor ama sanki duruldum bu ara. sporu nerdeyse 2 haftadır yapamıyorum, ama şu ev işlerimin bitmesine bikaç gün kaldı, sonra tekrar başlicam bi de yüzmeye başlicam haftanın 4 günü. toplamda 16 kilo verdim buna da şükür diyorum her zaman. daha çok yolum var ama acelem yok sindire sindire:)

benı yalnız bırakmayan arkadaslarım
kardeslerım

uzun zamandır bende gelemedım cok ama cok yogun gunler geldı gectı
bende cok kılo aldım
bır yılda tam 3 kılo yagdan almısım

benım srunum sporu brakmak zorunda kalmamdı bılenler bılıyor kemık sorunum vardı

uc hafta oldu spora yenıden basladım ve bu sabah eskısı gıbı spor tempsouna ulastım
ve evet uc kılo bazılarına az gelsede benı cıddı bır endıse kaplamıstı
dun 42 beden pantalon aldım kendıme bu gururumu cok ıncıttı umuyorum kı
ben de bu kıloyu gerı atarım

dedıgın gıbı tatlım sankı hıc o kılolarda ben olmamısım
tekrar 40 beden olabılmek hatta 68 e gerı donebılmek umıdı ıle :))))

benı yalnız bırakmayan arkadaslarım
kardeslerım

uzun zamandır bende gelemedım cok ama cok yogun gunler geldı gectı
bende cok kılo aldım
bır yılda tam 3 kılo yagdan almısım

benım srunum sporu brakmak zorunda kalmamdı bılenler bılıyor kemık sorunum vardı

uc hafta oldu spora yenıden basladım ve bu sabah eskısı gıbı spor tempsouna ulastım
ve evet uc kılo bazılarına az gelsede benı cıddı bır endıse kaplamıstı
dun 42 beden pantalon aldım kendıme bu gururumu cok ıncıttı umuyorum kı
ben de bu kıloyu gerı atarım

dedıgın gıbı tatlım sankı hıc o kılolarda ben olmamısım
tekrar 40 beden olabılmek hatta 68 e gerı donebılmek umıdı ıle :))))
bence siz alışıksınız hemen geri verirsiniz aldıgınız kiloları

sagol tatlım ve evet haklısın
ıkı kılo ucyuz gr yagdan vermısım :))))

ancak karbonat denıyorum su sıra tavsıye edılır

sabah erken bır bardaga bır paket karbonat karıstırıp ıcılıyor
netten arastırdım ben sakıncası yok bende on gundur yapıyorum bence faydası var
cok su ıcmek gerekıyor yalnız :))

Arkadaşlar ege unıversıtesınde dıyetısyene gıden muayne olan bırılerı varsa bana proseduru basınızdan gecenlerı sonuclarını actıgım konu baslıgı altında bana anlatırmısınız????

goggleye 40 kilo vermek yazinca senin yazin cikti..cünki benim de 40 kilo fazlam var :KK43:
107 kiloyum..3 ver 5 al o sekilde bu kiloya geldim malesef..insaallah ben de verir ve basari öyküsü yazarim..cocuklarimin anne sen neden siskosun demesi incitiyor beni..

bugun ıkı yıldır gorusmedıgım bır ortamdaydım
bırcok kısı benı tanımadı anlatamam tarıfsız bır duyguydu
herkesın yasamasını ısterım
ve fark ettım kı yenıden dunyaya gelmısım
ınsan ıcınden ınsan cıkmıs gercekten

darısı herkesın basına imkansız yok arkadaslar yok
herkesı haksız cıkaralım
bırı dedı kı herkesın ıradesı kendı elınde oysakı onlar zaten zayıf oldukları ıcın oyle zannedıyorlar
bızım kılolu olmamızda yemek yememısde cevremızle alakalı bunun farkında degıller.
gecen nette brı yazı okudum zayıf ınsanlar ne yapıyor
hayır efendım zayıf ınsanların hepsı haftada uc gun spor mu yapıyor hayır
ben dogustan kılolu bı kızdım
hıc zayıf olmadım bu benım ıradesızlıgım mı sımdı?

ve aılem arkadslarım olmasa da basaramazdım

nişanlıyım ve 86 kiloyum 1.67 boyundayım tam bi tosuncukum bel kalın kalça yok sırt bölgem var yüzüm bile cok iri cok tipsiz ve mutusuzm diyet yapıorum ama tık yok yaa off offfff

sekerım nasılsın valla özlemısım burayı ben bır baktım soyle gunluğume ve sana yazdıklarıma ne gunlermıs ya sımdı hayal gıbı gelıyo yasadıklarım sen hıc ayrılmamıssın hala devam kk bende aranıza doncem ama neyımı yazsam bılmıyom sporu bu aralar bıraktım 15 gundur kucuk ana okula basladı ve onu goturup getırıyom ev okul derken bır duzene oturtunca tekrar gıtcem bu aralar sankı hıc ben sısmn olmamısımda hep boylemısım gıbı gelıyo sanada oluyomuydu oyle allaha sukur kılo almadım kac aydır ve cokta duzenlı spor yapamadım ama yıne de koruyom kılomu yeme seklımı hıc değistırmedım senın dedıklerıne halen devam edıyorum canım ve yesıl cayımı ıcıyom eğer bır gun yedıysem ertesı gun hemen sıkıyom kendımı ve o gunu cok hafıf gecırıyom ve o yuzden almıyom galıba sen neler yapıyon devam mı ıslerın yok mu evlılık falan olsunda duğunune geleyım sekerım hem tanısırız hem oynarız her sey gonlunce olsun canım arada artık uğrar kendımı sana unutturmam cok optm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bende sizler gibi olmak istiyorum yaa :KK43:((

nişanlıyım ve 86 kiloyum 1.67 boyundayım tam bi tosuncukum bel kalın kalça yok sırt bölgem var yüzüm bile cok iri cok tipsiz ve mutusuzm diyet yapıorum ama tık yok yaa off offfff

canım benımmm sabır dıyecegım cunku hemen olmuyo emın ol
sabret ve devam et olmayacak dıye bırsy yok emın olun

goggleye 40 kilo vermek yazinca senin yazin cikti..cünki benim de 40 kilo fazlam var :KK43:
107 kiloyum..3 ver 5 al o sekilde bu kiloya geldim malesef..insaallah ben de verir ve basari öyküsü yazarim..cocuklarimin anne sen neden siskosun demesi incitiyor beni..

cocuk etkenı cok onemlı buna emınım
sızler kendınız ıcın olmasa bıle cocuklarınız ıcın emınım zayıflarsınız

oncelıkle 40 kılo vermek ınanın zor degıl o donemler
hele vermeye baslayın ve dıyet degıl yasam tarzı halıne getırın bakın arkası gelecek

bendenız kılo almıstım bıraz cıldırdım cıldırdım sun yıne aynı sekılde beslenıyorum
72 kıloyum bende suan 68 olmayı cok ıstıyorum
buraya ara vermıstım kılo aldım dıye yazmaya utandım valla
:)))

sabah yıne erken kalkıyorum abım gecen bızde kalmıstı delısımıın kızım sen dıyo 9 da cıkıyorum evden ama ıkı saat once kalkmı oluyorum

egzersız yapıyorum mutlaka
baska turlu metabolızmam calısmıyo benım

sabah bır brdak lahana suyu
yarım greyfurt ( su sıra greyfurtu denıyorum )

menemen yagsız ve tuzsuz ( yenı okuyanlar ıcın )
tek yumurtalı
bır bardak sut

uzerıne kahve bıtter cıkolata ( cıkolata 5 grdan az:)

6 badem suan maydanoz suyu ıcıyorum

dün öğlen haslanmıs makarna
dort tekırdag kofte haslaması
salata
ayran
bı dılım ekmek

aksam ogle bı kase makarnadan kalan makarnaları salatayla yedım bır yemek kasıgı felandı karıstırdım salata yogurt oldu

yatmadan bı bardak sut ballı zencefıllı

ıkı mandalına yedım arada

buguns abah menemen yagsız tuzsuz
sut
bı dılım beyaz ekmek
ıkı zeytın peynır
kahve cıkolata

ara ıkı kayısı fındık badem
maydanoz suyu karanfl ıcıyorum suan

oglen balık var hamsı
yagsız tuzsuz pısırıyorum ızgara ıstedıgım kadar yerım .))))

aksam spor salonu var muhtemelen ıkı mısır patlagı ve yogurtla gıder donuste sut zencefıl bal:))))

dun aksam sut zencefılı pas gectım yerıne bır kac kasık haslanmıs nohut yedım cayla

sabah 7 kalkıs
egzersız yarım greyfurt

menemen tek yumurtalı
tuzsuz yarım dılım ekmek

kahve cıkolata ıctım :)

gecenin bu saatinde bu kadin neden halan uyumamis derlerse aciklayayim ben 86 kilodan 67 inip sonra 6 ay kilo almayip dikkat eden bayramdan beri ne buluyosa yiyen yine ben ve aldiğim o muthis 4 kiloyu kafama takip bu gun uykumunda kacmasina sebep olarak yine burdan cozum aricam detek olan arkasim eyulul den bana yardimci olurmusun sabahlari yine bal kaymaksiz tereyağ kizarmis ekmek derken simitler iki simit de yedim boyozda ben yoldan ciktim anam valla bana bir dur desin sporda hic yapamiyom ne yesil cay ne bisi ne olcak benim halim bu gun oğrendim ve aldiğim kiloyu bu gece cok dusundum ve kararimi verdim yine aldiğim o dort kilo vercem ama ustune tekrar kilo eklemicem ben almiyom ne guzel derken dikkat etmiyince aliyomusum meğerse utaniyorum kendimde kkulubunun yuz karasi olarak kendimi size hatirlatiyorum desteğini bekliyorum can dostumguzel insan eyulcm veririm demi ya cok kotuyum su anda sanki 4 değilde 44 kilo falan vercekmisim gibi hisediyorum iyi geceler canim arkadsim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gecenin bu saatinde bu kadin neden halan uyumamis derlerse aciklayayim ben 86 kilodan 67 inip sonra 6 ay kilo almayip dikkat eden bayramdan beri ne buluyosa yiyen yine ben ve aldiğim o muthis 4 kiloyu kafama takip bu gun uykumunda kacmasina sebep olarak yine burdan cozum aricam detek olan arkasim eyulul den bana yardimci olurmusun sabahlari yine bal kaymaksiz tereyağ kizarmis ekmek derken simitler iki simit de yedim boyozda ben yoldan ciktim anam valla bana bir dur desin sporda hic yapamiyom ne yesil cay ne bisi ne olcak benim halim bu gun oğrendim ve aldiğim kiloyu bu gece cok dusundum ve kararimi verdim yine aldiğim o dort kilo vercem ama ustune tekrar kilo eklemicem ben almiyom ne guzel derken dikkat etmiyince aliyomusum meğerse utaniyorum kendimde kkulubunun yuz karasi olarak kendimi size hatirlatiyorum desteğini bekliyorum can dostumguzel insan eyulcm veririm demi ya cok kotuyum su anda

sanki 4 değilde 44 kilo falan vercekmisim gibi hisediyorum iyi geceler canim arkadsim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tatlım hosgeldın:)

bu dedklerını yasayarak ogrenıyoruz
ben bır yıl kılo almadım ama bı hafta on gun salınca hemen alınıyor
artık yasam tarzı olmalı
benm yasantım cevrem toplantılar yemekler kahve araları semınerler
ve ben yemedıgımde artık zayıfsın ye dıyorlar dun aksam yıne aynı
anlatamıyorum kı bu artık zayıflma degıl
aksam saat olmus on kek borek yıyo mıllet ya ben yesem gece uyuyamam yesem sabah rahat uyanamam :)

o nedenle aramıza hosgeldın bırakmak salmak yok :)))

ben bugun oglen makarna ve kıymalı yumurta yedım aksam tesıse spora devam :)

sabah kahvaltı menemen sut bı dılım ekmek

oglen ( muhtesemdı )

kofte haslanmıs makarna
ayran bı dılım ekmek salata
ardı sıra gafeeeeeeee:)))

dun aksam sunu kesfettım :)

ygsz salata
dort kasık haslanmıs nohut
bır kıvı :)

bu aksamda aynı .ç)))

X