Fal Sepeti Deneyimleri

Ben aldım 3000 kredi 150 tl nerdeyse bedava :) Fal seviyorsanız kesin alın kızlar 2 günlükmüş bende Akın ve Fulya'ya baktırdım. Hele Fulya yıldızname de çok iyi mutlaka baktır derim
Ayyy bayadır ara vermiştim. Yeni isimlerden deneyen oldu mu ? Geri dönüşlerinizi bekliyorum kızlar

Merhaba arkadaşlar konuyu uzun zamandır takipteydim fakat yeni üye oldum. Normalde tarot kahve falı baktırırdım bu sefer Twitter da ilk defa yıldızname baktırdım ebced hesabıyla bakılıyormuş. Baktırdığım kişi hoca değildi ve sonradan pek güven vermedi bana. Şu an bi ilişkim var ve o kişiyle evlenmeyeceğimi kaderimde gözükmediğini söyledi çok üzüldüm. Sizce yıldızname geleceği görebilir mi bu kadar net doğruluk payı nedir? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için

Allah bilir onu çok güvenme ilişkine devam et. Yıldızname gerçekten bakabilen hocalar var ama çok nadiren gerçekten bakabilenler bulunuyor. Twitter dan falan bakmaz yani hoca. Bende yıldızname baktirmistim hic biri de olmadı.

Benim için de iş ile ilgili olumsuz şeyler tarot falında söylenmişti. Hem uygulamada fal baktırdığım yorumcumu değiştirdim hem de olumsuz şeylere takılmamayı öğrendim.

Fal kutusundan Esra Özen ve Sezen Hisli ye fal baktırma hatasında bulundum. Aman diyim sakız falından beter sakın baktırmayın paranıza yazık.

Bende denedim partnerimin

Bende Esraya baktırdım parama yazık oldu
Berbat ya puanına aldandım da baktirdim bi dediği de çıkmaz mı. Sezen hisliye baktırdım o da kısacık yazmış yarısı işte karamsarsın negatif düşünme vs diyerek geçmiş diğer yarısı da sözde benden hoşlanan biri varmış tarif etmiş genel bi tip yani esmer sakallı falan ulan türkiyedeki erkeklerin yüzde 90 ı bu zaten. Parama yazık oldu iade istedim vermediler de.

Merhabalar , aranızda yeniyim mesajları okuyordum hep ama üye yeni oldum. Fal sepetine de yorumlara istinaden baktım talia diye birisi övülmüş ama sitede bulamadım ben onu geçen gün Kismetim.net diye bir sitede Birsen adında birine fal baktırdım asla memnun olmadım. Fal sepetine de bir şans vermek istiyorum

mısırlı talia sanırım dediğiniz. ben geçen yılın başında ona fal attım zor bela çünkü hemen meşgul oluyordu. telefonda fal baktı. o kadar yönlendirici sorular oldu ki..şöyle böyle mi falan filan ağzından laf alıp yorum yapıyor gibi hissettim. sürede uzadı tabi kredilerim de gitti bol bol..falda soramadığım sorularım vardı kredim bitti görüşme kapandı çünkü soru yazdım faldan sonra 2 hafta sonra yanıt vermişti. ama denemek isterseniz varsa deneyin. çünkü ben 1 yıldır neredeyse hiç bakmıyorum falsepetine.

Bazı yorumlarda onu övmüşlerdi, iyi ki baktırmadım o zaman teşekkür ederim açıklamanız için… falcı arayışına devam o zaman

Ben de neredeyse her fal uygulamasını denemiş biriyim ama yorumcuya göre uygulamaya giderim. Sevdiğim yorumcular başka uygulamalara da gidebiliyor tabi ben de peşlerinden Ama Fal sepetinden en az 5 tane yorumcu önerebilirim. Hatta Derin Hislere fal baktırarak başlayabilirsin kredisi uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…