Fal Sepeti Deneyimleri

arkadaşlar bu foruma son kez yazıyorum 🙏 yaklaşık ıkı senedir baktırmadıgım falcı kalmadı hepsi seviyo dedi bende karakteri ve olmus olayları bilince bir coguna inandım ama benden önceki eski sevgilisiymiş sevdigi ne yazık kı ben kendımı o kadar kaptırdım ve inandım ki burda hep okurdum onceden yazılanları işte inanmayın böyle şöyle oldu diye icten ice hep korkardım benim başıma gelirse diye. umut tabıkı her zaman var bu benım durumum böyle oldugu icim diyorum ama fala inanmayın lutfen umudunuz duadan olsun bu hatayı ben yaptıgım icin son kez bunu da söylemek istedim
Seni öyle iyi anliyorumki… aynisi bende de olmustu birkac ay önce. Aldatildigim yetmemis gibi umutlarimdan ve paramdan olmustum cok korkunc bir travma. Umarim sende iylesirsin cok cabuk zamanda ❤️

arkadaşlar bu foruma son kez yazıyorum 🙏 yaklaşık ıkı senedir baktırmadıgım falcı kalmadı hepsi seviyo dedi bende karakteri ve olmus olayları bilince bir coguna inandım ama benden önceki eski sevgilisiymiş sevdigi ne yazık kı ben kendımı o kadar kaptırdım ve inandım ki burda hep okurdum onceden yazılanları işte inanmayın böyle şöyle oldu diye icten ice hep korkardım benim başıma gelirse diye. umut tabıkı her zaman var bu benım durumum böyle oldugu icim diyorum ama fala inanmayın lutfen umudunuz duadan olsun bu hatayı ben yaptıgım icin son kez bunu da söylemek istedim
Evet ,ben de senelerdir fal sepetinde baktirmadigim yorumcunun neredeyse kalmadığı spesifik bir sorumun ,hepsinin ağız birliği yapmış şekilde olacak demesinin, ve verdikleri vadeleri her seferinde daha da ötelemelerinin sonucunda fal sayfasını tamamen kapattım.Bedava verseler baktırmam o durumdayım.Burayi eskiden beri takip ettiğim için bildirimde okuyunca yazma isteği duydum.Patladi hepsi gitti.Bosuna umut,boşuna para ha arada tutanlar olmadı değil ama o kadar çok baktırdım ki tutmaması imkansızdı zaten.Asıl konumun akıbetini kessinlikle bilemediler.Böylelikle noktayı koymuş oldum.

Evet ,ben de senelerdir fal sepetinde baktirmadigim yorumcunun neredeyse kalmadığı spesifik bir sorumun ,hepsinin ağız birliği yapmış şekilde olacak demesinin, ve verdikleri vadeleri her seferinde daha da ötelemelerinin sonucunda fal sayfasını tamamen kapattım.Bedava verseler baktırmam o durumdayım.Burayi eskiden beri takip ettiğim için bildirimde okuyunca yazma isteği duydum.Patladi hepsi gitti.Bosuna umut,boşuna para ha arada tutanlar olmadı değil ama o kadar çok baktırdım ki tutmaması imkansızdı zaten.Asıl konumun akıbetini kessinlikle bilemediler.Böylelikle noktayı koymuş oldum.
kesinlikle ben söylüyorum hala kabullenmiyolar yanlış anladığın bir durum var diye ben görsem söylerim umut vermem diyolar ama ne yazık ki ben zaten gelecek odaklı degildim ama anı bilirler belki diye düşünüyodum işte enerji okumasıdır vs diye ama o bile yalan

Reklam değil eski üyeyim ama bu tarz yerlere baktıracağınıza Twitter da altıncı his diye bir yorumcu var.
Ben baktırdım fiyatı da fal sepetindekilerden uygun.
Ben çok beğendim.
Bilinçaltı okuması yapıyor kadın resmen.
YouTube da videoları da var.
Tavsiye vermek istemiyorum ama isteyen baktırsın.
Fal sepeei vs yorumcular hem kısa bakıyor hemde pek tutan olmuyor.

Reklam değil eski üyeyim ama bu tarz yerlere baktıracağınıza Twitter da altıncı his diye bir yorumcu var.
Ben çok beğendim.
Bence degil twitterda, atomu parcalayabilen biri var desende hepsi ayni! Bu arada zihin akumayi falsepetinde de cokkkk guzel yapanlar oluyordu :) ama bunun dogrulugunu kanitlamak imkansiz gibi birsey. Tabi kendini kandirmak istemeni anliyorum… bende cokkk yaptim onu, guzel bakiyo filan dedigim cok olmustur ama malesef er yada gec gercekle yuzlestiginde anliyorsun hicbirinin gercek olmadigini…. Yani zevk icin oylesine bakilir ama cok kisi var cikmaza girip faldan medet uman benim gibi ve sonu hep husran… herseyin ilacini acikliyorum simdi bana cok iyi geldi:) ZAMAN :).

Ben çok beğendim.
canım linkini paylaşır mısın? twitter kullanıcı adını tam yazabillir misin?

kesinlikle ben söylüyorum hala kabullenmiyolar yanlış anladığın bir durum var diye ben görsem söylerim umut vermem diyolar ama ne yazık ki ben zaten gelecek odaklı degildim ama anı bilirler belki diye düşünüyodum işte enerji okumasıdır vs diye ama o bile yalan
Ben de çok uyardım baktirmadan önce ,boşu boşuna görmediğiniz bir şeye olacak demeyiz,şöyle eminiz,böyle olacak,vadeler vs vs olmayınca da şu sebep var bundan dolayı ertelenmiş, 3 ay sonra diye diye 3 sene oldu 🤣 Hiç bi şeyin olduğu yok.Kendime gülüyorum bu arada ..Deliye gibi umut bağladığım için.. Olmayacak deyince bi daha baktirmama durumu oluyor.Bence o yüzden olacak diyorlar ve her seferinde de vade atıyorlar.Bagliyor kısaca müşteriyi kendine.Taaaki sen uyanana kadar...

Ben çok beğendim.
Twttr adını öğrenebilir miyim

twitter falcıları genelde 18-30 yaş arasında gençler birbiriyle zaten çok paslaşıyolar bilgileri filan :KK70: daha önce çok uyardık tekrar yazım
Hayır hayır genç değil deneyimli bir bayan YouTube dan bakabilirsiniz.
Bence site falcılarından çok daha iyi.
Hem detaylı hemde bilinçaltı yorumluyot.

canım linkini paylaşır mısın? twitter kullanıcı adını tam yazabillir misin?
Altıncı His Tarot.
YouTube da videoları var önce ordan izleyip bakın.
Katina,Tarot ve başka destekleri var hepsini birlikte bakıyor.
Aklınızdaki kişinin bilinçaltına giriyor resmen.
Erkek arkadaşımın birebir ağzından duyduğum cümleleri söyledi bana şok oldum.
Gelecek için beklemede dedikleri.
Zaten aşırı olumlu pembeci asla değil.
Yaşayabileceğiniz yaşadığınız sorunları karşı tarafın duygu düşünce korkularını anlatıyor.
İlişkisi olan yada aklında bir kişi olan baktırsın ama.
Hayatıma biri girecek mi şeklinde soruları kimse bilemez bence.
Atıyorum expartnerim dönecek mi?
Yada ilişkim nasıl ilerleyecek şeklinde

twitter falcıları genelde 18-30 yaş arasında gençler birbiriyle zaten çok paslaşıyolar bilgileri filan :KK70: daha önce çok uyardık tekrar yazım
Instagramdaki astrologlar da öyle .Geçen sene çok tavsiye edilen birine horary baktırmistim, memnuniyet mesajları paylaşıyorlar çok vs ilgimi cekti; sonuç hüsran tabii..O da olacak demisti.Hem de yildiz haritama baktı.Vadesi dolali 1 sene oldu onun da.Kandırmasyondan başka bi şey değil 😁.

Instagramdaki astrologlar da öyle .Geçen sene çok tavsiye edilen birine horary baktırmistim, memnuniyet mesajları paylaşıyorlar çok vs ilgimi cekti; sonuç hüsran tabii..O da olacak demisti.Hem de yildiz haritama baktı.Vadesi dolali 1 sene oldu onun da.Kandırmasyondan başka bi şey değil 😁.
Yıldız haritam için geçen sene iki kişiden danışmanlık aldım takipçisi bol olan astrolog ikisi.. aynı doğum tarihleri aynı bilgiler ama gelen cevaplar farklı:) bir tanesi 2023 mart evlenmem gerekirdi 23 günümün kaldi😂diğeri 2024 ona var daha sözün kısası fallar da bunlarda cikmiyor😬

X