Falımda Çıkan Adamla Tanıştım !

gzdmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2011
4
0
Merhaba arkadaşlar..

Çok ilginç bir fal olayı yaşadım ve bunu paylaşıp yorumlarınızı almak amacıyla siteye üye oldum. Aslında fala çok fazla inanan biri değilimdir. Daha doğrusu geleceği gördüğünü söyleyen kimseye inanmazdım.

Arkadaşım bir fal baktırdığından ve kadının isimlere kadar herşeyi bildiğinden bahsetti. O sıralar hayatımda değişik hiç bir şey yoktu, bütün günüm evde geçiyordu. O yüzden fal baktırmanın da çok bi mantığı yok dedim ama arkadaşım inat edip götürdü beni.

Kadını zaten ilk gördüğümde tüylerim diken diken oldu. Öyle bir bakış, öyle bir yüz hatları vardı ki...

Karşısına oturdum.

Geçmişimle ilgili herşeyi ama herşeyi bildi. Hemde isimlerle birlikte. " Sen Eskişehir'i kazanmışsın geçen sene ama bölüm hoşuna gitmemiş sonradan, ne gerek var deyip gitmemişsin " dedi gerçekten de öyleydi. " Baban araba alıp satıyor senin , senin üzerine bir araba alacak " dedi gerçekten de öyleydi ! " Sen bir dersane , kurs gibi bir ortama gireceksin" dedi. O zaman hiç böyle bir planım yoktu. Aklımın ucundan bile geçmezdi hatta.. " Hayır " dedim. " Öyle birşey yok. "

" Ben sana söylüyorum " dedi " Bir kaç ay içinde bir kurs ortamın olacak senin " dedi.

3 ay sonra işkurun bir kursuna başladım ki o zaman hiç gündemde bile yoktu.

" Sen memur olacaksın bir devlet dairesi görünüyor sana. İstanbul'a gideceksin orada yaşayacaksın. " dedi sonra. " İstanbul'a asla gitmem " dedim. " Gideceksin adım gibi eminim " dedi.

Daha bunun gibi bir çok şey var ama uzatmayım. Eğer isterseniz devamını da anlatırım ama asıll ilginç olan bu falımda çıkan adam.

" Sana evleneceğin adamı söyleyeyim mi ? " dedi.

" Evet " dedim.

" Adı Murat " dedi. " Babanla aynı işi yapıyor.. Galericilik gibi.. Yakın bir zamanda tanışacaksınız dedi. " Tabi ben gelecek kısmına inanmadığım için geçiştirdim. " İstanbul'da yaşayacaksınız onunla. Eviniz orada olacak. " dedi. Sormadım fiziksel özellikleri nasıl, nasıl biri felan diye. Burun kıvırdım.. Kadın dedi ki ; " Sen bir kaç ay içinde o çocukla tanışıp yine bana geleceksin. Ben senelerdir bu işi yapıyorum, bu işten de para kazanıyorum. Emin olmadığım şeyi söylemem. Dediklerimin hepsi çıkacak . " dedi.

3-4 ay sonra kursa başladım. Hocamız herkesi tanımak amacıyla söz verip kendini anlatmasını istiyordu. İlk gördüğümde beğendiğim biri vardı ve sıra ona gelince haliyle biraz fazla kulak kesildim. Çocuğun adının Murat olduğunu ve otomotiv sektöründe çalıştığını öğrenince şok oldum resmen. Tabi bu bir tesadüf diye düşündüm sadece ve o zamana kadar falı felan hiç düşünmüyordum. İlk bunu duyunca aklıma geldi.

Bir kaç gün geçti.. Ben baya baya etkilenmeye başladım çocuktan ama fal yüzünden mi yoksa normal olarak mı hoşlandım bilmiyorum. Aramızda da tuhaf bir çekim var gibi. Kurs başlayalı şuan 3 hafta oldu ama biz sadece bir kez konuştuk. Oda konuşmak bile sayılmazdı. Yanıma gelip ne okuduğumu felan sormuştu. Normalde o da, ben de sınıftaki herkesle konuşuyoruz ama birbirimizle konuşamıyoruz.

Neyse ben bunu sınıftaki bir kız arkadaşımla paylaştım. Oda şaşırdı. Tekrar gidelim falcıya bakalım aynı şeyleri söyleyecek mi dedi. Aklıma yattı ve tekrar aynı kişiye gittim.

A'dan Z'ye ilk gün ne söylediyse yine aynılarını söyledi. " Kiminle evleneceğim ? " dedim. Kart seçtirdi... " Adının içinde M ve A harfi var. Sanırım Murat. "dedi. Yanımda arkadaşım da vardı biz resmen şok olduk. " Fiziksel olarak tarif edebilir misin ? " dedim. Çocuğun boynundaki dövmeye kadar bildi ! Fotoğrafını eline versen bu kadar net anlatamazdı.

" Ben sanırım bahsettiğin kişiyle tanıştım ve sen bana bunu daha önce geldiğimde de söylemiştin. " dedim. " Süper " dedi " Tanıştıysanız devamı gelecek. Yakında bir davet, teklif görüyorum zaten, sakın reddetme "dedi. Arkadaşım ; " Ama onlar hiç konuşmuyorlar ki , ayrıca çocuğun sınıfta konuştuğu sürekli beraber gezdiği başka bir kız var " dedi.

Kadın elini salladı. " Biliyorum, sen ne yapacaksın o kızı. Çocuğun aklı bunda kalmış da yaklaşamıyor. O kız faso fiso. " dedi.

Şuan ne olacak bilmiyorum. Fala kapılıpta hiç olmayan bir şeyi kendi içimde var edeceğim diye korkuyorum. Böyle işte biraz uzun anlattım ama düşüncelerinizi bekliyorum...

[SUP][/SUP]çok şaşrdm canım yaa ilk defa bu kadar net bakılan bir fal duydum senden şimdi.gerçi ben gitmeye çekinirim ürperirim falan ama nerde oturuyosun sen yani hangi şehrde bu falcı?

Bence de çok net bir fal olmuş insan ürküyor ister istemez.
Nerde baktırdın... Cafede falan değildir sanırım. Ne kadar para aldı ki böyle bildiğine göre.

Sen yine de fala göre yönlendirme hayatını akışına bırak. Hayırlıysa olsun de.
Tarotta bu kadar kapsamlı şey söylenildiğini bilmiyordum

Valla bende çok şaşkınım hala.. Ankarada bir kafede ,uygun da bir fiyata baktırdım. İsteyen olursa özelden paylaşayım buradan isim söylemem uygun olur mu bilmiyorum...

merhaba canım ben ankaradayım acaba kafenin ve falcının adını söyler misin denemek isterim

ankara dışında oturanlar için telefonla msnde bakım yapıyormu...ücret ne kadar birde...

Tarot ve kahve 20 lira... O şekilde telefonla felan baktığını hiç sanmıyorum canım zaten başı her defasında kalabalık oluyor sıra bekliyoruz..

çok acayip bişeymiş ya ankarada olsam kesin giderdim kızlar toplanıp ankaraya mı gitsek ne =)

Çok ilginç Tarot bakımlarında genelde bu tarz yorumlar yapılmaz,bu kadının normal olmadıgını bırılerı vasıtasıyla soylendıgıne ınanıyorum..yada durugoru yetenegı gelısmıs olduguna,bır arkadasım var sık sık ankaraya gıder bır haftasonu merak ettıgımden bu kadına gıdebılırım ıstanbuldan ankaraya fal baktırmaya::KK70:

AyrıcA ne olursa olsun,hayatını bu fala göre kesinlikle yaşamaman gerektiğini söyleyebilirim. Akısına bırak olaylar soylendıgı gbı gerceklesırse şAYET aa KADIN bılmıstı demek en dogrusu..

ya arkadaşımda baktırdı yanında bende vardım alışveriş merkezinde çalıştığını eski sevgilisinin nereli olduğunu onu seven başka bir çocugun neler yaptığının ablasının evli ve bir çocugu olduğunu mutlu olduğunu bildi arkadaşım pek didiklemedi soru sormadı ben olsam dibine kadar sorardım insanın gözünün içine içine bakıyor milk defa bi falcıdan ürktüm diyeblirim

Bu kadini derhal Istanbul'a getirtmeliyiz.. bende kalabilir :KK37:

Murat tan etkilendiysen onunla görüş. Sana prenses gibi davranıyorsa, gözlerini gözlerinden ayırmadan konuşuyorsa bilki senden çok çok hoşlanıyor. gerisini akışa bırak. falcılar gerçekten gelecekten haberdar olsalardı, yerden mal çıkarırlardı der büyüklerim.

o yüzden falsız kalma ama fala inanıp hayatını yönlendirme...

hoşlandığın birinden gelecek teklifi de reddetme...

Not: Gençlik ve flört güzel şey.

ben de bir su falı baktırmıştım hiç inandırıcı gelmemişti anlatırken ama sonra gerçekleştiler

benimde bir arkadasim antalyada biri bakmis kiz o anda issizdi , adam 3 hafta sonra havaalaninda ise giriceksin orda içinde ö harfi olan biri ile tanisip evleniceksin dedi neyse kiz dedigi gibi 3 hafta sonra ise girdi havaalaninda ömer ile tanisti ve geçen yaz evlendiler bu kisiler kim ve hangi yetenekle bu sekilde haber verebiliyorlar gelecekten tuhaf :44:

geçen hafta kurtuluşta, savaş sokak, karanfil apt zemin katta ermeni rita hnm a gittim. çok söylemişlerdi ismini, su falına bakıyormuş.
randevusuz gittim, normalde randevu olmadan almazmış. ama ben gidince evinin arka odasına aldı, bir süre bekledim.
sonra yanına çağırdı. " kimi unutamıyorsun sen" diye başladı. " olmaz bu iş, düşünme , yıllarca beklesen de olmayacak, boşuna kendini üzüyorsun bebişim" dedi. " kardeşimden bahsetti, isimler verdi, ev alacaksınız dedi, sonra uzun uzun ondan bahsetti, ne yaptığını, etrafında kimler olduğunu, neler yapacağını, seni istiyor , düşünüyor, arayacak ama sakın tlf larına cevap verme , unut onu, ondan sana hayır yok dedi.
kısa süre sonra şu şu kişilerin aracılığıyla işe gireceksin dedi, uzun yıllar çalışacaksın, biriyle tanışacaksın, 3 hafta ya da 3 ay sürecek ama bitecek dedi.
3-4 tane evin olacak, araban olacak, kendi yaşlarında biri ile ailen aracılığıyla tanışıp evleneceksin, iyi birisi, adında m-a harfleri var, mustafa diye biri tanıştıracak " seviceksin, seviceksin" dedi üstüne basa basa. konuşmaları tane tane kadının. " kızın olacak, çok zor doğum yapacaksın, kardeşini iyi biriyle evlendirin, o çok iyi bir çocuk , oğlu olacak dedi." bazılarını unuttum, haaa sen kendi işini yapıcaksın dedi, zuhal ya da zulal diye bir yardımcın olacak dedi,

bakalım çıkıcakmı dedikleri.

geçen hafta kurtuluşta, savaş sokak, karanfil apt zemin katta ermeni rita hnm a gittim. çok söylemişlerdi ismini, su falına bakıyormuş.
randevusuz gittim, normalde randevu olmadan almazmış. ama ben gidince evinin arka odasına aldı, bir süre bekledim.
sonra yanına çağırdı. " kimi unutamıyorsun sen" diye başladı. " olmaz bu iş, düşünme , yıllarca beklesen de olmayacak, boşuna kendini üzüyorsun bebişim" dedi. " kardeşimden bahsetti, isimler verdi, ev alacaksınız dedi, sonra uzun uzun ondan bahsetti, ne yaptığını, etrafında kimler olduğunu, neler yapacağını, seni istiyor , düşünüyor, arayacak ama sakın tlf larına cevap verme , unut onu, ondan sana hayır yok dedi.
kısa süre sonra şu şu kişilerin aracılığıyla işe gireceksin dedi, uzun yıllar çalışacaksın, biriyle tanışacaksın, 3 hafta ya da 3 ay sürecek ama bitecek dedi.
3-4 tane evin olacak, araban olacak, kendi yaşlarında biri ile ailen aracılığıyla tanışıp evleneceksin, iyi birisi, adında m-a harfleri var, mustafa diye biri tanıştıracak " seviceksin, seviceksin" dedi üstüne basa basa. konuşmaları tane tane kadının. " kızın olacak, çok zor doğum yapacaksın, kardeşini iyi biriyle evlendirin, o çok iyi bir çocuk , oğlu olacak dedi." bazılarını unuttum, haaa sen kendi işini yapıcaksın dedi, zuhal ya da zulal diye bir yardımcın olacak dedi,

bakalım çıkıcakmı dedikleri.

kurtuluş semti, ankara kurtuluş mudur acaba?

X