Fareli kyk odam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bende onu dicem şu yapıstırıcılardan kullanmayın nasıl kötü şekilde ölüyorlar vurun öldürün bi seferde daha iyi bana kalsa yakalar kafesle salardım dışarı
Hayvan anası bibi. Fareye de kıyamadı 🙂 Başlıkta kedi alın diye de tavsiye bulundular. Senin bebeni yollasak fareyle kanka olur. 😂

ilan mı verelim gazeteye:fare yakalama konusunda uzman gözü pek kedi aranıyor diye :KK45:
Fareler yakalayıp öldürene kadar oynuyorlar hayvanla ve asla yemezler onlar icin oyuncak sadece bu ara bende çok sokağimızda kücücük fareler görüyorum kediler oynıya oynıya telef etmiş gecen biri ağzında götürüyordu 😖

Fareler yakalayıp öldürene kadar oynuyorlar hayvanla ve asla yemezler onlar icin oyuncak sadece bu ara bende çok sokağimızda kücücük fareler görüyorum kediler oynıya oynıya telef etmiş gecen biri ağzında götürüyordu 😖
Ay bizim burda ko kediler de yapiyo onu, tombalak tarla farelerini hoplatip ziplatip boguyolar sonunda, bizim burdan kedi mi kargolasam kiza

en son fare gördüğümde ilkokuldaydım.ondan sonra gördüğüm fare de petshop taki hamster lar ve kızın oyuncak mickey ve minnie si :KK45:

Merhaba herkese, direkt konuya geçeceğim. Devlet yurdunda kalıyorum ve bugün dolabımdan fare çıktı. Hayatımın en kötü günlerini geçiyorum ve buraya yazmak istedim.

Şöyle ki herkese bir bölmeli bir dolap düşüyor eşyalarımızı koyabilmek için. O dolabın en altında küçük bir bölme daha var. Oraya bilgisayarımı koyuyorum ve kilitliyorum. Bilgisayar da şu an çok işime yaramadığı için birkaç gündür hiç açmamıştım o dolabı. Bugün bir bursa başvurmak için bilgisarıma ihtiyacım oldu. Dolabı açtığım gibi fare fırladı. Ben küçük böceklerden bile korkan bir insanım, fare görünce neredeyse bayılıyordum korkudan. Fare de dolabın arkasına girdi yani odadan çıktığını görmedik. Oda arkadaşımla hemen kaçtık odadan tabii. Görevlilere söyledim ama çok detaylı bakmadı, ben de fareden korkuyorum dedi. Kantindeki kadın kontrol etti ama bir şey göremedi kaçtığını söyledi ama ben hala odada olduğundan emindim. Bi parça peynir koydum yere sonra üst ranzada olduğum için izlemeye başladım. Diğer kızlara yatmalarını söyledim, bir süre sonra ses falan olmayınca tekrar ortaya çıktı tabii. Kızlarla çok korktuk hemen çıktık odadan.

Şu an yurdun bahçesindeyiz, hava çok soğuk ve ağlıyorum. Hayatımda sigara içmeyen insandım, geldiğimden beri stresten sigaraya başladım. Okulumdan iki saat uzaklıkta bir yurda verildim zaten. Üç tane araç değiştiriyorum gitmek için. Bir de yetmiyormuş gibi fareyle aynı odada yatmaya zorlanıyorum. Yani gerçekten ben mi abartıyorum? Odama gelen görevli 'ben de korkuyorum' diyor, nöbetçi memur 'ben yeni geldim bilmiyorum' diyor. Yurtta öğrencilerin kullanması için bir dinlenme odası var, eşya koyup kilitlemişler. Hayır ne yapayım şimdi? Eşyalarımı toplayıp yurttan ayrılmak istiyorum. İstanbul'da kiralar çok pahalı öyle bir imkanım yok. En azından şikâyet etmek istiyorum, kimi kime şikâyet edeceğimi de bilmiyorum. Sırf devlet yurdunda kalıyorum diye bu kadar çile çekmeyi hak etmiyoruz kesinlikle. Yarın okula da gidemeyeceğim. Muhtemelen sabaha kadar üşütürüm bu soğukta. Cümlelerim karışık olmuş olabilir kusura bakmayın.
Gıdıp konusun guzelce .Bırılerı bısey yapar .Eve cıksan bır dolu para.Zaten çok zengın olsak yurtta ne ısımız var .Dersını bence atlama.Farenın ne ısı var demıcem kuyrunun gırdıgı her yerden cıkar fare

Karafatma korkulu ruyam, cekirgeden de hoslanmam, hepsi ayri tipsiz
Ben tipleriyle ilgilenmiyorum ama galiba tek tiksindiğim hayvan kara fatma kucukluk travması diyelim ama onuda öldurmem ben canlı öldurmeye karsıyım 🤗 bazen şey oluyor suyuma şu minicik sinekler varya toz gibi icine dusuyor bende onları peceteyle kurtarıp kurumaya bırakıyorum 🤣 uçup gidiyorlar benimde hayatim böyle zor 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X