Popüler Konu Farzet ki "O" burayı okuyacak

Kehanetlerde bulunmasan mı artık!
Bir de şikayet ettiğin şeylerin çözümleri olabilir, bazılarının da var ama denemeye bile yeltenmeyip sadece şikayet ediyorsun!
Haliyle bunlar için bir şey yapmayıp sadece şikayet duymak oldukça canımı sıkıyor.
Biliyor musun, çoğu şikayetinin çözümü hep vardı ama sen seçtin bunları, zamanla daha iyi görmeye başladım bunu.

Seninle hiç tanışmamış gibi yeniden karşılaşmayı çok isterdim. Şu an olduğum insan çok farklı çünkü.

Şu evlat hasretiyle yandığım 5 yılın son 2 yılını bana zehir ettiğinde düşünmeliydin sonrasını...
Hamile kaldığında ne kadar çok ikiz istediğimi bildiğin için "Hamileyim, Bilki ikizdir" diye sevinç çığlıkları attığın an sanırım kızdırdın onları bana emanet edip, bahşedeni..
Evet şimdi sürekli ikizlerimin laflarını ediyorlar kesin yanında. Ve evet sen ömür boyu onlarla ilgili konuşmalara maruz kalacaksın 😂 Çünkü ikizler her zaman ilgi odağı oluyorlar bil istedim 🤭

Hahahahaha....
Sinirli söylememek için komik bir şeymiş gibi gülerek söylemen..
Söylemezsen çatlardın dimi...

Bir şeyi bir yıl yapsam bir gün yapmasam "hiç yapmıyorsun" diye laf edersin, sana yaranılmaz.

Telefonu mu asfalta düşürmeseydin iyiydi!
O telefon olmuş kaç para!

Biraz kendine özensen, baksan, kaçmasan sağlık sorunlarından...
Sonra bir sürü laf, şikayet.

Seninle çok uzun zaman kader ortaklığı yaptık sonra kendi hayatın düzene girince birden irtibatı kestin.
Sebebini anlayamıyorum ama açıkçası çok kırıldım.

Yürüyen şikayetsin resmen. Şikayetlerin için bir şey yap artık. Bir de bizim için söyleniyorlar diyorsun ki asla söylenmiyoruz, normal bir şekilde "söylüyoruz" şöyle bir sorunumuz var diye(söylemeyince de niye söylemedin diyorsun) ve doktora da gidip çözüm arıyoruz, sırf senin canın sıkılıyor olumsuz bir şey olunca diye başkalarına suç atıyorsun. Kendinle ilgilen artık. Ve tabi başka şikayetlerin de var hep. Hem başkalarına güvenmeyip tonla laf ediyorsun hem o durumu başkalarına atıp güvenmek istiyorsun o konuyla ilgilenmiyorsun(uğraşmak istemiyorsun gibi) sonra da hep o kişilere kızıyorsun falan. Olmuyor işte.
Ayrıca bu en olumsuzu düşünme hallerin diğerlerini bilmem ama bana bolca haksızlık yapmanı sağladı, sağlıyor.

Her şey büyük her şey çok olsun istiyorsun. Abartı istiyorsun ama bazı isteklerin yanlış, çok çocuksu.

Kendi yaptıklarını başkasında görünce hiç kendin yapmıyormuş gibi saydırıp beddua ediyorsun. Komik ve sinir bozucu.

Ya kraliyet ailesinde falan doğmalıymışsın ki herkes tüm işleri halletsin sen de keyif yap ya da doğmamalıymışsın gibi hallerdesin.

Bardakları tabakları (genelde sinirle)çarparak dikkatsizce yerleştirip kırılmamasını, düşmemesini istiyorsun, düşünce kırılınca da onlara kızıp lanet falan okuyorsun, bize karşı da hep suçlayıcı oldun, kendine bakmıyorsun hiç, hep başkalarında sorun.

X