Fazla Terleme Problemi

lailerra

♥♡♥♡♥♡♥♡
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
475
464
Gün içinde sürekli çok terliyorum. Bir yere oturup kalktığımda omzumdan aşağısı sırılsıklam oluyor. Koltukaltım da çok terliyor, yedek kıyafet taşımaktan çok sıkıldım. Nasıl çözülür bu problem?

Gün içinde sürekli çok terliyorum. Bir yere oturup kalktığımda omzumdan aşağısı sırılsıklam oluyor. Koltukaltım da çok terliyor, yedek kıyafet taşımaktan çok sıkıldım. Nasıl çözülür bu problem?
Aynı sorun bende de var :KK43: black rexona kullanabilirsin koltuk altın için. Baharat tüketiyorsan çok onu azaltmani öneririm. Baharat çok terleme yapıyor diye biliyorum

Yani bir aşırılık söz konusuysa hormonal bir sıkıntı olabilir. Güçlü deodarantlar kullansanız da geçeceğini sanmıyorum sadece ertelersiniz

Benim de yüzüm çok terler. Bizde genetik büyük ihtimal. Bana da çok şaşırırlar ne alaka nasıl bu kadar sırılsıklam oluyorsun diye. tedavi uyguluyorlar sanırım doktorlar lazerle. Bir yerde okumustum. Umarim çözüme ulaşır sorununuz.

X