Femara&Ovitrella 2. Deneme başlangıcı

Yok ben klomen kullanmadım hiç canım bana femara verdi.biz 6 aydır istiyoruz son 4 aydır doktor kontrolünde ilerliyorum geçen ay da ilk iğnem vuruldu😇
Hayırlısı olsun canım yolun çok başındasin daha ben başındayım derdim sen benden daha geç başlamışsın düşünmeye ümidini kaybetme Rabbim aratmadan versin

Hayırlısı olsun canım yolun çok başındasin daha ben başındayım derdim sen benden daha geç başlamışsın düşünmeye ümidini kaybetme Rabbim aratmadan versin
Canım öok teşekkür ederim amin inşallah rabbim kimseyi sınamasın❤️sen kaç aydır tedavi görüyosun?

Hayırlısı herşey için canım bakalım bu ay güzel sonuçlanır herşey umarım herkes için❤️3 ay daha yeni olacaktır en kısa zaman da eminim🥰❤️
Bu sürece yeni girdik ama öncesi 12 ay istedim heray acaba mi bu sefer oldumu diyerek defalarca gebelik testi yaptım, yiprandigimi fark ettim artık saldım :) pkos la ugrasiyormusum meğer

Bu sürece yeni girdik ama öncesi 12 ay istedim heray acaba mi bu sefer oldumu diyerek defalarca gebelik testi yaptım, yiprandigimi fark ettim artık saldım :) pkos la ugrasiyormusum meğer
Bende de pco var bende ergenliğimden beri düzensiz regl görüyorum çok zor bi süreç ama sabırlı olmamız lazım🥰sen iğnenin kaçıncı gününe geldin canım❤️

Bende de pco var bende ergenliğimden beri düzensiz regl görüyorum çok zor bi süreç ama sabırlı olmamız lazım🥰sen iğnenin kaçıncı gününe geldin canım❤️
Aynen öyle canım iğne gününü saymazsak 7. Günüm kasıkta batma göğüs hassasiyeti hat safada adetime 4 gün var bakalım 😊

X