Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bugün doktora gittim hala da adet olmadım basit bir kist oluşmuş adet ile atarsın dedi bu tedaviler bazen böyle basit kistler yapabiliyormuş tarlusal verdi amh değerin iyi dedi hormonların iyi çıkmış dedi ama işte bende sürekli enfeksiyon yükseliyor kanda birde insilün direncim varmış potansiyel şeker hastasının dedi matofin verdi bakalım bu ayda devam edecekmişiz ilaç iğneye hormonların iyi çıkmış dedi hep beraber yeni aya tekrar umut olsun inşallah 🙏
Amh kacti cnm

Cok güzel bnm 4sene evvel 1.8 di dususede gecmisdi iyice azalmadan bi bebedaha olsa baska bisiy istemem allah biliyo ya 3 evladim olsun istiyodum
İnşallah rabbim gönlündekini nasip eder valla bende rabbimin izni ile birini kucağıma alsam bazen düşünmeye çalışıyorum çocuğumuz olsa nasıl olur diye ama bakıyorum ki hayalini bil3 kurmaya korkuyorum sanki Allahım korusun hiç çocuğum olmayacak diye korkuyorum rabbim kimseyi mahrum bırakmasın valla

Cok güzel bnm 4sene evvel 1.8 di dususede gecmisdi iyice azalmadan bi bebedaha olsa baska bisiy istemem allah biliyo ya 3 evladim olsun istiyodun arkadaşımın iki altındaydı. İ
Benim bi arkadaşımın iki altındaydı. Sağlıklı beslendi arı sütü içti bol bol incir yedi amh değeri hiç düşmedi. Niyetini sağlam tut 3 çocuk Allah ın izni ile. Ümitsiz olmak yok kızlar yeni aya bomba gibi başlıyoruz 💃💃💃💃

İnşallah rabbim gönlündekini nasip eder valla bende rabbimin izni ile birini kucağıma alsam bazen düşünmeye çalışıyorum çocuğumuz olsa nasıl olur diye ama bakıyorum ki hayalini bil3 kurmaya korkuyorum sanki Allahım korusun hiç çocuğum olmayacak diye korkuyorum rabbim kimseyi mahrum bırakmasın valla
Olumlu enerji yayalım evrene dua edelim 😁olacağına İnan Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz.

Olumlu enerji yayalım evrene dua edelim 😁olacağına İnan Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz.
evet doğru söylüyorsun birlikte hep beraber olumlu enerji yayalım 😊😊zaten ne kadar negatif olursan o kadar kötüye gidiyor sanki işler keşke bi bırakabilsek kafamızdan atsak belki de çok kolay olacak inşallah bu ay o ay olur ya 🙏

Benim bi arkadaşımın iki altındaydı. Sağlıklı beslendi arı sütü içti bol bol incir yedi amh değeri hiç düşmedi. Niyetini sağlam tut 3 çocuk Allah ın izni ile. Ümitsiz olmak yok kızlar yeni aya bomba gibi başlıyoruz 💃💃💃💃
Hey maşallah iyi guzel amh i yuksek tutmus ama bnm fsh yuksek oldu icin amh i olduruyo

Gecen bi arkadaş anlatti bizim gibi sorunsuz ama bebegi olmayan bi cirft varmis 4sene ugrasmis bebekleri olmus kucagindaki bebek 6 aylikken hamile kalmis ay kalbimi biraktim oraya Allah im ne kadar güzel. Diolarmis ki birinci bu kadar zor olurken ikinciyi bukadar erken beklemiyoduk. Diomki ikinci bebeklm olsa ucuncude ahan böyle gelse rabbim herkese tattirsin ya

Gecen bi arkadaş anlatti bizim gibi sorunsuz ama bebegi olmayan bi cirft varmis 4sene ugrasmis bebekleri olmus kucagindaki bebek 6 aylikken hamile kalmis ay kalbimi biraktim oraya Allah im ne kadar güzel. Diolarmis ki birinci bu kadar zor olurken ikinciyi bukadar erken beklemiyoduk. Diomki ikinci bebeklm olsa ucuncude ahan böyle gelse rabbim herkese tattirsin ya
Amin Allah kimseden bu duyguyu mahrum etmesin inşallah. Hayırlı evlatlar nasip etsin

Ya arkadaşlar hiç bir sıkıntımz yok ama benimde olmuyor en son çatlatma iğnesi olupta adetim gecikince hastaneye gittim sonuç negatifti. Ve doktor bana sebebi bilinmeyen (infertilite) hamile kalamama dedi bide rahimde perde olma ihtimalinden bahsetti bu konu hakkında bilginiz var mı ? .

Ya arkadaşlar hiç bir sıkıntımz yok ama benimde olmuyor en son çatlatma iğnesi olupta adetim gecikince hastaneye gittim sonuç negatifti. Ve doktor bana sebebi bilinmeyen (infertilite) hamile kalamama dedi bide rahimde perde olma ihtimalinden bahsetti bu konu hakkında bilginiz var mı ? .
Sanada iyi gelecek illaki vardir cnm bnmde perde dehil rahimde sekil bozuklugu vardı ameliyat oldum ama baska doktor gerekde yokmus dedi ama olsun ondan sonra 1sene daha olmadi rahim filmi cekildim dediler sonraki aya yuksek ihtimal kalabilin olmadi bana femera duphaston ve omepa Q10 kullandim ay kalmisdim kizim var suan 3 senedir korunmuyoz ama gene yok. Suan gene deniyorum halbuki sorun yok. Amh degerinede baktir cnm yumurta rezervinde az olabilir

Amh değerine hiç bakmadılar benim. Bulunduğum şehirdeki tüm doktorlara gittim hepside birbirinin yaptırdığı sonuçlara bakıp aynı seyleri söylüyorrlar ama hiç bir şekilde biri tedavi yada olumlu birsey söylemiyorlar

Benimde bi arkadaşımın 3 4 sene bebeği olmadı daha doğrusu olup düşüyordu kan ile alakalı bir sorunu vardı sonra tüp bebek yatırdılar bebeği doğdu 1 yaşına girmeden normal yolla hamile kaldı ve çok şükür onu da kucağı aldı çevremdede çok fazla var böyle insanlar hepimiz farklı sınanıyoruz sanırım

Bu işlere bir başlayınca sonu gelmiyor valla canım siz kaç senedir evlisiniz doktora yeni mi başladın evlilik yeni ise hemen o testleri yapmıyorlar belki o yüzden bekliyorlardır

Amh değerine hiç bakmadılar benim. Bulunduğum şehirdeki tüm doktorlara gittim hepside birbirinin yaptırdığı sonuçlara bakıp aynı seyleri söylüyorrlar ama hiç bir şekilde biri tedavi yada olumlu birsey söylemiyorlar
Valla bende oyleydim cnm saglik ocagina gidip fsh a lh prolaktine e2 e baktirdim fsh yuksek onunla ugrastim dusurdum sonra femara ile kaldim 3 yıl gecti oldu aha gene 3 yil oldu bakalım

X