Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ben hala hasta olamadım tarlusal kullanıyorum ama sizce maydanoz yasa soğan da içip hızlandırsam o ilaç ile bir zararı olur mu acaba ya bi an önce olayım tekrar tedaviye başlayayım istiyorum

kızlar ben hala hasta olamadım tarlusal kullanıyorum ama sizce maydanoz yasa soğan da içip hızlandırsam o ilaç ile bir zararı olur mu acaba ya bi an önce olayım tekrar tedaviye başlayayım istiyorum
Maydanoz suyu direk soker adeti cnm. Ben idrarda enfeksiyon atmak icin ablam soylemisdi bana. Adet normalde duzenli olur 23. Gun olur igun olmadiysam illaji 26. Gune kadar olurum 26 gecmez 23 dende erken olmazdi 23 daha 1 hafta vardi ictim sabaha adet olmusdum sok olmusdum

Hadi bakalım canım inşallah tez zamanda güzel sonuçlarını alırız hep beraber dualarımızda birbirimize de dua edelim inşallah hepimizin duaları kabul olsun
Amin ins kuzum ya pitir pitir arka arkaya hep beraber güzel haberleri aliriz ins. Bu ay kendi kafama bide yumurta kontrol une gidecem onlar tedavi etmezse bi sekilde ben yaptiracam😁😁

Maydanoz suyu direk soker adeti cnm. Ben idrarda enfeksiyon atmak icin ablam soylemisdi bana. Adet normalde duzenli olur 23. Gun olur igun olmadiysam illaji 26. Gune kadar olurum 26 gecmez 23 dende erken olmazdi 23 daha 1 hafta vardi ictim sabaha adet olmusdum sok olmusdum
Bende uygulayacagım ama hafta sonu giriyor araya yarın akşam felan yapacağım çünkü doktor 2. Veya 3. Günü gel dedi ya günü de geçirmek istemiyorum bakalım bende bu ay ovülasyon testi alacağım ona göre değerlendireceğim hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin rabbim bizim için en iyisini düşünür verir

Amin ins kuzum ya pitir pitir arka arkaya hep beraber güzel haberleri aliriz ins. Bu ay kendi kafama bide yumurta kontrol une gidecem onlar tedavi etmezse bi sekilde ben yaptiracam😁😁
inşallah canım valla benim çevremdeki bir çok insan yumurta çatlaması ovülasyon testi bilmiyorlar istemiyorz diyorlar ki yaşlarıda çok küçük ama bakıyorsun ki hemen hamile kalmışlar hepimizin kısmeti kaderi böyleymiş diyorum artık

Nasıl gidiyor kızlar benim bu akşam famera son ilaç. Çarşamba da kontrol var. Bakalım bu ay Allah inşallah hepimize nasip eder

Amin ins. Adetin birinci gununden baslarsak 16. Gunde sbaah aksam duphaston demisdi bana sanada yazdimi biseyler
Yok canım bana bişey yazmadı ekstradan. Geçen sefer kasıklarım çok ağrıyordu bu sefer hiç ağrım da olmadı bakalım artım hayırlısı

Merhaba kızlar bende dün gittim doktora hormonlara baktı çok güzel dedi kistte gitmiş dedi klomen verdi birde benim doktorum bitkisel ilaçlar veriyor artmed folden qf bide folden PI diye üçtane ilaç verdi haftaya yumurta kontrolüm var haydi inşallah bu ay hepimiz güzel haberler ile dönelim kızlar ama bu ay sanırım kafa olarak daha rahatım çünkü geçen ay yaşamadığına bütün ilkleri yaşadım çok ağladım ama kendimi toparlayabildim çok şükür 🙏

merhaba kızlar ben geçen ay femera ve çatlatma iğnesi kullandım 3 yumurtam oluştu fakat gebelik olmadı bu ayda tekrar devam ediyorum dün kontrolümde yumurtalar oluşmuş bir tanesi önden gidiyor çatlamaya yakın iğne vermiyorum diğerlerine zarar vermesin diye dedi doktor gün aşırı ilişki önerdi bu durumu yaşayanlarınız oldumu inşAllah güzel haberler alırız bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılama denemek istiyoruz 🙏

Kızlar femara günde sabah aksam olarak 2 tane almam gerekiyordu dikkat etmeme rağmen unutmuşum bir tane dozu atlamışım kendime çok kızıyorum bu hatayı nasıl yapabildim diye ... doktor bir sey olmaz dedi fazladan kullan bir gün daha dedi ama benim gibi unutup sorun olmayan var mi

Ay inşallah canım Allah herkese en kısa zamanda nasip eder inşallah
Amin ins. Adetin birinci gununden baslarsak 16. Gunde sbaah aksam duphaston demisdi bana sanada yazdimi bisey
Yok canım bana bişey yazmadı ekstradan. Geçen sefer kasıklarım çok ağrıyordu bu sefer hiç ağrım da olmadı bakalım artım hayırlısı
Ne dedi cnm doktor

X