Gebeliğe Hazırlık Femara - Ovitrelle kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dahada supriz li haberlerni i aliriz ins cnm

Femarani bitirene kadar dene derim belki ucuncu ay tutacak

Bende dun disardaydum saati kacmasin diye yanima almidim yutarken yere düştü karanlik ben onu arıyorum. İlacinne oldunu bilmeyen gorumcem yutma yere düştü pis dio. Valla oyle debi yuttum ki

Bende femara kullandım 5 gün ama sonrasında 5 gün daha meriofert iğne kullandım en son 20mm bir yumurta oldu pazarda ovitrelle çatlatma iğnesi oldum o günden beri gaz sancı ve karın ağrısı oldu bakalım bekliyorum ilk defa denedim 10 gün sonra test yapacağım inşallah

İnşallah güzel sonuc alirsin. Femara dan ben olumlu sonuc aldim bi kizim oldu sukur ikinci de nasip olur ins

kizlar sanirim femara kist yapti 27 mm bisey gordu bunun yumurta oldunu dusunmuyorum 3cm kist muhtemelen dedi onun haricindede 22 mm yumurta var oda dusuk ama bi ihtimal olabilir imkansiz degil dedi

Gittim canım tek yumurta oluşmuş 21 mm çatla iğnemi hemen oldum bakalım artık hayırlısı olsun. Bu ay daha ağrısız daha sakinim geçen ay çok stresliydim
Bnm bh ayda fos galiba öbür aya ins. Catlatma ignesini receteli kaca aldin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…