Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C Calcifer Atsız'ın Bozkurtlar kitabı ve Bozkurtlar diriliyor ve Bozkurtların ölümü kitapları aynı mı yoksa farklı içeriklere mi sahip?
Yani şöyle düşündüm ; acaba Bozkurtlar kitabının 2 ciltlik hali mi diğerleri?
Anlatabildim inşallah :KK64:
Anladım canım. Eskiden üçü ayrı kitapmış sonra tek kitapta toplamışlar. Kitaplar birbirinin devamı. Okuyunca zaten 3 ayrı kitap okumuşsun gibi olmuyor

ELAZIĞ
Palu Surp Lusavoriç Kilisesi, Keban Barajı, Harput Ulu Cami

palukilise.jpg

Sofos-Harput-Kalesi-1-770x513.jpg

KEBAN_25.jpg

harput.JPG

Elazığ'dan herkese Günaydın, Hayırlı Cumalar ❤️

@JES
Mehfam Mehfam
@H M
@samdan
@Less-is-More
@asliogretmen
@Negoo
@Life light
Bonus Bonus
@WunderLost
@Oriana
@Margaret Hale
@Levaiz
@Eleadora
@Stevya
@Mucizemsn
@dolunay10
@Tosun Pasa
@WOMAN
@turuncukedininannesi
@Kukrim
@Nosking
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
beatitude beatitude
@UcanSupurge
@Ysf42
@Otrera
@yet07
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
-nemesis- -nemesis-
@dayler dayler
@Jasminla
@Blacklight
@Musekkin
@minik kalp0753
@pomegranate_
@kimlanbu
elektra elektra
@astrojurnal
@Harpy
@firdefs
@Samsonn
@Blue_Black
@pacman
ummhnisa ummhnisa
@80lerden60lara
@Seridina
Gunaydin

Anladım canım. Eskiden üçü ayrı kitapmış sonra tek kitapta toplamışlar. Kitaplar birbirinin devamı. Okuyunca zaten 3 ayrı kitap okumuşsun gibi olmuyor
Ben uygulamada Bozkurtlar diriliyor ve ölümünü buldum da tamam ben şimdi o ikisini okuyayım diye düşündüm. İnşallah yetişir ay sonuna🙂
Teşekkür ederim 💙

Yok yaw ona tutunamadım bir türlü🤣🤣
Sen o grubun tam dağılma zamanında gelmişsin. Ben onlarla ondan önceki topikte de vardım. Bana çok faydaları oldu. Sonra hepsi siteden gitti. sanırım görüşüyorlar beni almadılar aralarına :KK70:

Sen o grubun tam dağılma zamanında gelmişsin. Ben onlarla ondan önceki topikte de vardım. Bana çok faydaları oldu. Sonra hepsi siteden gitti. sanırım görüşüyorlar beni almadılar aralarına :KK70:
İtiraf ediyorum oradan peşine düşen bir psikopatım :KK70: oradan kinlenip sana kemgöz olarak musallat oldum :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X