🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Bende bugün yumurtlamayı yakaladım işte kuzum değerlendirmelerdeyim bu ara 😂 dayanabilicek misin o kadar gün
İğneden sonra sık değerlendirdik bizde öğ geldi artık 🤣🤣🤣ee aşkım dayanmayıp napcam bak 8 gün doldu bile iğnenin etki süresi bünyeden bünyeye değişiyo baksana kimi 13. Gün gerçek pozitifi yakalıyo kimisi 15-16. Gün şimdi iğne etkisi geçmediyse trollenmek istemiyorum 😅😅

Kızlaaarrr ateşime bakar mısınız 37.3 ilk hamileliğimde de gün içinde ateşimi ölçtüğümde hep 37 ve üstü çıkıyordu. Hamile olmadığım zaman gün içinde hep 36.4 36.5 falan olur daha önce çok test ettim ayyyy çok heyecanlıyımmmmmm :KK71:

Eklentiler

• CEC481E4-C07A-4A4D-AA72-8696EF8EFC23.jpeg
    CEC481E4-C07A-4A4D-AA72-8696EF8EFC23.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 16
Arkadaşlar merhaba adetten hemen sonra ovülasyon testi kullandım sizcede sürekli pozitif çıkmıyor mu testte mi sıkıntı var anlamadım bugün çatlamadan sonra ki 10.gün (28 Nisan) bugün kan testi verdim negatif çıktı sizce normal mi veya beklemem gerekiyor mu biraz daha kan testi için erken miydi 🤗🙏
IMG_0126.jpeg

İğneden sonra sık değerlendirdik bizde öğ geldi artık 🤣🤣🤣ee aşkım dayanmayıp napcam bak 8 gün doldu bile iğnenin etki süresi bünyeden bünyeye değişiyo baksana kimi 13. Gün gerçek pozitifi yakalıyo kimisi 15-16. Gün şimdi iğne etkisi geçmediyse trollenmek istemiyorum 😅😅
En iyisini yaparsın bebeğim doktor ne zaman yap dedi peki

X