Fikir verin lütfen 😔

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.391
358
25
Hanımlar 9 ay once severek evlendim 4 yıldır tanıyorum evlenmeden önce de çabuk silip atan biriydi ama özünde cok iyidir hasta olsam yanımdan ayrılmaz ne istersem onu yapardı hala da öyle ama eşim normalde köyde yaşayan biriydi ben ise şehirde merkez de yaşıyorum evlenince de sehir merkezinde yaşamaya basladık. Şimdi bana ben fabrikalarda yapamıyorum köye taşınıcaz annemlerle altlıustlü yaşıcaz diyor rızam olmadan koyun aldı çobanlık yapıcakmıs ailesiyle zaten anlaşamıyorum en ufacık bişey de bana surat asıyorlar buraya taşınırsam zaten kavga eksik olmıcak ben köy nedir bilmezken tarlalara götürülüyorum. Annemlerde istemiyor köye tasınma mı ama eşim asla dinlemiyor ben köy varsa ben yokum dedim bunca yaşanmışlıklara rağmen hiçdurma git boşanma davası ac ben köye tasınana kadar da git çalış evin mutfağın parasını cıksrt dedi ben zaten evlenmeden önce calısıyodum o cıkardı isten şimdi ne yapıcam ben bana yeni evliyken 1 2 kez şiddet uyguladı zaten akıl verin nolur annem baban izin vermez boşanmaya diyor daha 22 yasındayım

yapacağınız şey belli boşanmak. Sakın sakın hamile kalmayın bu arada. O çocuğun da hayatını karartırsınız

Çocuk sahibi olmayı cok istiyorduk bir düşüğüm oldu belkide suan hamıleyım cok kötü durumdayım
size şiddet uygulayan birinden nasıl çocuk sahibi olmaya çalışırsınız. Kendinize gelin. Hadi kendinizi geçtiniz o bebeğe yazık günah değil mi? Böyle ailelerde büyüyen binlerce psikolojisi bozuk çocuklar yetişiyor. Çocuk sizin evliliğinizin kurtuluş anahtarı değil.

Size siddet uyguluyor. Bosanin tabi. Özünde cok iyi nasil oluyor pardon? Her türlü siddeti uyguluyor

Ben köy varsa ben yokum derken hergün beni cok sevdiğini söyleyen adamın sen yoksan ben ne yapayım köye demesini beklerken hiç düşünmeden zaten git boşan o zaman demesi
Adam size şiddet uygulamış daha ne sevgisinden bahsediyorsunuz

Yemin ederim kadinlardada sorun var. Kendilerine siddet uygulayam adami baba yapma niyeti niyeeeeee diye bagrasim var

babanıza söz düşmez
derhal iş bulun itiraf sayfalarında 250 tlye ev arkadaşı arayan meslek bayanlar oluyor öğrenciler oluyor gerekirse onlarla yaşayın

bu adam tarlada çalıştırıp sonrada ailesinin evini temizletcek

narsist kişilik bozukluğu var adamda

ayaklarının üstünde duran kadını önce kendine muhtaç edip kıvama getirip

sonrada dövme

en sonda aileye hizmetçi etme taktiği

aman doğum kontrol haplarını iğnelerini 2 sini birlikte kullan sakın böyle adamdan çocuk yapma

Yemin ederim kadinlardada sorun var. Kendilerine siddet uygulayam adami baba yapma niyeti niyeeeeee diye bagrasim var
Düzelir diye düşünüyor bence. ama çocuk hiç bir evliliğin kurtarıcı olduğunu ne duydum ne gördüm. Ben sadece o doğacak olan bebeğe üzülürüm. sürekli şiddet gören aşağılanan bir anne ile karısını dövmekten çekinmeyen sevgisiz saygısız bir baba ile büyüyecek. ne acı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…