Fikir verin lütfen 😔

Düzelir diye düşünüyor bence. ama çocuk hiç bir evliliğin kurtarıcı olduğunu ne duydum ne gördüm. Ben sadece o doğacak olan bebeğe üzülürüm. sürekli şiddet gören aşağılanan bir anne ile karısını dövmekten çekinmeyen sevgisiz saygısız bir baba ile büyüyecek. ne acı :KK43:

Öyle vallaha

Hanımlar 9 ay once severek evlendim 4 yıldır tanıyorum evlenmeden önce de çabuk silip atan biriydi ama özünde cok iyidir hasta olsam yanımdan ayrılmaz ne istersem onu yapardı hala da öyle ama eşim normalde köyde yaşayan biriydi ben ise şehirde merkez de yaşıyorum evlenince de sehir merkezinde yaşamaya basladık. Şimdi bana ben fabrikalarda yapamıyorum köye taşınıcaz annemlerle altlıustlü yaşıcaz diyor rızam olmadan koyun aldı çobanlık yapıcakmıs ailesiyle zaten anlaşamıyorum en ufacık bişey de bana surat asıyorlar buraya taşınırsam zaten kavga eksik olmıcak ben köy nedir bilmezken tarlalara götürülüyorum. Annemlerde istemiyor köye tasınma mı ama eşim asla dinlemiyor ben köy varsa ben yokum dedim bunca yaşanmışlıklara rağmen hiçdurma git boşanma davası ac ben köye tasınana kadar da git çalış evin mutfağın parasını cıksrt dedi ben zaten evlenmeden önce calısıyodum o cıkardı isten şimdi ne yapıcam ben bana yeni evliyken 1 2 kez şiddet uyguladı zaten akıl verin nolur annem baban izin vermez boşanmaya diyor daha 22 yasındayım
[/QUOT
Oraya giderseniz kavgaların ve sorunların eksik olmayacağını biliyorsunuz kendiniz söylüyorsunuz ..böyle bir hayatı istemediginizi de söylüyorsunuz ..hiçbir şekilde mecbur degilsiniz zaten..eşinizin de fikri degismiyorsa şayet yapılacak şey belli ayrılmak..

O konu nasılsa geri gelecek neyin silmesi bu adam şiddet uyguluyor bilmem ne
3 aydır deniyormuşsunuz bir de düşüğünüz olmuş.
Hala deniyorsunuz yani çok ilginç siz ve sizin gibi düşünen bazı kadınlar bu hayatı seviyor

gerçi bana ne ama kendi düşen ağlamaz

O konu nasılsa geri gelecek neyin silmesi bu adam şiddet uyguluyor bilmem ne
3 aydır deniyormuşsunuz bir de düşüğünüz olmuş.
Hala deniyorsunuz yani çok ilginç siz ve sizin gibi düşünen bazı kadınlar bu hayatı seviyor

gerçi bana ne ama kendi düşen ağlamaz
'' İstesem hemen giderim de çocuğum için katlanıyem. '' diyebilmek için doğurulmuş çocuklar....

Eşiniz özünde iyi biri ama şiddet uyguluyor.
Aileniz köye taşınmanızı istemiyor ama babanız boşanmanıza izin vermiyor.

Konuyu sildiniz ama geri getirilecek.

Hayatınızın iplerini kendi elinize alın ve konu silmeyin çünkü yasak.
Neyse ki bu sefer alıntılamışım 😁

Ben köy varsa ben yokum derken hergün beni cok sevdiğini söyleyen adamın sen yoksan ben ne yapayım köye demesini beklerken hiç düşünmeden zaten git boşan o zaman demesi
Rest çekmek sadece size özel degil demekki.
köy varsa ben yokum a karşılık,
Köy yoksa ben yokum demiş adam

bunu köye gidin diye söylemiyorum, sadece nasıl göründüğüne eşiniz açısından da bakın madem böyle duygusal vs yaklaşacaksınız.
Çok sevdiğine emin olduğum kadın, beni istemediğim işte çalışıp, istemediğim bir yerde yaşamaya zorluyor dese, aynı şey sonuçta...
baştan farklı imişsiniz. Adamın düzenini bozup size uyum sağlamasını beklemişsiniz.
E olmamış. En azından eşiniz denemiş de olmuyor diyor. Siz denemeden posta koyuyorsunuz.

duzenleme :
Ayyy şiddet de varmış.
e zorlamayın madem. Ben zaten böyle ite kaka yürüteceğiniz evlilikten hayır geleceğini de düşünmüyorum

Rest çekmek sadece size özel degil demekki.
köy varsa ben yokum a karşılık,
Köy yoksa ben yokum demiş adam

bunu köye gidin diye söylemiyorum, sadece nasıl göründüğüne eşiniz açısından da bakın madem böyle duygusal vs yaklaşacaksınız.
Çok sevdiğine emin olduğum kadın, beni istemediğim işte çalışıp, istemediğim bir yerde yaşamaya zorluyor dese, aynı şey sonuçta...
baştan farklı imişsiniz. Adamın düzenini bozup size uyum sağlamasını beklemişsiniz.
E olmamış. En azından eşiniz denemiş de olmuyor diyor. Siz denemeden posta koyuyorsunuz.
Adam zaten şiddet uygulamış turuncuu yeni evliyken...

Sonradan gördüm onu, mesaja da ekledim. Ama şiddeti köye gitmek söz konusu olunca aklına gelmiş zaten.
köye gitmese eşini seviyor, eşi de özünde iyi biri 🤪

Bunlar hep prensipsiz yasamanin sonuclari..ilk siddetde gitmesi gerekirken hamile kalmaya calisiyor. Adam tabiki de istedigi gibi davranabilecegini düsünür. Hani kadin ne yapiyorsa yapsin, ama bari sorumluluk alip böyle adamlari baba yapmasinlar

X