Fikir verin lütfen 😔

Gitmek istemediğin bi yere gitmeye zorlanmsk.Bide daha yeni evli ne demek dava aç istemiyosan.Hiç seni kaybetme korkusu yok.Orda asla mutlu olmazsın.Şiddetin piskolojik ve fiziksel olanına,sürekli eşinin ailesiyle problem yaşamaya,daha önce yapmadığın ağır işler altında çalışmaya razı olup köye gidiceksin.Bu adamla öyle bir durunda ne kadar mutlu olunur ve sana yazık değil mi?Çocuğun olsa onlara yazık değil mi.Nere gitse düzelmez bu tipler sırtına binip yaşamak isterler aman diyorum.Seni bu kadar düşünmeyen bir adamdan fayda gelmez.

Bakın hemşire bir arkadaşım var iki çocuklu
Kocası izingunlerini komple köyde geçirmeyi teklif ediyormuş
Kabul etmezse bosanacagiz demis
Kusra bakmada çocuklarını karısını düşünmeyen adami kadın niye düşünüyor

Ben köy varsa ben yokum derken hergün beni cok sevdiğini söyleyen adamın sen yoksan ben ne yapayım köye demesini beklerken hiç düşünmeden zaten git boşan o zaman demesi
Valla bayiliyorum erkeklere ne de guzel canlarinin istemedigi bir sey oldu mu yallah diyorlar. Kardesim yalancilik var siddet var ana kuzulugu var seni isten cikartacak yobazlik var sana bu iliskiyi bitir demekten baska care yok. Git ailenin yanina her sey yoluna girer is de bulursun. Hayatina alacagin insanlar da magara adami olmasin allah askina ya medeniyetle tanismis olsun.

X