Fikirlere ihtiyacım var

Muhtemelen fiziksel bişe olmadığını düşünerek kendini rahatlatıyorsun ama diyorum ki neden olmamış olsun, şuan ikisi de bu tarz bi paylaşım için daha müsaitler.

Bu arada eşiniz zaten muhtemelen sizin yatakta ne kadar soğuk ve kötü olduğunuzu, evle ve çocukla ilgilenmediğinizi, sizi sevmediğini o evli olduğu için inattan sizinle evlendiğini söylüyordur (klasik aldatan erkek palavraları) , o kız da sizin fotoğraflarınıza bakıp bakıp ben bundan daha güzelim, şurası şöyle burası böyle, ben daha iyiyim diye sizi küçümsüyordur. Madem boşanmıyorsunuz bunları bilin. Boşanacağım diyorsanız da açıklama beklemenize gerek yok, gidin bir avukatla görüşün, açın davanızı, evin kilidini değiştirin, adres olarak da eşinizin iş yerini gösterin. Oraya gitsin boşanma evrakları. Kv bir sey derse de oğlun evli adamlarla görüşen o kadına layık, sen de çok seviyordun ya al şimdi tepe tepe kullan ama dikkat et oğlun başka evli kadınlara yeni gelinin de başka evli erkeklere yazmasın, malum ikisinin de mayası bozuk diyin . Kendinize yaptığınız eziyetin farkında bile değilsiniz, böyle bir adamla yaşanmaz, yaşamamalısınız. İleride zaten sizi bırakacak, kadın hamile falan kalır muhtemelen.

ısrarla kurcalayıp duruyorsunuz bırsuru kanıtlar da var
hanı beklıyorum okudum okudum goremedım arkadaslar kanıtların resmını cektım bosanıcam demenızı ses kaydını kendıme kaydettım demenızı e o da yok ne dıye kurcalıyorsunuz o zaman
bosanmayacaksanız kurcalıyıp nıye daha cok yuz goz oluyorsunuz

Eşim o kızdan neden vazgeçmiyor yerine bana bunları yaşatan karaktersiz bir adamdan ben neden vazgeçemiyorum diye bunu sorgulardım. Farkındaysanız eşiniz sizi aldatıyor. Size değer vermiyor. Koca falan bulunurda geçen yıllar bir daha bulunmaz.

yani bu kadar olay olmuş nasıl hala böyle serinkanlısınız anlamış değilim. Hala eşim kızı neden bırakmıyor diye dert yanıyorsunuz. Hanımefendi alooooo eşiniz sizi sevmiyor sevse zaten o kadınla konuşmaz. Kaldı ki benim düğünümden bir hafta önce başka bir kadınla bu şekilde konuşuyorsa benim için bitmiştir. Ama anladığım kadarıyla siz nikahım gitmesin derdindesiniz. Şuan boşanın eşiniz gidip o kadına nikah kıymazsa birşey bilmiyorum. Daha ne bekliyorsunuz? Size akıl değil birazcık da olsa gurur diliyorum ne diyeyim

Eğer bosanmayacaksaniz bildiginizi neden eşinize soyleyeceksiniz ki siz soyleyince hicbisey degismeyecek adam cocugu icin evliligini surduruyo belliki

Adamın seni aldattığını farkında mısın? İlla tansel bir şey olmasına gerek yok ruhsal bir şey var demekki. Haklı çıkmasına izin verme.

İhaneti ortaya çıkınca bile üste çıkabilecek bir zeytinyağı ile mi evlisiniz?
Boşanmayı düşünmüyorsanız şunu yapın, o kadını arayıp bağırıp çağırın, kocanıza da bağırıp çağırın, ortalığı velveleye verin, üste çıkamazsınlar, siz üste çıkın cazgırlıkla. Kv de daha hala, sizi kendine hizmetçi nasıl ederim peşinde, bu olayı bile kullanıyor yuh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…