Fit ve Mutlu Yaşam

A Anka sen en dogru tarti regl bitiminden sonraki 3. Günde alinan tarti olur mu demistin? Yoksa cümleyi yanlis mi yorumlamisim? Aklimda öyle kalmista...
Ay öyle miymiş daha regl i bitiremedim. 10 gün sürüyor ya. 😔
Iyiyim evdeyim bugün ve yarin. Esim yarin göreve gidiyor yine😓 10 gün evde olamayacak malesef...
İyi canım bol bol dinlen. Eşin de hızlıca sağlıkla gitsin gelsin inşallah 🙏

Yanlis mi hatirliyorm bilmiyorum cnm ama sanki öyle bi konusma gecmisti aramizda. 10 gün ne ama bebisimya. Benimki 4. Gün bitiyor. Ona bile katlanmak zor geliyor bana.

Geçen hafta 71.4
Bu hafta 70.9
Fark 0.5
Yüzde 0.70
Ödemim hala geçmemiş bence yarın belli olur.
Harika :KK9: :KK9:
Haftaya 60 lardasın resmen 🥳 🥳 🥳

10 gün çok değil mi doktora gittin mi hiç

Günaydın kızlar 🧿tebrikler eksilere bende güzel haber vereyim ..!
Diyete disiplinli düzenli olarak başlayışımın 2 inci haftasındayım en son tartıda 67 yi gördüm :KK43: bugün reglime 2 gün var ödemim var ama gelenekse bende tartılayım dedim :)))) veeeee 65.4 harikaaa değilmi ? Bu sefer başarıcam 💪🏼🧿

Diyete disiplinli düzenli olarak başlayışımın 2 inci haftasındayım en son tartıda 67 yi gördüm :KK43: bugün reglime 2 gün var ödemim var ama gelenekse bende tartılayım dedim :)))) veeeee 65.4 harikaaa değilmi ? Bu sefer başarıcam 💪🏼🧿
Cok iyi canim tebrikler :KK73:

Ben söyleyin ne olacagini 3 4 günlük sapitmam beni 3 hafta geriya aticak 😔😔 gorkma yanee 🤣🤣🤣
Ben korkmuyom da fark açılıyor sen kork ki gaza gel :KK39:
Gecen cuma: 69.7
Bugün: 69.3
Fark: 400 gram

(Regl Dönemi)
Bu hafta da herkesin regline denk geldi heralde bende öyleyim 😅 eksi gelmişsin yine de tebrikler canım :KK9:
Geçen hafta 71.4
Bu hafta 70.9
Fark 0.5
Yüzde 0.70
Ödemim hala geçmemiş bence yarın belli olur.
Maşallah 🧿 gayet iyi canım tebrikler :KK9:
Günaydın herkese 🥰

geçen hafta 82,90
Bugün 81,30
Fark 1,600
☺️☺️☺️☺️☺️
Wuhuuu :KK73::KK73::KK73:
Harikasın canım tebrikler :KK9::KK9::KK9:
Çok iyi canım sen bu işi başaracaksın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

X