Flört aldatmacaları

M

masal

Ziyaretçi
ERKEK: Oh tatlım,alışverişe bayılırım! hayır,sen birkaç elbise denerken beklemekten hiç sıkılmam.hatta hangisinin kendine daha çok yakıştığını bana sormandan çok mennun olurum!
Veya
Annen çok tatlı bir kadın! çokmu konuşuyor? Saçmalama, kesinlikle hayır! bence çok etkileyici konuşuyor ve nasıl giyinmem konusunda harika düşünceleri var.
Ve ya
Hayır, hayır! hep babanın konuşmasından hiç sıkılmadım. aslında savaş hikayelerine bayılırım,kaldı ki aynı anda hem yemek yiyip hem dinleyebilirim.
:öperim: KADIN:Tabi tatlım, açık hava gezintilerine bayılırım! hatta çocuklarımızın da bize katıldığını görmek güzel bir duygu...
ve ya
Hayır hayır tatlım, soğuk havadan hiç rahatsız olmam! futbol maçlarına seninle birlikte gitmekten çok mutlu olurum; biraz buz ve kar bazen keyifli bile olur. nasılsa elbiselerimiz bizi sıcak tutar öyle değil mi?

Ve ya
Sabahları zaten erken kalkmayı severim. sabah üçde uyanıp, geyikler dolaşmaya başlamadan önce arabayla yüz elli kilometre araba kullanmak hiç zor gelmez.
Ve ya
Aslında annen şimdiye kadar tanıdığım en iyi ahçı ve çoçuk yetiştirme üzerine mükemmel fikirleri var. baksana seni ne güzel yetiştirmiş:mymeka:

YUH HEPSİ YALAN:laugh:
ÇOK GÜLDÜM TEŞEKKÜRLER

X