6 yıllık evliliğin son günü (şu köşede dursun)

Beni pozitif yönlendirmeye çalıştığının farkındayım,
Ama şunu söylemeden geçmiyim, ben ne eşime ne yaşadıklarıma asla anlam yüklemiyorum.
Yoksa işsiz halimle, 2 küçücük çocukla, hiçbir planım düzenim hatta gücüm yokken pireye kızıp yorgan yakamazdım.
Bu yazıyı

Sonanda, inan çok yoruldum.
Sürekli boşanmayalım barışalım konuşmaları, yalvarmalar, ağlamalar, karşılık vermeyince saldırmalar, çirkinleşmeler sonra yine muhattap olmayınca pişmanım nolur dön demeler..
Sırf yalvardığı için kendini çok çabalamış ilan edip, ben yıllardır bi tarafımı yırttığım halde bu evliliği kurtarmak için, yuva yıkan pozisyonuna düşmek, haksız suçlanmak yoruyor beni.
Çocuklarımı kullanıyor bana karşı en çok da ona katlanamıyorum.
Evet ilk adımdı zor olan ama artık tükensin ve tamamen çıksın hayatımdan istiyorum belki hata yapıyorum biliyorum ama bağımı koparmak için herşeye katlanabilirim.

Çocuklar oldugu surece hicbir zaman bagin tamamen kopamayacak. Maalesef. Su an cok yiprandigin icin oyle dusunuyorsun. Farkindayim. ama ileride pisman olmak da var. Cunku cocuklar buyudukce masraflari da artacak ve hep tek basina karsilayacaksin.
Hic isi olmayanlar bile nafaja odemeye mukellef oluyor. Odemediginde de hapis cezasi var. En azindan anlasmalida cocuklar icin nafaka iste ve her yil icin de bir artirim orani belirle.

sismaniye, ben de senin adına sevindim iyi ki imkanların yokmuş ve gitmemişsin.
Benim evi terketmemin sebebi sadece bu konu değil, binlerce hata yüzlerce sebebim vardı.
Artık bu kadarını da kaldıramıcam deyip çıktım evden, bi patlama anıydı.
Boşanmak, o evi terketmek, düzenine dönüp sırtını gitmek falab öyle okunduğu kadar kolay şeyler değil.
Rabbim sen de dahil kimseye yaşatmasın,
Bizim de oyle esasen. Cok yolunda giden bi iliski degil. Karsilikli tahammul ediyoruz birbirimize.Ben ev ve cocuklara bakiyorum o para getiriyor. Bir de cinsellik gibi ortak ihtiyaclari gideriyoruz. Onun disinda sevgi dolu bi evlilik yok ortada.

Önceki konuları inceledim
Sen çoktan boşanmaya kafaya takmışsin
Ve böle düşüne düşüne mutlu olamadın
Azıcık eşine şefkat verseydin onu mutlu edecek biseyler yapsaydın hiç bişey umrumda olmazdı ama şu ki
Seçkin pirileri anımsattı bazı konularda
Kadın aldatıldigi öğrenmeden bı kaç ay önce kocasıyla başbaşa tatil yapıyor kadın röportaj da yatakta çok iyiydik diyor
Kaan seckine bı yıl gitsem geri dönsem affedermisin diyor işte bı kaç ay sora Kaan tangoze seçkin pirileri kıvılcım Ural la aldatıyor kıvılcım urali hiç sevmedim sevemedim seçkin ondan daha cana yakın daha güzel kadın be. Kaan bole güzel iki çocuklu hatunu nasıl çirkin kadınla aldatır ki? Ne arıyordu hayatından...
O ilk aşkı ahuyu kaybettikten sonra depresyona girmiş bı daha hiç aşık olamıyor kendisine aşık olana gidiyor bence Ahu için bütün şarkı yapıt bal gibisi..
Bence onun etkisinde kaldı kaç yıl oldu unutamadı bence. Ee niye evlendin
Seckine yazık oldu bence iki güzel erkek evladı var o kıvılcımı bence ahunun huyları benzettiği icin mı aşık.. bilemiyorum.
Kıvılcım Ural mavi ışıklar solisti Fikret uralin kızı ve babası gibi şarkıcı.
Seçkin Piriler eski model 16yasinda elite look modeli seçildi 20 senedir hayatımızda
Kaan tangoze duman solistin lideri yakışıklı mı yakışıklı. (Ben yakışıklı bulmuyom valla)
İşte ben baya yazdım kusura bakma seçkin pirileri anımsattı bu yazı bence

X