Flörtle ne konuşulur?

Sakinkiz345

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
415
229
Arkadaşlar flörte neler sorulur onu daha iyi tanımak için? Hangi noktalar önemlidir. Mesela hangi soruya nasıl cevap verirse uzaklaşmak gerekir vs. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Arkadaşlar flörte neler sorulur onu daha iyi tanımak için? Hangi noktalar önemlidir. Mesela hangi soruya nasıl cevap verirse uzaklaşmak gerekir vs. Fikirlerinizi merak ediyorum.
Doğal davran. Fazla doğal değil ama 😃
Merak ettiğin soruları sor. Öyle akar gider zaten

Doğal davran. Fazla doğal değil ama 😃
Merak ettiğin soruları sor. Öyle akar gider zaten
Ya tabii sorular sorduk konuştuk ama spesifik bi soru var mı diye düşünüyorum veya konuşulması gereken bir konu. Güvensizim çünkü elimde net bi şey yok ama çok yeni olduğu için sanırım

Yükselenin ne olduğunu bile bilmiyorum 😢 kötü bir şey mi diye sordum. Teşekkürler 💐
Bir güneş burcumuz var çok yaygın, yükselen burç doğum saatine göre bakılıyor, genelde erkekler bilmez biri ile flört edince annelerine sorarlar saat kaçta doğdum diye. Bunun geyiği

Senin için ne önemlidir mesela, sevgili seçerken en çok neye önem verirsin oralardan konu aç.
Bir de son zamanlar bu sitede çok fazla kumarla ilgili sorunlar görüyorum şans oyununa düşkün mü laf arasında sorabilirsin.

X