Yaşça küçük ve tecrübesiz erkek

Kızlar ben konu sahibiyim, dün mail adresimi patlatmışlar, eski hesabımdan yazıyorum😅

Saaten anlaşıldığı üzere baya oturduk, çok konuştu, aşırı konuştu:) sürekli kendinden bahsetti ve sürekli kendini övdü. bu mesela bende eksi puan oldu, bir insan ilk buluşmada kendini bu kadar övüyorsa bi sıkıntısı vardır dedim içimden.

Neden evlenmedin şimdiye kadar dedi ki nefret ederim bu sorudan, ben nasip dedim, sonra eski ilişkileri sordu olmadı mı hiç nişan vs aşamasına gelen dedi. Ben de oldu dedim ve çok kısaca bahsettim. Sonra tabi kendisi açınca ben de ona sordum, çünkü sanki hiç olmamış gibi bi izlenim veriyordu. İki tane uzun ilişkisi olmuş. Ve bunları detaylı anlattı ki kafamı duvarlara vurmak istedim. Mesela ilkiyle günlerce tartıştıkları bir mevzudan bahsetti. Sonra ikincisinde başka birisi buna tercih edilmiş, kız diğer kişiyle evlenmiş, bi sene sonra pişman olmuş ve buna bir şekilde ulaşıp yazmış, işte ben çok pişmanım büyük bir hata yaptım, boşanıcam ist.a gelicem şeklinde tekrar şans istemiş. Ve o esnadan ben içimden ben bunları neden duyuyorum diye isyan ettim inanın.

Onun dışında fiziksel olarak çok bi çekim hissedemedim, yani çok aradayım aslında ama önceki ilişkilerimdeki ilk görüşmelerle kıyasladığımda baya low profile bir görüşme oldu sanırım benim için bu çekim açısından.

Israrla ne düşünüyosun diye sordu, dedim ki bişey düşünmüyorum şu an gerçekten sana iyi ya da kötü bişey diyemem, ben senle çok iyi arkadaş olurum mesela eminim dedim, ama biraz takılırız bakarız, bu iş arkadaşlığa da gidebilir başka yere de, öyle deyince ben senle her gün takılabilirim dedi.

Yani bilmiyorum olmadı gibi sanki, o bence istekli taraf ama kendisini tuttu baya. Zaten görüşmeden önce de top sende demişti, yani ne çabuk top bana geldi sen ne ara tamam dedin yüz yüze görüşmeden oralar muamma.

Mesela bana yazmadan 5 ay düşünmüş, beni stalklamış baya araştırmış, onu da öğrendim.

Aklıma gelenler böyle yani:)

Evet, tecrubesizliginden midir bilmem ama biraz toy bir imaj çizmiş. Hele önceki ilişkilerini detaylandirmasi baya itici.
Önünüzdeki maçlarda başarılar dilerim 😁

Kızlar ben konu sahibiyim, dün mail adresimi patlatmışlar, eski hesabımdan yazıyorum😅

Saaten anlaşıldığı üzere baya oturduk, çok konuştu, aşırı konuştu:) sürekli kendinden bahsetti ve sürekli kendini övdü. bu mesela bende eksi puan oldu, bir insan ilk buluşmada kendini bu kadar övüyorsa bi sıkıntısı vardır dedim içimden.

Neden evlenmedin şimdiye kadar dedi ki nefret ederim bu sorudan, ben nasip dedim, sonra eski ilişkileri sordu olmadı mı hiç nişan vs aşamasına gelen dedi. Ben de oldu dedim ve çok kısaca bahsettim. Sonra tabi kendisi açınca ben de ona sordum, çünkü sanki hiç olmamış gibi bi izlenim veriyordu. İki tane uzun ilişkisi olmuş. Ve bunları detaylı anlattı ki kafamı duvarlara vurmak istedim. Mesela ilkiyle günlerce tartıştıkları bir mevzudan bahsetti. Sonra ikincisinde başka birisi buna tercih edilmiş, kız diğer kişiyle evlenmiş, bi sene sonra pişman olmuş ve buna bir şekilde ulaşıp yazmış, işte ben çok pişmanım büyük bir hata yaptım, boşanıcam ist.a gelicem şeklinde tekrar şans istemiş. Ve o esnadan ben içimden ben bunları neden duyuyorum diye isyan ettim inanın.

Onun dışında fiziksel olarak çok bi çekim hissedemedim, yani çok aradayım aslında ama önceki ilişkilerimdeki ilk görüşmelerle kıyasladığımda baya low profile bir görüşme oldu sanırım benim için bu çekim açısından.

Israrla ne düşünüyosun diye sordu, dedim ki bişey düşünmüyorum şu an gerçekten sana iyi ya da kötü bişey diyemem, ben senle çok iyi arkadaş olurum mesela eminim dedim, ama biraz takılırız bakarız, bu iş arkadaşlığa da gidebilir başka yere de, öyle deyince ben senle her gün takılabilirim dedi.

Yani bilmiyorum olmadı gibi sanki, o bence istekli taraf ama kendisini tuttu baya. Zaten görüşmeden önce de top sende demişti, yani ne çabuk top bana geldi sen ne ara tamam dedin yüz yüze görüşmeden oralar muamma.

Mesela bana yazmadan 5 ay düşünmüş, beni stalklamış baya araştırmış, onu da öğrendim.

Bu nasıl tecrübesizlik iki uzun ilişki olmuş, baya düpedüz beceriksizlik bu. Adam ilişki kuramıyor bence. İlk buluşmada hemen eski defterleri sorması açması neden evlenmedin diye sorması bence de eksi puan. Hemen ben okeyim top sende demesi de iter beni açıkçası, sanki biri beni kabul etsin de ben her türlü kabul ederim yeter ki biri beni alsın der gibi. Elektrik de alamadığınızı söylemişsiniz, o zaman hiç açık kapı bırakmayın bence. Bakarız duruma göre falan derseniz daha da paçayı kurtaramazsınız o aralık kapıdan bi şekilde girer içeri. Bende öyle oldu biraz şahsen ve sürekli aynı konulardan (yani onun beceriksizliğinden) kavga edip durmak yıpratmaya başladı beni. Her kavgada alttan alıp yavru kedi gibi durup affettiriyor kendini resmen girdapta gibiyim. Yoruldum 2 ayda ruhen yaşlandım resmen. Yaştan bağımsız, erkeğin daha beceriklisi makbul bence ya.

Ya tamamen aynı durum gerçekten, mesela bu akşam aşırı kendinden bahsetti aşırı övdü ve ben bunu özgüveninin eksik olmasına yanımda kendisini ispat etmeye çalışmasına bağladım. Tel numaramı aldı mesela aramadı, bu akşam neden aramadın dedim, ya yorgun oluyorsun işten gelince vs diye saçmaladı, e dedim mesaj yazmak daha zor? Bence de öyle diyor. Altında kesinlikle dediğiniz gibi büyük adım atarsam kaçar korkusu var, bu da kendisini çok bastırıyor. Daha önce de iki ilişkim oldu diye anlattı ama ben yine de hala toy buldum. Yani ya da lişkilerini de abartıyor.
Ben sanırım sevgililik aşamasına geçmiycem ya

Bende de telefonumu almıştı wpde daha rahat yazışırız diye ama hep geç görüyordu mesajları, sorunca da telefon kullanma alışkanlığım yok unutuyorum falan diyordu. Bu işleri bilmiyorum ama öğrencem falan. Ben böyle olmaz diyip bıraktım lütfen gitme bi şans daha ver diye yine ikna etti beni. Bugün Twitter’ını buldum, en son 2017da bişeyler paylaşmış ama aktif kullanıyor biliyorum söylüyordu çünkü Twitter’da bunu gördüm vs diye. Son retweetlediği şey goethe’nin “insan yaşamı boyunca bir kişiyi sever, önceki ve sonrakiler bir kaçış, arayış ya da aldanıştır” sözü olmuş. Diğer tüm twitler de bu minvalde, kavuşamamak temalı. Bi anda aşırı soğudum. Yarın bitiricem tamamen muhtemelen ben de ve bi daha da görüşmeyi düşünmüyorum. Doğru düzgün iletişime de geçmiyorlar ya insan değersiz hissediyor kendini. Uğraşılacak gibi değil. Hiç bulaşma bence.

Bu nasıl tecrübesizlik iki uzun ilişki olmuş, baya düpedüz beceriksizlik bu. Adam ilişki kuramıyor bence. İlk buluşmada hemen eski defterleri sorması açması neden evlenmedin diye sorması bence de eksi puan. Hemen ben okeyim top sende demesi de iter beni açıkçası, sanki biri beni kabul etsin de ben her türlü kabul ederim yeter ki biri beni alsın der gibi. Elektrik de alamadığınızı söylemişsiniz, o zaman hiç açık kapı bırakmayın bence. Bakarız duruma göre falan derseniz daha da paçayı kurtaramazsınız o aralık kapıdan bi şekilde girer içeri. Bende öyle oldu biraz şahsen ve sürekli aynı konulardan (yani onun beceriksizliğinden) kavga edip durmak yıpratmaya başladı beni. Her kavgada alttan alıp yavru kedi gibi durup affettiriyor kendini resmen girdapta gibiyim. Yoruldum 2 ayda ruhen yaşlandım resmen. Yaştan bağımsız, erkeğin daha beceriklisi makbul bence ya.
Evet evet öyle hisssetirdi gerçekten, yani ben her şeyi kabul ediyorum yeter ki sen beni kabul et oldu işte bu da özgüvensizliğinden ve dediğiniz gibi belki beceriksizliğinden. Yani herkes ister belli bir fikri beklentileri olan insanı. Olgun bi insan her şeye ok de olmamalı bence.

Elektrik konusunda o kadar aradayım ki inanın, bir iki küçük an oldu böyle 'ya ikimiz bir arada nasıl olur' falan dediğim ama bazı hareketleri de 'yok yok itici' dedirtti. Ama sanırım genelde öyle bir şevk duyamadım bu ilişki için:KK43: hayırlısı olsun diyelim

Siz de baya yorgun duruyorsunuz yazdıklarınıza bakınca, bence uzatmayın, illa ki vardır kaç milyon içinde bizim de mutlu olacağımız birileri heralde. Mutlu olmadığımız ilişkileri ittirmenin anlamı yok❤️

Kızlar iyi geceler. İki senedir instagramdan takipleştiğim bi çocuk vardı, geçen gün mesaj attı, sana yazmak konusunda çok gel gitlerim oldu ama sana karşı engel olamadığım bir merak duygusu var, tanımak istiyorum diye. Hoşuma gitti açıkçası, neden olmasın dedim. İş eğitim entelektüalite anlamında iyi, ki ben bunlara önem veririm. Fakat benden 5 yaş küçükmüş:KK43: benim büyük olduğumu bilerek yazmış, ben de onun küçük olduğunu biliyordum ama açıkçası ümidim 2-3 yaş olmasıydı, 5 biraz fazla geldi.

Ayrıca kendisi ilişki anlamında tecrübesiz, kendisi de inkar etmedi zaten, muhtemelen sen benden daha tecrübelisin böyle olmasını da anlıyorum falan dedi, yani yaşım veya yaşanmışlıklarımla ilgili onun bir sorunu yok. Ama benim kafam karışık maalesef:KK43:
Birincisi ben erkeğin terübeli olmasını tercih ederim, böyle ilişkide bütün yük üstümde olacak gibi hissediyorum ve yaşı da küçük olduğu için ona bişeyler öğretmem gerekecekmiş gibi, yani erkek gibi göremeyecekmişim gibi hissediyorum.

Bir de (bu konuda belki eleştirenler olacak ama) kendisi mutfağa çok düşkün, yalnız yaşamış uzun yıllar bunu anlayabiliyorum, mecbur kalmış bir yerde ama ailesinin yanında da yemekleri bu yapıyor. Yemek dediysem içli köfte kuru dolma vs😅 yani benim annem yapamıyor mesela içli köfte. Bir de bayramın 2.günü yüz yüze görüşeceğiz ilk defa, ilk görüşmeye içli köfte getirmeyi teklif etti😂 yani böyle olunca benim gözümde iyice feminenleşiyor.

Ne sorduğumu da bilmiyorum aslında, yüz yüze görüşmeden karar vermeyeceğim ama sizin de fikrinizi almak istedim, bu ilişki yürür mü dersiniz?
Görusmussunuzdur sımdıye artık

Size soralım? Bu ilişki yürür mü
Ne hissettiniz bulusunca

Evet evet öyle hisssetirdi gerçekten, yani ben her şeyi kabul ediyorum yeter ki sen beni kabul et oldu işte bu da özgüvensizliğinden ve dediğiniz gibi belki beceriksizliğinden. Yani herkes ister belli bir fikri beklentileri olan insanı. Olgun bi insan her şeye ok de olmamalı bence.

Elektrik konusunda o kadar aradayım ki inanın, bir iki küçük an oldu böyle 'ya ikimiz bir arada nasıl olur' falan dediğim ama bazı hareketleri de 'yok yok itici' dedirtti. Ama sanırım genelde öyle bir şevk duyamadım bu ilişki için:KK43: hayırlısı olsun diyelim

Siz de baya yorgun duruyorsunuz yazdıklarınıza bakınca, bence uzatmayın, illa ki vardır kaç milyon içinde bizim de mutlu olacağımız birileri heralde. Mutlu olmadığımız ilişkileri ittirmenin anlamı yok❤️
Teşekkür ederim hakkımızda hayırlısı olsun ☺️

Bu arada bugün de telefonda konuştuk, iyice işkillendim, sürekli duymak istediğim şeyleri söylüyor gibi hissediyorum. Sürekli biz senle aynıyız bana iyi hissettiriyosun kendimi daha rahat hissediyorum vs. Bu kadar yüksekten uçmak manasız geliyor. Tatile gitmek istersen eşlik ederim falan dedi. Dur daha ya bismillah, hani biz muhafazakardık oldum😂 yani sanki cinsel bi beklentiyle gelmiş gibi hissediyorum şu an kendimi. Bir an önce tavlanmaya çalışıyormuşum hissi geldi

en sevmediğim şey kendini öven insandır üstelik bunu ilk buluşmada yapandan koşarak kaçmak lazım bence
çok fazla olumsuz buluşma yaşamış bi kadın olarak söylüyorum bunu

Neden evlenmedin şimdiye kadar dedi ki nefret ederim bu sorudan, ben nasip dedim, sonra eski ilişkileri sordu olmadı mı hiç nişan vs aşamasına gelen dedi. Ben de oldu dedim ve çok kısaca bahsettim.
neden evlenmedin demek yerine evlilik yoluna giren ilişkin oldu mu diye sormak daha mantıklıdır her zaman

Sonra tabi kendisi açınca ben de ona sordum, çünkü sanki hiç olmamış gibi bi izlenim veriyordu. İki tane uzun ilişkisi olmuş. Ve bunları detaylı anlattı ki kafamı duvarlara vurmak istedim. Mesela ilkiyle günlerce tartıştıkları bir mevzudan bahsetti. Sonra ikincisinde başka birisi buna tercih edilmiş, kız diğer kişiyle evlenmiş, bi sene sonra pişman olmuş ve buna bir şekilde ulaşıp yazmış, işte ben çok pişmanım büyük bir hata yaptım, boşanıcam ist.a gelicem şeklinde tekrar şans istemiş. Ve o esnadan ben içimden ben bunları neden duyuyorum diye isyan ettim inanın.
aşırı detay vermiş ne gerek var ki bunlara ? sadece kısaca bitme sebeplerinden birer cümleyle bahsedip geçersin bunlar öyle konular. ilk buluşma için konuşuyorum
bu en önemli detay. zaten etkilenme olmadıysa hiç zaman kaybetme
en yanlış şeylerden biri de ne düşünüyorsun falan gibi sorulardır
bunlar sorulmaz
daha buluşalı kaç saat olmuş kalkmış ne düşünüyorsun diyor
bunu bana diyen kimseyle ilişkim sevgililk yoluna girmedi mesela benim
bu da özgüvensiz bi laf bence
ne düşüneceğini zaman gösterir ve bunu herkes bilir. bu sorulmaz

bu kişi eğer tak diye ilk anda sana aşık olmadıysa birisi olsun da ne olursa olsun modunda olabilir
abuk sabuk bi tip bence bu

Bu arada bugün de telefonda konuştuk, iyice işkillendim, sürekli duymak istediğim şeyleri söylüyor gibi hissediyorum. Sürekli biz senle aynıyız bana iyi hissettiriyosun kendimi daha rahat hissediyorum vs. Bu kadar yüksekten uçmak manasız geliyor. Tatile gitmek istersen eşlik ederim falan dedi. Dur daha ya bismillah, hani biz muhafazakardık oldum😂 yani sanki cinsel bi beklentiyle gelmiş gibi hissediyorum şu an kendimi. Bir an önce tavlanmaya çalışıyormuşum hissi geldi
ahaha geçenlerde ben de biriyle buluştum ve papağan gibi ben ne dersem aynısını tekrarlıyordu
her konuda benle aynı düşüncede falan
kendince doğru frekansı yakalamaya çalışıyor galiba ama o frekans böyle yakalanan bişey değil ya :KK70:
ve şu an mesajlaşmıyoruz bile güya o da bayramdan sonra tekrar görüşelim falan diyordu

ahaha geçenlerde ben de biriyle buluştum ve papağan gibi ben ne dersem aynısını tekrarlıyordu
her konuda benle aynı düşüncede falan
kendince doğru frekansı yakalamaya çalışıyor galiba ama o frekans böyle yakalanan bişey değil ya :KK70:
ve şu an mesajlaşmıyoruz bile güya o da bayramdan sonra tekrar görüşelim falan diyordu
Ya aynen işte sürekli aynı düşünüyo benle mümkün mü yani😂
Ve evt ilk görüşmede ne düşünüyosun diye sorulmaz ya en basit kural bence budur, ben de ne diyeyim yani bilmiyorum zamana bırakalım falan dedim. Toyluk akıyor adamdan.
Kafamı toparlayayım bi iki güne bi konuşma yapıcam gibi duruyo

IMG_7198 2.jpg

Sürekli bu modda adam

X