Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondöten seçimi :( bilgisi olanlar bakabilir mi?

Ama yuksek kapaticilik istiyorsan kapatmiyor...sadece goruntuyu duzeltiyor
Çok sorunlu bi cildim yok cildim kuru ve kapatmak istediğim yerler hani çok soğukta kalırsınız ve yüzünüzde bölgesel kızarıklıklar olur ya elmacık kemiklerimi alt kısımları sürekli bu şekilde kızarıkl yani biraz cilt tonunu eşitleyip doğal dursa yetecek aslında.

Benim tenim de çok beyaz. Missha'nın M Perfect Cover isimli BB kremini kullanıyorum, aşırı memnunum. Hem piyasadaki BB kremlere göre daha kapatıcı hem de cildim fondötene kıyasla daha çok nefes alıyor. Bir bakın derim.

+1

Konu sahibi aynen katılıyorum. Ben de bu ürünü kullanıyorum uzun zamandır. Aşığım kendisine. Bir bakın derim.
Watsons'dan alışveriş yaptığım dönem pure beauty'nin bb kremini de sevmiştim ama yazın bronzken iyiydi o sanki, kışın kullanmadım herhalde. Tonuna bir bakın siz yine de olmazsa.

+1

Konu sahibi aynen katılıyorum. Ben de bu ürünü kullanıyorum uzun zamandır. Aşığım kendisine. Bir bakın derim.
Watsons'dan alışveriş yaptığım dönem pure beauty'nin bb kremini de sevmiştim ama yazın bronzken iyiydi o sanki, kışın kullanmadım herhalde. Tonuna bir bakın siz yine de olmazsa.

Aynen Missha'da 13 ve 21 numara karışıklığı sık oluyor. Ben 13'ü kullanıyorum mesela 21 bende biraz soluk durdu böyle grimsi gibi. Ama arkadaşıma da 21 daha güzel oldu. Mağazası varsa yaşadığınız ilde, mağazasından deneyerek alın derim.

ten rengim senin kadar açık değil canım buğday tenliyim ama bende düzgün bi fondoten bulamadım. sarı alttonluyum kullandığım fondotenler hep pembemsi duruyor suratımda sarı tonlu buğday tenlilere öneriniz varmı kızlar fondoten olarak. bb krem sevemiyorum pek kapatıcılığı yok çünkü.

Merhaba, direk konuya gireyim benim aşırı beyaz cildim var ve piyasadaki fondotenlerin en açık rengi bile 2 ton koyu geliyor ve sürünce maske gibi duruyor yüzümde boynum beyaz yüzüm koyu duruyor. Beyaz ötesi tenler için bildiğiniz bi ürün var mı acaba.
ben de aşırı beyaz tenliyim fondöten kullanmıyorum .nemlendirici üstüne aydınlatıcı krem onun üstüne de beyaz pudra kullanıyorum

+1

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için araştırıcam.

ten rengim senin kadar açık değil canım buğday tenliyim ama bende düzgün bi fondoten bulamadım. sarı alttonluyum kullandığım fondotenler hep pembemsi duruyor suratımda sarı tonlu buğday tenlilere öneriniz varmı kızlar fondoten olarak. bb krem sevemiyorum pek kapatıcılığı yok çünkü.
Aynen pembemsi hatta kızıl gibi duruyor benim yüzümde en az 2 ton fark ediyor piyasadakilerin en açık rengi

Aynen Missha'da 13 ve 21 numara karışıklığı sık oluyor. Ben 13'ü kullanıyorum mesela 21 bende biraz soluk durdu böyle grimsi gibi. Ama arkadaşıma da 21 daha güzel oldu. Mağazası varsa yaşadığınız ilde, mağazasından deneyerek alın derim.
Ankara 'da yaşıyorum mutlaka vardır burda ben dikkat etmedim sanırım mağazasını bulursam mutlaka gidip deneyeceğim çok teşekkürler :)

Kardeşim sarı alt tonlu. Loreal Infallible 125 numarayı kullanıyor.

Fenty Beauty nin her cilde uygun fondötenleri var hatta albinolar için bile renk tonları var ama henüz Türkiye’ye geldi mi emin değilim. Onun dışında Mac in Studio Fix Fluid fondötenini önerebilirim benim de cildim çok beyaz NW13 kullanıyorum size de NW10 uygun olabilir ama denerseniz NC ve NW kodlarına dikkat edin biri pembe alt tonlu biri sarı alt tonlu

bu haftasonu gordıonda emre kınay bora öztoprak konseri vardı.emre kınay bayağı bayağo güzel şarkı soyluyormuş.alışveriş arası süper mola oldu bize

missha nın bb kremini kullanıyorum çok iyi gerçekten öneririm, üstelik kapatıcılığı da var.. ama şimdi estee lauder in bb kremine bakacağım gerçi light bile sizde bir hayli koyu durur çünkü sizin de alt tonunuz pembe benimki gibi sanırım..

Cushion kullanın. Ben Kore’den arkadaşıma getirtmiştim. Misshanın da var sitesine girerseniz. Hem çok hafif hem de çok çok açık tenliler için var.

27 yıllık yaşantımda kendimden beyazını hiç görmedim.
Boynuma birebir uyuyor mu dikkat etmedim ama göze batan bir durum yok.
Boynumla birebir uyacak fondöten yoktur tahminen.
Clinique 'nin 01 Fresh Alabaster ini kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Yüzümün rengiyle bütünleşiyor, kesinlikle maske gibi duran bir ürün değil.
Ben çok sürmüyorum, kendi tonumla karışıyor.

X