Kontakt Lens freshlook lens kullananlar :)

ben freshlookun yeşilini kullanıyordum önceden gözlerim kahverengi işte lensi takıyordum kimse lens oldugunu anlamıyordu gözümde gözüm ela gibi birseydi ama doğal arayanlar bence yeşilini kullanabilir şimdide grisini kullanıyorum oda bende gri mavi karısımı gibi durdu ben griyi daha çok begendim

Freshlook doğal duran bi lens değil ne yazık ki. fiyatının ucuz olması da bundandır. oldukça damarlı bir lens. yılda bir iki kez kullanırım diyorsan almalısın bence. öneri istersen tek tercihim Solotica :)

aldığın en kötü lens diyebilirim, bendeki sterling gray (gümüş) öyle yapaylık sahtelik görmedim lenste. Tamam çok rahat yumuşak bir lens ama görsellik açısından amatör kesinlikle. Sırf ziyan olmasın lensler diye bi yöntem keşfettim.

Yeni lens yani freshlookları ilk takıyorum, eski boush&lomb griyi üstüne takıyorum harika bir lens rengi elde ediyorum, başta hafif batma oluyor ama alışıyo göz 1 saat içinde bu şekilde yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gayet rahatlar

Ama size bir tavsiye, başka rengini denemedim ama sterling gray için konuşuyorum freshlook'un kesinlikle 60 lira verilecek bir lens değil. Eğer 60 liralık birşey alacaksanız boush&lomb iyidir derim. 1.5 yıldır kullandım memnundum ama daha gerçekçisini arıyorum şimdi

Freshlook yeşil kullandım. Özellikle koyu renkte göz rengi olanlara hiç tavsiye etmem. Lens hiç belli olmuyor ve çok kötü gözüküyor. Bausch and lomb kullanıyorum doğal duruyor ve yanma, batma hissi yok ben çok memnunum.

kızlar kendi göz rengi bal rengi olup freshlook haresiz düz yeşil renk lens kullanan var mı? nasıl durdugunu çook merak ediyorum :)

FRESHLOOK HARESİZ DÜZ YEŞİL

20130607_175318.jpg

aldığın en kötü lens diyebilirim, bendeki sterling gray (gümüş) öyle yapaylık sahtelik görmedim lenste. Tamam çok rahat yumuşak bir lens ama görsellik açısından amatör kesinlikle. Sırf ziyan olmasın lensler diye bi yöntem keşfettim.

Yeni lens yani freshlookları ilk takıyorum, eski boush&lomb griyi üstüne takıyorum harika bir lens rengi elde ediyorum, başta hafif batma oluyor ama alışıyo göz 1 saat içinde bu şekilde yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gayet rahatlar

Ama size bir tavsiye, başka rengini denemedim ama sterling gray için konuşuyorum freshlook'un kesinlikle 60 lira verilecek bir lens değil. Eğer 60 liralık birşey alacaksanız boush&lomb iyidir derim. 1.5 yıldır kullandım memnundum ama daha gerçekçisini arıyorum şimdi
nasıl ya anlayamadım iki lensi üstüste mi takıyorsunuz?bu cok tehlikeli:KK43::KK43:

6 7 sene önce freshlooktan hareli yeşil lensi kullanmıştım hatta üç dört defa alıp iki sene kullanmıştım hiç kimse lens olduğunu anlamıyordu çok güzel ve doğal duruyordu bende. Göz rengim siyaha yakın koyu kahve üstelik.gri rengini almıştım birde deneyim diye hiçmi hiç olmadı ya iğrenç durdu gözümde o kadar belli oluyorduki lens olduğu.gri hiç doğal durmuyor. Hareli yeşili tavsiye ediyorum

Freshlook kesinlikle doğal durmuyor. Fazla bombeli. Beş metre uzaktan lensim diye bağırıyor. Kendisinde doğal durduğunu düşünenlere söylüyorum kızlar doğal durmuyor! Eğer biri size doğal durduğunu söylediyse veya göz rengin de ne güzel falan gibi bir cümle kurduysa sizi kırmamak ya da iltifat etmiş olmak için demiştir.

o kadar yorum gelmiş lense bağzıları kötü bağzıları iyide bence harika bi lens ya hele gri olanı. yumuşacık ya kendi gözümden ayırt edemiyorum ilk taktığımda bulanık gösteriyodu ama şu an yok ben kullanalı 2 gün oldu memnununm akşam yatarken çıkarıyorum çok memnunum lensimden

merhabalar ben freshlook gemstone green renk lens alacağım ama lakin endişelerim var acaba kullananlar var mı? gözlerim ela ve nasıl duracağı hakkında bir fikrim yok

Beeen !!
Yeni aldım. Green rengini.
Fakat kızlar gözüme koyduğumda pot duruyor sanki. Tam oturmuyo. Sizde de oldu mu bu sorun. Belkide acemiliktendir

X