Elektrikli Mutfak Aletleri fritöz için yardım

edirneli

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2006
307
4
iyi akşamlar fritöz almak istiyorum ama varmıdır uygun fiyatlı bir öneriniz Schafer Fıt Fry Dıgıtal Sıcak Hava Fritözü -beyaz 2S201-25015-BYZ02 Schafer Siyah Fıt Fry Sıcak Hava Fritözü SCHAFERFRY1bu ikisine baktım ama karar veremedim ne gibi özellikleri olmalı hiç bilmiyorum önerilerinize ihtiyacım var.

iyi akşamlar fritöz almak istiyorum ama varmıdır uygun fiyatlı bir öneriniz Schafer Fıt Fry Dıgıtal Sıcak Hava Fritözü -beyaz 2S201-25015-BYZ02 Schafer Siyah Fıt Fry Sıcak Hava Fritözü SCHAFERFRY1bu ikisine baktım ama karar veremedim ne gibi özellikleri olmalı hiç bilmiyorum önerilerinize ihtiyacım var.
Ben kullanamadim bi türlü içindeki yağ ayri onu temizlemesi ayri fenalik geçirdim.Sizin alacaginizin ne gibi özellikleri var şu anda da hiç alinacak gibi degil fiyatlar felaket

Xiaomi marka airfry aldım 1 haftadır kullanıyorum. Patates kızartması, kek, balık, tavuk, bütün kabuklu patates denedim. Hepsinde de başarılı ve lezzetli oldu. Yağı fırça ile sürüyorum sadece yeterli geliyor. Ayrıca pişme süresi de kısa. Etrafın yağ olmaması da bonus.

Temizliği basit. Parçaları makinede yıkanıyor.

X