FSH ı yuksek olanların bulusma yeri

W

womeneng

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi womeneng
FSH ı yüksek olup, düşüren veya düşürmek isteyen bayanlar, bildiklerimizi burada paylaşalım..
Doktorlarımız ne diyor, bitkisel olarak neler kullanabiliriz, bu şekilde olup da hamile kalanlar var mı?

Paylaşmaya bir başlasak, herşey güzel olacak kısmetse:kahve:

• Konu Sahibi womeneng
Arkadaslar Haydiii
Fsh ı yuksek olan ya da diger tabirle yumurta rezervi dusuk olanlar nerdesiniz
Konusalım, dertlerimizi paylaşalım ve insallah bebeklerimizi kucagimiza alalımmmm:hooray:

• Konu Sahibi womeneng
böyle bir başlık vardı ama seninkide hayırlı olsun sen fsh kaç benim 10.00 ama doktorum çokta sorun değil normal yolla gebe kalabilirsin bunun 12 ye kadar yolu var dedi.

• Konu Sahibi womeneng
paptya87 ben arastirmistim ama bulamamistim.
Benim deger 9, yasim da 29. Doktorum biran evvel bebek yapin dedi.birkac doktor da gebelige engel degil ama 6 ayda ancak olur dedi. biz 2 aydir korunmuyoruz ama henuz hamile kalamadim.
saracoglunun sogan kuru bugun bitiyor, sonrasinda incir kuru ya da aslanpencesi kurunu denemek istiyorum.
Siz korunmayı bıraktınız mı?

• Konu Sahibi womeneng
benim fsh maalesef 45 60 larda bilmiyorumne olaak.doktorum yatarken 3 adet dhea verdi balık yağı içiyorum.yürüyüş yapıyorum.herşeyi mevsiminde yiyorum.kola fanta siyah çay hazır dışardaki yemekelrden uzak duruyorum.

hayıt tohumu civanperçemi aslanpençesi yeşil çay karıştırarak içiyorum.
birde saraçoğlunun çayını aldım onu içiyorum.

bekliyorum bakalım ilaçsz adet olmayı bekliyorum.inş. olurum.

sizinkine göre benim fsh çok çok yüksek.ve regl olamıyorum bu yüzden.
umarım allah acil şifalar verir

• Konu Sahibi womeneng
Sema Allah herseyin hayırlsını versin, Allah nasip etmedikten sonra aslında degerler de manasız.
Saracoglunun biitki cayini nereden aldin, ben sabahtan beri nette verdigi tel numaralarını arıyorum ama ya acan yok ya da mesgul, ulasamadim.
herşeyi mevsimde yeme ve kafeinden uzak durmayı ben de yapıyorum, hatta hayat stili haline getirdim diyebilirim.
bir de naçizane tavsiyem bence o kadar çok bitki çayını bir arada içme. zararı olebilir, adet olma için de ben soğan kürünü çok duymuştum.
şu ana kadar okuduklarımdan yola çıkarak fsh için once soğan sonra saracoglunun bitki kuru sonra da incir kuru olarak rotamı belirledim ben.
Ayrıca ben de progesteron düşüklüğü de var,bir yandan da progestan içiyorum.

gelecek ay tekrar hormon tahlili yaptırayım diyorum
Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

• Konu Sahibi womeneng
ben soğan kürünü yaptım canım.şimdide gönederdiği bitkiyi içiyorum.ben sürekli arıyorum ara vermeden redıal tuşu tekrar aramaya basıyorum daha seri oluyor.kendim çevrirmiyorum numarayı.otomatik çeviriyo telefon. öyle ulşıyorum genelde bende canım.

aslında hayıt ve civanperçemide kesinlikle bırakılmaması gereken bitkiler o yüzden bırakamıyorum onlarıda.macun falan yemiyorum bir bu çaylarım var o kadar.

inş. faydası olur artık zararı hiç düşünmek bile istemiyorum çünkü

• Konu Sahibi womeneng
ben 2 yılı geçkin evliyim hiç korunmadık daha ve halen gebe kalamıyorum ayrıca ben bunu fsh ye pek bağlamıyorum çünkü gerçekten çok aşırı yüksek değil zaten referansı 12 lerde falan bitiyor ama bendemi acaba hayıt tohumu ile çivanperçemi kullansam kızlar ben bu ay biraz bitkiye oto yönelcem çünkü hiç denemedim belki faydasını görürüm bellimi olur bir sebep vardır elbet herşey için.

• Konu Sahibi womeneng
ben 2 yılı geçkin evliyim hiç korunmadık daha ve halen gebe kalamıyorum ayrıca ben bunu fsh ye pek bağlamıyorum çünkü gerçekten çok aşırı yüksek değil zaten referansı 12 lerde falan bitiyor ama bendemi acaba hayıt tohumu ile çivanperçemi kullansam kızlar ben bu ay biraz bitkiye oto yönelcem çünkü hiç denemedim belki faydasını görürüm bellimi olur bir sebep vardır elbet herşey için.

selam benimde fsh 24 idi 3 ay önce hayıtı içiyorum 3 aydır ama ramanz gireli düzenli içemedim bu ay adet olduğumda tekrar hormon tsti yaptırcam düştümü yoksa yükseldimi diye inşallah faydası olmuştur dah önce fsh 38 idi hayıtı kullandım 16 lara düştü sonra bıraktım tekrar yükseldi bende bebk istiyorum amam malesef erken menepoz dedi dr bakalım allah hepimizin yardımcısı olsun

ayy canım inş seninde bir bebeğin olur bunun acısını çok iyi biliyorum ben ne kötü bir durum bi taraf hep eksik üzülsende olmuyor üzülmesende valla şaştım kaldım.

ayy canım inş seninde bir bebeğin olur bunun acısını çok iyi biliyorum ben ne kötü bir durum bi taraf hep eksik üzülsende olmuyor üzülmesende valla şaştım kaldım.

canım yaa senin bebğin varmı sende aynı sorunumu yaşadın benim gibi burada üzüntülerimizi sevinçlerimizi paylaşalım olurmu birbirimize destek değilmi canım

bencede hep beraber burda dertleşelim. bende 2 senedir evliyim.hiç korunmadık henüz bebek yok.inş.içtiğimiz yaptığımız bir şey sebep olacak birgün bebeğimize kavuşmak için ben inanıyorum allahın izniyle haeşeyin hayırlsı sağlık olsun n önemlisi bu.

Arkadaslar insallah halledecegiz bu isi. Oncelikle yaslarimizi ve FSH degerlerimizi paylasalim bence. Bir de regl ile ilgili bir sıkıntımız var mı, yani bu FSH gorunurde birseyleri etkiliyor mu?
Benim icin,
Yas 29, FSH 9,
regl ile ilgili de duzenli olarak 28 gunde bir oluyorum ama her adet tarihinden once ara kanamam oluyor.
Dr gerci bunun FSH degil Progesteron ile ilgili oldugunu soyledi ama bilemiyorum

Allah inşallah hayırlısı ile herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin:CüvCüv:

ben soğan kürünü yaptım canım.şimdide gönederdiği bitkiyi içiyorum.ben sürekli arıyorum ara vermeden redıal tuşu tekrar aramaya basıyorum daha seri oluyor.kendim çevrirmiyorum numarayı.otomatik çeviriyo telefon. öyle ulşıyorum genelde bende canım.

aslında hayıt ve civanperçemide kesinlikle bırakılmaması gereken bitkiler o yüzden bırakamıyorum onlarıda.macun falan yemiyorum bir bu çaylarım var o kadar.

inş. faydası olur artık zararı hiç düşünmek bile istemiyorum çünkü

Semacim, sonucta ilaclarin icerigi de doga ve bitkiler ben nasip olursa faydasi olacagina 100%inanıyorum.:CüvCüv:
ama lutfen hayıt ve civanperçeminin aynı anda icimi konusunu arastir.
ben tehlikeli olabilecegini dusunuyorum.
bu arada hayitin suyunu mu kendisini mi iciyorsun?

hayıt tohumunu içiyorum.
canım bana doktor civan aslan pençesi yeşil çayı hayıt tohumunu karıştırarak iç dedi.
yoksa bende içmezdim tabii ki

OK o zaman. Insallah faydasini gorursun.:CüvCüv:
Aslanpençesi şu bahsedilen testeredişli aslanpençesi mi?

Arkadaslar insallah halledecegiz bu isi. Oncelikle yaslarimizi ve FSH degerlerimizi paylasalim bence. Bir de regl ile ilgili bir sıkıntımız var mı, yani bu FSH gorunurde birseyleri etkiliyor mu?
Benim icin,
Yas 29, FSH 9,
regl ile ilgili de duzenli olarak 28 gunde bir oluyorum ama her adet tarihinden once ara kanamam oluyor.
Dr gerci bunun FSH degil Progesteron ile ilgili oldugunu soyledi ama bilemiyorum

Allah inşallah hayırlısı ile herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin:CüvCüv:

selam canım senin fsh yüksek değil normal düzeyde benim fsh 24 lerde adet düzensziliğim var bebeğim olmuyor adewtimi düzene sokmaya çalışıyorum hayıtı içiyorum bakalım ne olacak şimdilik düzene girdi gibi ama bilmiyorum adetimi bekliyorum yine hormon testi yaptırcam 3 ay oldu içeli hayıtı bakalım düştümü diye allah hepimizin dualrını kabul ederde bebklerimize kavuşturur bizi canım bu ararda kandilleriniz mübarek olsun canım

doktorum yaşıma göre yüksek oldugunu söyledi 4-6 arası olmalıymış sevicim.
siz hayıtı nasıl içiyorsunuz, tarif eder misiniz?
ben saracoğlunun bitki kürü ve soğanını uygulayıp, tekrar ölçtürücem sonucu da buraya yazıcam kısmetse.
siz de hayıt içip ölçtürünce mutlaka paylaşın olur mu?
Hangisinin ne etkisi oluyor, görmüş oluruz

herkesin kadir gecesi mubarek olsun, insallah bu mubarek gece hepimiz için hayırlara vesile olur.:emir_bebek:

doktorum yaşıma göre yüksek oldugunu söyledi 4-6 arası olmalıymış sevicim.
siz hayıtı nasıl içiyorsunuz, tarif eder misiniz?
ben saracoğlunun bitki kürü ve soğanını uygulayıp, tekrar ölçtürücem sonucu da buraya yazıcam kısmetse.
siz de hayıt içip ölçtürünce mutlaka paylaşın olur mu?
Hangisinin ne etkisi oluyor, görmüş oluruz

herkesin kadir gecesi mubarek olsun, insallah bu mubarek gece hepimiz için hayırlara vesile olur.:emir_bebek:

canım ben hayıtı bir bardak suyu kayanatıp içne 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu koyup bekliyorum 3-4 dk kadar sonra süzüp içiyorum günde 2 veya 3 defa canım ben adetim gelsin yaptırcam tahlil ozaman haber veririm size canım .ALLAHIM inşallah bu gece dualarımızı kabul eder canım seninde mübarek olsun duaların kabul olsun ben bu gece dua edeceğim hepimiz için canım :1hug:

Kızlar ben Saracoglunun cayından ısmarladım, insallah cuma elimde olacak. 18 gun ondan icip, sonra 15 gun soğan kuru yapıcam.
Ne gelismeler olacak merak ediyorum.
Ayrıca vajinal ultrasonla yumurtalarınıza bakıldı mı hiç, onu merak ettim?
Paylaşırsanız memnun oluruz

Hakkımızda herşeyin hayırlısı inşallah

X