funny jump ziplama ayakkabisini bilen kullanan varmi

meyve toplamak ıcın süper olur o zıp zıp yaaa bı zıplar bı erik tutarsın fln :))

Tmm cnm senden gelecek güzel haberleri bekliyorm

Kesinlikle tavsiye ederim . Yarım saat kullanmak bile yetiyor. Ben en fazla 45 dakika yapabildim. Ilk giydiğimde dengede durabilecek miyim diye endişelendim ama bir kaç giyişten sonra çok rahat geliyor.

İnternette videolarda var. Ilk başta videolar zor gelebilir ama evin içinde yürüsen bile yeterli. Düşünüldüğü gibi çok fazla zıplatmıyor. Yaylanıyorsunuz. Sadece bacakları çalıştırdığını düşünmüyorum karın kaslarını da çalıştırıyordur.

Benim için en güzel özelliği eğlenceli olması . Kaç tane ürün aldım evde kullanırım diye 2 kere kullanıp 3.de sıkılırım . Bunu 1 haftadır eğlenerek kullanıyorum.
Iyi bir diyetle Zayıflamak ve sıkılaşmak için işe yarayacağını düşünüyorum.

Bununla yag yakiliyo degil mi
Su kaybindan dolayi cabuk zayiflama olmuyodur umarim

Ben de almak istiyorum sitelerde satilan orjinal midir bilemiyorum

:) n11 den aldım daha doğrusu kardeşim aldı hediye:KK45: 239 kargo ücreti dahil.evde yapıyorum benim küçük bebeğim var. Giyiyorum Bi güzel ayakkabıyı ilk denediğim anda ayağa kalkarken eşimden tutunmuştum Haha:))şimdi alıştım çok pratik geliyor artık. Gelelim kullanma konusuna bilmiyorum kilom kaç benim ki biraz fazla olduğu için YouTube deki videoları yapamadım çok zor geldi. Onun yerine akşamları giyip TV karşısında hoplayıp zıplıyorum spontane. Kullanmaya başladığın ilk on dk da terler içinde kalıyorsun, kalori saatim var benim nabzı hemen yükseltiyor o yüzden de çok kalori yaktırıyor. Ama daha 1 saat kesintisiz yapamadım, kolay gibi duruyor ama yoruyor... Zaman'la alışıyorsun gerçi. Ay baya konuştumo_O:KK53:

Merhaba, dizlere baskı yapıyor mu? Benim sağ dizimle ilgili bir sorunum var bu nedenle soruyorum.

ya bi kullananlar sonuclarini yazsa ne super olacak ama aliyorum kullaniyorum diyip sesi solugu cikmiyo sonra kimsenin

Merhaba uzun zamandır aklıma birşey takılsa burada yazılanları okuyorum .üye olayım da daha fazla bencillik yapmayayım dedim. ben bugün kullanmaya başladım tavsiye ederim 2 dakika ayakta kaldım .10 dakikadır dinleniyorum . Tabi ne kadar işe yarıyacak zaman gösterir . Daha önce tranpolinde almıştım çok zor ve sıkıcı gelmişti . Bu eğlenceli ve daha etkili.
merhaba
ben de uzun zamandır almayı düşünüyorum ama hangi siteden alacağıma karar veremedim.siz nereden ve kaça aldınız acaba??

Kızlar yok mu kilo veren ya
Ben yaklaşık 3 haftadır bir spor salonuna yazıldım. Kangooyu haftada 1 saat yapıyoruz. İlk derste ders 1 saatti ve ben sadece 25 dakila yapabilmiştim. Böylr bir terleme yok, resmen gözünüzden bile ter akıyor:halay: kesinlikle düzenli yapılırsa kilo vermemek imkansız. Ben 6 kilo verdim.

Bende aldım dün iki gündür yapıyorum müzik açıp zıplıyorum oynuyorum.Güzel bi müzik bulunca yorulsamda inmek istemiyorum :KK70: bence çok eğlenceli fiyatı pahalı ama ben kredi kartına 9 taksitle aldım ayda 27 TL ödeniyo.gayet iyi bnce.zayıflama konusuna gelince 1-2 hafta falan olsun tekrar yazarım buraya ama bence yediklerinde dikkat edersen ve yemekten yarım saat falan önce yaparsan yağdan kilo kaybedilir.yani kesin kilo verilir tabi yapıp sonrasında tatlıya vb şeylere gömülmezseniz :KK70: tavsiye ediyorum
Nerden aldınız acaba

Ben yaklaşık 3 haftadır bir spor salonuna yazıldım. Kangooyu haftada 1 saat yapıyoruz. İlk derste ders 1 saatti ve ben sadece 25 dakila yapabilmiştim. Böylr bir terleme yok, resmen gözünüzden bile ter akıyor:halay: kesinlikle düzenli yapılırsa kilo vermemek imkansız. Ben 6 kilo verdim.
Nerden aldiniz

Bende aldım dün iki gündür yapıyorum müzik açıp zıplıyorum oynuyorum.Güzel bi müzik bulunca yorulsamda inmek istemiyorum :KK70: bence çok eğlenceli fiyatı pahalı ama ben kredi kartına 9 taksitle aldım ayda 27 TL ödeniyo.gayet iyi bnce.zayıflama konusuna gelince 1-2 hafta falan olsun tekrar yazarım buraya ama bence yediklerinde dikkat edersen ve yemekten yarım saat falan önce yaparsan yağdan kilo kaybedilir.yani kesin kilo verilir tabi yapıp sonrasında tatlıya vb şeylere gömülmezseniz :KK70: tavsiye ediyorum
Evdemi kullanıyorsunuz zıplarken çok ses çıkarıyor mu ?

X