funny jump ziplama ayakkabisini bilen kullanan varmi

Bir kaç gündür bunu araştırıyorum baya bir kilo problemim var diet spor yapıyorum ama istediğim gibi enerji kalori harcayamiyorum belli bir kilo sınırı varmı bu ürünü kullanmada kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi sonuçlar nasil

Merhaba QUOTE="trend351986, post: 47766919, member: 708127"]Bugün geldi ayakkabılar. Kullanmadm ama daha. Fırsat bulamadm yani. Bi kullanayım yazacagm kızlar takipte kalın[/QUOTE]
Merhaba kullandınızmı acaba

Bu ara ew tasıma telasınsaydm. Cok kullanamadım. 2 kez fırsat bulabildim. Bence işe yarar. Çünkü 5 dk içinde su gibi terletiyor

arkadaşlar benim çok fazla kilo problemim yok diyete başlamam gerek ama göbeğimin basenlerimin biraz sıkılaşmasını istiyorum bu açıdan faydasını gören var mı :KK28:

gerçekten de çok merak ettim etkisini gördü mü acaba kullananlar havada kalmış sanki yorumlarınız devamını getirseniz keşke :KK17:

Çok eğlenceli bir aktivite ben de ilk kez fit in class ile gittiğim bir salonda keşfettim. Ders olarak da çok eğlenceli. Linkte verilen ders veren salonu paylaşıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler bende henüz yeni sipariş verdim umarım memnun kularım. araştırmalara göre kötü yorum okumadım. bende sipariş ettim etkisini görürsem yazarım yeniden :)

Evet 2016 kulanan bayanlar ,ne oldu ,ne yaptiniz.

X