galiba hamilelik depresyonuna girdim yardım lütfen

sero13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
223
37
39
merhaba bayanlar ilk önce nasılsınız. sizde bir konuda destek istiyordum. zor bir hamilelik geçiriyorum. hamileliğim boyunca çalıştım. iş yerimde yönetim değişikliğinden de kaynaklı bir çok problemle karşı karşıya kaldım. pandemi süresi, kısıtlanma, korkma bir çok şeyi fazlasıylada yaşıyorum. hamileliğimdede çarpıntım oldu hep dr kansız olduğum için çok normal desede beni çok zorluyan bişey. yürüyemediğim içinde aldığım kilolar cabası çünkü korkunç bir vitamin takviyesi yapıyorlar. bu esanda ev değiştirmek zorunda kaldık tekrar borç hesap kitapların yükü beni perişan etti. sonuç olarak artık hiç birşey yapmak istemiyorum. oğlumla ilgilenemiyorum işe gelmek istemiyorum yemek yapmak istemiyorum eve geldiğimde dağıtılan evden gına geldi. ben çok çaresiz kaldım. görüyorum diğer hamile bayanlar ayaklarını sermiş oturuyorlar çocuklarına oda yapıyorlar dertleri ne renk olsun ne dizayn olsun. birde dert yakınmazlarmı çok zormuş diye yahu arkdaş evinde oturuyorsun para derdin yok çok şükür diyeceğine bana deme baride şımarıklıkla seni suçlamıyim. neyse sonuç olarak bana yardım edebilirmisiniz lütfen

Tek diyebilecegim hic bisey disardan gorundugu gbi degildir. Biz kendimizde eksik olani baskasinda tam gorunce zannediyoruzki baskalarinin hic problemi yok.

Hamilelikte hic bisey yapmamak istemen normal aslinda 8 ay yattigimi biliyorum

inanın bana yatıp uzanıyim aman hiç bir şeye karşmiyim diyen bir insan değilim belki bazı şeyler üst üste geldi ama şu anda durmum fena korkum bebeğe etkisi

inanın bana yatıp uzanıyim aman hiç bir şeye karşmiyim diyen bir insan değilim belki bazı şeyler üst üste geldi ama şu anda durmum fena korkum bebeğe etkisi
Biliyorum bende oyle degildim ama hamileleikde oyle olmuyor iste. Pandemiydi isti evdi cocuktu derken herkesin bi felegi sasti zaten uzerine birde gebesiniz eminim cok zorlaniyorsunuzdur. Bunun psikolojinize yansimasi normal umarim bebege yansimaz isterseniz bi doktorunuzla gorusun belki yapilacak biseyler vardir

X