BU EVLİLİĞİ NASIL BİTİREBİLİRİM?YARDIM EDİN..

Hakim velayeti karşı tarafa vermez. Aldatmayı kanıtlarsan ben boşanmam da diyemez kocan. Aldatmayı kanıtla tazminatını al, 2 çocuk için nafaka da al. İlk eşinden çocuk nafakasi alıyor musun?
Evet ilk eşimden 200 alıyorum ama yine destek oluyor baska ihtiyacı olunca.Onu da çok seneler önce bosandigim için 200 dü.o zaman değeri vardı 200 ün yani şimdi yok

Chat sitelerine girdiğine dair nasil delil sunabilirim bilmiyorum.Ve ev zaten annesinin üstüne.Malı falan da yok.
Sorun sadece chat siteleri mi , normalde nasıl size karşı ve çocuklara, yani bu durumda ya iş bulup çalışıp çocuklarınıza sahip çıkacaksınız, ya da bu adamla yaşamaya devam edeceksiniz..

Kardeşiniz evli mi ?
Anne ve babanızdan hayır yok galiba, kardeşiniz destek olamaz mı maddi manevi ?
Ben böyle bir durumda her şeyimi zorlardım kardeşim için. 😐

Vermek istemiyorum zaten.Ama korktum işte.Eviyle ilgileniyor ama evdeki işlerle ilgilenmez.birsey bozulsa yaptırmaz.Cocuklari sever ama alip hiçbir yere götürmez bir parka bile mesela.Isten gelince yatana kadar balkonda saatlerce telefonla ugrasir ne çocuklarla ilgilenir ne benimle.Her kavga da çocuklarımı kullanır.Yoruldum artık. Gerçekten tek istediğim çocuklarım.Ama ne annem ne babam gelip beni ve cocuklarimi alip çıkarmıyor bu evden.Ailesi de ayni apartmanda,cocuklarimi alip gidemiyorum izin vermiyorlar
E bu adam ilk günden beri babalık yapmamiş ki zaten hiçkimseye, gozgore göre 2 tane daha dogurmuşsunuz...Eşim çocuklari çok sever, iyi bir babadır derken neyi kastediyorsunuz tam olarak?

E bu adam ilk günden beri babalık yapmamiş ki hiçkimseye, çocuklari sever, iyi bir babadır derken neyi kastediyorsunuz tam olarak?
İhtiyaçlarını karşılar.Oper sarılır onu kastediyorum.Ama işte bir parka bile götürmez.İsten gelince oyun oynamaz.Cocuk yanına gelip sarilirsa sarılır öper. Sorsan cocuklari için canını verir.Ama bunlar yeterli mi bilmiyorum

Şöyle ki bizim oturduğumuz ev annesinin üstüne,ben ölünce senin diyor.Çekismeli bosanma davasını ben açarsam cocuklari alip beni evden atacak.Orasi kesin. Ben davaya kadar cocuklari da göremiycem. Biraz birikim yapıp öyle davayi açmaya karar verdim yorumların da etkisiyle. Biliyorum ki çekişmeli davalar da çok maliyetli.
Cocuklari nasil aliyor onu anlamadim. Ilk ya da ikinci durusmada velayet belirleniyor. Dava dilekcesini verdiginiz an da cocuklarla birlikte ayri bir eve cikabilirsiniz. Siz bence bir avukatla gorusun simdiden, ne yapacaginizi ogrenin, haklarinizi ogrenin. Bir kac avukatla gorusun, ona gore karar verin. Uygun kosullar olustugunda da davanizi acarsiniz.

İhtiyaçlarını karşılar.Oper sarılır onu kastediyorum.Ama işte bir parka bile götürmez.İsten gelince oyun oynamaz.Cocuk yanına gelip sarilirsa sarılır öper. Sorsan cocuklari için canını verir.Ama bunlar yeterli mi bilmiyorum
Ama ablacım babalık bu değil ki... Ben evimdeki köpeğe veya komşunun cocuguna bile bu adamdan daha fazla babalık yapıyorum inan bana...

Sorun sadece chat siteleri mi , normalde nasıl size karşı ve çocuklara, yani bu durumda ya iş bulup çalışıp çocuklarınıza sahip çıkacaksınız, ya da bu adamla yaşamaya devam edeceksiniz..
Bana karşı ilgisiz.Ilgi olarak sadece cinselligi ilgi sanıyor. Hiç birlikte bir yerlere gidip gezmeyiz,sosyalleşmeyiz. Telefonla uğraşır hep.sohbet de etmeyiz.Sevdigini söylemez.Hic iltifat etmez.Baska erkeklerden iltifat duydum ona söyledim çünkü tanıdığıydi ya da bildiği birileriydi onun.Gidip sen ne diyorsun bile demedi onlara. Sevildigimi de hiç hissetmedim.Yolda işten gelirken bile gözü hep başka kadınlarda.

Cocuklari nasil aliyor onu anlamadim. Ilk ya da ikinci durusmada velayet belirleniyor. Dava dilekcesini verdiginiz an da cocuklarla birlikte ayri bir eve cikabilirsiniz. Siz bence bir avukatla gorusun simdiden, ne yapacaginizi ogrenin, haklarinizi ogrenin. Bir kac avukatla gorusun, ona gore karar verin. Uygun kosullar olustugunda da davanizi acarsiniz.
Öyle yapıcam.

Ben babamdan bu kadar bile babalik görmedim ki bende bilmiyorum babalik ne..
Offff offff...o kadar belli ki babasiz olduğun, kıyamıyorum da sana...Zaten başında ana baba olsa çocuk yaşta evlenip bu yaşta bu duruma duşmezdin...lütfen artık iyi korun,bır bebek daha getirme şu ortama

Bana karşı ilgisiz.Ilgi olarak sadece cinselligi ilgi sanıyor. Hiç birlikte bir yerlere gidip gezmeyiz,sosyalleşmeyiz. Telefonla uğraşır hep.sohbet de etmeyiz.Sevdigini söylemez.Hic iltifat etmez.Baska erkeklerden iltifat duydum ona söyledim çünkü tanıdığıydi ya da bildiği birileriydi onun.Gidip sen ne diyorsun bile demedi onlara. Sevildigimi de hiç hissetmedim.Yolda işten gelirken bile gözü hep başka kadınlarda.
30 küsur yaşındayken 20 yaşındaki kızı alan adamdan farklı bir şey beklemek hata.

Bırakmak istemiyorum.Ama gündüz ben bakarım gece vardiyalı bir iş bulurum gece o alsın diye düşünmüştüm..Memleketime gidip bosanma davası açsam mahkemede tedbiren çocukları alabilir miyim?Buradan giderken bana cocuklari vermez çünkü.Onun ailesi ile ayni apartmandaki asla çocukları benimle yollamazlar
öyle bir dünya yok. velayeti alması mümkün değil rahat olun. 2 yaşındaki minicik bebeyi de vermeyin zaten. gece kalmasın onda. nafaka alın çocuklar ve kendiniz için. inşallah aldatma ile ilgili kanıtınız vardır. eğer varsa isterse gelmesin mahkemeye boşanırsınız zaten. elinizi sağlama alıp avukat bulun hakkınızı bırakmayın. başınızı da dik tutun.

Evet ilk eşimden 200 alıyorum ama yine destek oluyor baska ihtiyacı olunca.Onu da çok seneler önce bosandigim için 200 dü.o zaman değeri vardı 200 ün yani şimdi yok
200 nedir Allah aşkına siz niye hakkınızı arama konusunda bu kadar pasifsiniz. nafaka arttırım davası açın

200 nedir Allah aşkına siz niye hakkınızı arama konusunda bu kadar pasifsiniz. nafaka arttırım davası açın
10 seneyi geçti ben ilk eşimden bosanalı..O zamanlar 200 lirayla çocugun ihtiyaçlarını alabiliyordum.Ama şimdi de çocuğunun okul masraflarına,birşeye ihtiyaç duyduğunda falan yardım ediyor. Çocuğunu mağdur etmiyor diye bende arttirim davasi açmadım. Dava açmak da parayla sonuçta.

Merhaba güzel insanlar..Senelerdir bu formu takip edip kiminizin acısına ağlayıp,kimilerinizin yaptığı yorumlara gözümden yaş gelerek gülmüştüm.Bu kez kendi derdime ağlıyorum ama bir yol da bulamıyorum. Lütfen bana akıl verin.

Konum uzun olursa k.bakmayın,kısa anlatmaya çalışacağım.8 yıl önce ikinci evliliğimi yaptım.ilk evliliğimden bir oğlum var.Ben eşimin ilk evliliğiyim.Oğluma hep iyi davrandı.İhtiyaçlarını hiç eksik etmedi.Herşey mükemmel gidince,hiç bir sorun da olmadığı için 2 sene sonra ortak bir çocuğumuz olsun istedik.Yine hersey mükemmeldi.Bu arada belirtmeyi unuttum .Ben şu an 28 ,eşim 40 yaşında. Senelerdir aramızda bir sorun yoktu yani ufak tefek tartışmalar hariç..Ama bunlar çok basit olaylardı. Ben ikinci çocuktan 4 sene sonra tekrar hamile kaldım isteyerek.Doktorum bir hastalığım dolayısıyla ilerde çocuğun olmayabilir demişti. Bizde 3 çocuk istiyorduk. 3.yü bile ilaçla kaldım zaten.Herşey hala sorunsuz bir şekilde ilerliyordu ,ben çok mutluydum ve sonunda istediğim aileye sahibim diye düşünüyordum. O iş öyle değilmiş.

Gelelim asıl konuya..Eşim benim 3.doğumumdan sonra bana sürekli kilo al demeye başladı. Onun istediği gibi de aldım. Ama farkettim ki eşim sürekli dışarıda başka kızlara bakıyor.Telefonunu kurcaladım .Sürekli İnternetten çıplak kadınları izliyor.Bu arada 3.doğumda vücudumda hiçbirsey değişmedi. Ben değişmedim ama neden böyle yaptığını anlamadım. Aynanın karşısında kendimi inceleyip durdum günlerce.

Bununla da kalmamış. Telefonundan yükleyip kaldırdığı uygulamaları buldum.Onlarca chat ve canlı yayın sitesi. Sahte hesapla girip profilinide buldum.Vurdum yüzüne.Tabi kendini haklı çıkarmak için bana bağırıp çağırmaya başladı. Bosanmak istiyorum dedi.cocuklari da görmeyeceksin seni öldü bilecekler dedi.Kendine kalacak yer bul dedi. Bende oğlumun okulu var çok istiyorsan sen kendine kalacak yer bul.bosanma davasına kadar burdayım dedim.Benim telefonumu çalıp kurcalamissin falan ,dedektif gibisin,seninle evlendigim güne lanet olsunlar havada uçuştu. Bu arada ailesinden kilometrelerce uzakta olan benim,onun ailesi yanında,iyi bir kazançla kendi işinde çalışıyor. Bu olaydan sonra 5 gündür gerekmedikçe konuşmadık.Ama boşalacak gibi davranmıyor. Sanirim çocukların velayetini ben alirim diye boşanma davası açmıyor. En küçük kızım 2 yaşında,diğer kızım 6.

Tek olay bu degil tabiki. Kendi işini yapmaya başladığından beri bana ilgisi azalmisti,bende orda calisiyorum bu arada ama ayda 1000 lira veriyor sadece. iş yerini acarken borçlandı diye de olsun dedim.Haftanin 2 günü işe gitmiyordum sadece. O günlerde de sabahtan akşama kadar iş yerinin kepenklerini kapatıp içerde oturuyormuş. Bana da yan taraftaki çalışanlar söyledi neden böyle yapıyor ki sıcakta diye.Sanirim ogünler şecaat sitelerindeydi. Dışarıdan kimse görmesin diye de kepenkleri kapatıyordu.

Şimdi size şunu sormak istiyorum;çocuklarımın velayetini almaya kalkarsam asla boşanamam.Mahkemeye bile gelmez,çocuklari da göstermez.Ailem arkamda degil ve geçinmek için çalışmam gerek..Ama çocuklarimdan ayrılmak istemiyorum. Biraz birikmiş param var, bir sekilde ev tutabilirim.Müsteri temsilciliği yapmıştım evden.Asgari ücret veriyorlar.Eşimin maddi durumu da kat kat iyi.Eşimin memleketinde bir ev tutup müşteri temsilciligi yapayım yine dedim. Velayeti de istiyorsa alsın ama gündüz cocuklar benimle kalsın aksam işten döndüğünde ve ise gitmediği günler onda olsun dedim.Bunu da kabul etmedi.velayeti ver hayatımızdan çık diyor. Zaten memleketimi çok özledim senelerdir gidemiyorum. Burda yasamaktan da nefret ederken çocuklarimdan için burda yaşayayım annesiz de kalmasın babasız da diyorum ama umrunda değil. Bu adamı görmeye bile tahammül edemiyorum artık. Ben bu aldatmayı kaldıramam kızlar. İcim parça parça. Ama onun yüzü bile kızarmadı.Ben bu adama köle olmak istemiyorum. Ne yapmalıyım nohut yardim edin ..Ayni evde,aynı işte kaldıkça psikolojim bozulacak.Resmen görünce içim sıkılıyor.
Ailenizden yardım almanız gerekecek
Hayat hayal ettiğiniz gibi asla olmuyor

X