Garip bir arkadaş meselesi

Arkadaş ortamım genel olarak iyidir. Yani kimse ona "aaa öyle mi dedi" dememiştir herkes yanlış anladığını düşünüyor zaten. Söylediği ortamdaki konuşmalar da bana öyle geldi. Herkes sorun edenin o olduğunu biliyor Allah'tan. Ama geçen cagirdiginda keşke gelsen sogukluk olmasa filan dediler de. Hiç de gidip bir daha sofrasına oturmak annesini filan görmek istemedim

Ne olursa olsun. Bugun size hak verirler yarin ona. Siz surekli kendinizi anlatmak zorunda misiniz. Dedikodu bu resmen.
Boyle birseyi olay haline getirip anlatan biri kimbilir baska bir sir verseniz nelerinizi anlatacak.

Siz çok sabırlı birisiniz ben bu kadar saçmalık yapan, beni bu derece kıskanan birini arkadaşım diye hayatımda tutmazdım.

Arada hicbisey gecmemis olsa da ben arkadasima ilgi duyan biriyle, gonul rahatligiyla iliskiye baslama amaciyla gorusmeye calismam. Daha dun bir bugun iki arkadasinin pesinde dolanan adamla neyin muhabbetine girmeye calissin? Akli basinda kim yapar bunu?

Bana haber verme umurumda degil diyebilirdiniz. Laf sokmak istemissiniz. Olabilir sıkılmissinizdir ama boyle biseyi iyi niyetle soyledim seylerine girmeyin.
Gorusup gorusmemek sizin karariniz.

anlattıklarına bakılırsa zerre haketmiyor ama
bazen biz farkında olmadan fazla iyi niyetimizle
karşımızdakini eziyoruz bu tür tavrın olmuş olabilir mi acaba?

Bence onbir arkadaş değil ve kesinlikle bir daha gorusmemelisin ... Baştan beri saplantili olmuş sana karşı bazı insanlara ne yaparsan yap boş bu arkadasinda aynen öyle biri ki bu tipler ileride zarar bile verecek boyuta gelebilir ..

Sizin öyle demeniz biraz kirici sanki dunyada erkek kalmamista sizinle ilgilenen biriyle konussun. Biraz küçük görme gibi olmus. arkadaşınızın tavri doğru değil ama siz de çok pesinde kosmussunuz sanirim bu yuzden boyle davranabildi. Bu yasananlardan sonra daha gorusmeyin.

Böyle fesat biriyle arkadaş olmamanızı tavsiye ederim.Bi gerçek arkadaşlarınıza bakın bi de ona.Anlarsınız zaten.Meraba meraba olun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…