Gayrimeşru sayılan çocuk ve sevgilim

20 yaşında, böyle bir süprizle karşılaşan birçok erkeğin yaptığını yapmış. Nüfusta ve maddi anlamda babalık yapmış. O yaşta her genç adam zaten bu kadarını yapabilir tesadüfen baba olduğunu öğrenirse. Haklı demiyorum , normal karşılıyorum sadece, yadırgayacak kınayacak bir şey göremedim. gençlerin lisede öğretmeniyim. Onları akılları değil hormonları ve cinsel organları yönetiyor.18 yaşla 20 yaş arasında pek fark yok bu manada

Bilmiyorum genel geçer bir kanı olabilir ama düşünceme göre bir baba, baba olmayı anneden öğreniyor. Yani babalık içgüdüsü diye birşey olduğuna inanmıyorum. Hatta lafı var anne varsa babanın 1 gözü, anne yoksa 2 gözü kördür derler yaşlılar. Yani sizin cocugunuzda da ayni durum olur demek doğru olmaz.
Çocuk 13 -14 yaşındaysa hiçbirşey için geç degil. Belki siz vesile olacaksınız zaman ne gösterir bilinmez.
20 yaşında baba olmuş kendi de çocuk. Hatalar yapılmış bir çocuk arada heba olmuş. Bazı şeylerin zamanı şimdi gelmiştir belki. Ömür boyu görmezden gelinemez ki sizin cocugunuz olunca kardeş olacaklar aynı baba öz kardeştir.

Ben böyle biriyle evlenmezdim kız saklamakla hata etmiş olabilir ama çocuğuna babalik vermeyen adam sana ne verebilirki

Kendi çocuğunu sevmeyen ota böceğe merhamet gösterse ne?
Kızın rahat yaşam tarzı varmışta sevgilinizin yaşam tarzının ne farkı varmış?
Ahlak ayrımı yapilmamali .. kadında iffetli olacak erkekte .... su zihniyet bitmedi kadin or..... erkek fındık kırdı oluyor ... ıkiside yapmayacak yaparsa sonuçlarına katlanacak .... muge de çıkan karısını öldüren adamın cocugu ne demişti babam yapmaz kediye köpeğe kıyamaz demisti.

Tum bu saydiklariniz olabilir. Adam kesinlikle saglikli bir kafa yapisinda degil bence. Soylediklerinin dogru oldugunu varsayarsak, 20 yasindaki kiz bebek 6 aylik olanakadar ondan hamileligini sakladiysa, sonra evlenmeye zorladiysa ( ki burda eksik taslar var bence, anlattiklarina yuzde yuz guvenmeyin derim) cocugy ilk etapta benimsememesi normal. Ancal yillar icinde hic mi kalbi yumusamadi? Hic mi baba ogul iliskisi nasil olur merak etmedi? Bir cocugun ruhunda yara acip acmadigini sorgulamadi? Gozumde her turlu sorumluluktan kacan, yalanci biri canlaniyor uzgunum.

Doğum kontrol hapı kullanılsa da bazen kaza olabiliyor... Tabii kızın niyetini bilemem tabii ki 6 ay geçmeden önce söylemesi gerekirdi. Ama adamın çocuğunu bu kadar yalnız bırakması bana da saçma geldi. Küçücük çocuğun ne suçu var? Sevişmeye kalkışıyorsan bu tarz riskleri de kabul ediyorsun demektir. Yazık çocuğa. Ayrıca kız ''rahat bir yaşam'' sürüyor da adam sürmüyor mu? Bu laf da çok saçma geldi.

Ve Ortada çocuk var o çocuğun okul masrafı var eğitim sağlık kılik kıyafet masrafı var

Kadın bunları nasıl sağlıyor adamın bunlardan bi haber hayat sürdürüyor ve şimdiki sevgilisine kadın rahatti tarzı öyleydi diyor

O kadın hem anne hem baba oluyor baba sevgisi görmeyen çocuğuyla ilgilenmeyen bir baba var ortada

Vay efendim kadın hap kullansaymış zaten baştan kadın suçlu adam ne yaptı ki

Ceketini üstüne attı hooooopppp kadın hamile ..

Son düzenleme:
Sizi bilemem ama bana hiç hoş gelmedi bu durum
kendi kanından olan çocuğuyla ilgilenmeyen ne kadar merhametli vs olursa olsun beni etkilemez
annesinin suçu var hadi o sabinin suçu nedir
Dna testi yapılmış mı bu arada?

sevisirken rahat olan hamile kalınca mi rahatsız olmuş evlenmeyecegi kizi da hamile birakmasydi ozaman çocuğuna sahip çıkmamak için suçlu aramış ama bu gerçeği değiştirmez keşke sevgilinizde uçukuruna sahip olsaydı

Aynen ve direkt adamın söyledigini doğru addedip yapılmış yorumlar.

İnanmayın yahu en düzgün görünen erkek bile yalancı, tonla yalan uyduruyor

En son görüştüğüm hırbo ortak arkadaşımıza ısrar etmiş tanıştır diye. Peşimden o koştu. Ayrıldıktan sonra da arkadaşımız kıza ben istemedim, evime zorla kendi geldi üstüme baskı kurdu demiş. Kız dedi ki onun peşinden koştuğunu görmesem inancaktım.

İnanmayın bu adamlara hep kadına bk atıyorlar. Allah bilir o kızın peşinden koşmuştur, hamile kalınca da tabanlamıştır.

çocuğuna sahip cikma arayip sorma tenezzulunde bile bulunmadigina göre sevgiliniz kadindan daha rahat bir yaşam tarzina sahip bence.
olaylara birde bu açıdan bakın.
ayrica cocuk gayrimesru sayilmiyor nikahliyken doğmus.

20 yaşındaki çocuktan ne koca olur ne baba. Üstelik bitip gitmiş bir ilişkiden sonra ex arıyor ve 6 aylık hamileyim diyor.
Ben olsam ben de inanmam. 6 aydır neredeydi, başkasından hamile kaldı da bana mı yutturmaya çalışıyor diye düşünürdüm. 20 yaşındaki çocuğu bırakın 40 yaşındaki adamlar bile ana baba baskısıyla evleniyor.
Burada tek masum küçük çocuk.

O yüzden ben baba parasıyla geçinen 20 yaşındaki çocuğu tamamen suçlayamam.

Çocuk gayri meşru değil, anası babası belli bariz şekilde. Adam keyfini sürerken iyiymiş, önlem alsaymış evlilik dışı ilişkisini tek tabanca mı yaşamış? Yok rahatmış yok şöyleymiş. Çocuğuna merhamet göstermeyenin kimseye merhameti olmaz, çocuğunun annesini böyle çirkin tanıtan adamın ileride eski sevgilisine neler diyebileceği de malum. Sorumluluğu da kendi ailesine yıkmış.

sorumluluk almaktan kaçan, bahaneler arkasına sığınan kötü biri bu. Nesline sahip çıkmayan geleceğine de aynı şekilde davranır.
34 yaşında kocaman adam bu şu anda.

Aynısını düşünüyorum.direkt kendini ak kaşık olarak gösteren bir anlatım yapmış bir de. Geçen bir dizi izliyordum bir suçluyu akıl hastanesine getiriyorlar bir süre akıl sağlığı yerinde mı işlemiş suçu diye. Doktor geliyor ilk kontrole ordan oraya geçiyor konuşurken çok saçma hareketler yapıyor, herkes beni izliyor diyor vs... Adam tipik şizofreni belirtileri gösteriyor hepsi var diyor. Hatta o kadar tipik ki inandırıcılığıni yitiriyor, rol yapıyor yazıyor. Yani her şeyi tipik olarak anlatıp kendini melek gösterirsen inandırıcı olmuyor. Genç adam düşünememiş şok olmuş vs diyorlar ama aynı genç kadın her şeyi düşünmüş plan kurmuş falan.. ama ne hikmetse zorda kalan, hicbir karı olmayan kadın olmuş. Niye böyle plan kurşun anlamadım o zaman..niye boşansın falan.

Leş bir adam. Baba olmak istemiyorsa kendisi korunacaktı. Bunu kadına bırakmayacaktı. O çocuğa eşek gibi babalık yapmak zorunda. Bu adamdan baba falan olmaz. Siz de yakın kendinizi ve çocuğunuzu. Leş herif.

O da size evlenmedim.diye yalan söylemiş bas baya evlenmis resmi nikahla
Çocuk da gayrimesru değil, nufusuna almis sonuçta
Evlenmis olmasa o zaman gayrimesru olurdu
Ayrica adamdan cok ailesi çocuğa sahip çıkmış yani bilemedim simdi
Cocugu belki annesi yuzunden kabullenemedi diyelim, o yavrunun ne sucu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…