gaziantep psikiyatr önerisi !!!

obje

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2010
3
0
mrb ben gaziantepteyim bana anksiyete teşhisi kondu 5 aya kadar gittiğim ve memnun old doktorum vardı ama maalesef hastaneden ayrıldı yeni başladığımda 2 dir ilaç dozunu ayarlayamıyor beni daha kötü yaptı gaziantepte psikiyatra gidip memnun olan arkadaşlar önerebileceğiniz bir doktor var mı acaba gerçekten çok önemli ...

merhaba canm geçmiş olsun.bende aynı rahatsızlık var.dr gitmedim ama bende gitmek istiyorum araştırıyorum öyle ama bulamadım.gaziantepteyim.öğrenince bana da söyler misin?inş en kısa zamanda kurtuluruz

geçmiş olsun artık nerdeyse bu hastalığa yakalanmayan yok ben fakülteye gidiyordum ordaki doktorum iyiydi ama bölüm değiştirdi artık hasta bakmıyor yeni gelenide beğenmedim açıkcası bir sorayım belki bilen vardır dedim bakayım bir yandan araştırmaya da devam ediyorum sonuç alırsam sana da yazarım :))

geçmiş olsun artık nerdeyse bu hastalığa yakalanmayan yok ben fakülteye gidiyordum ordaki doktorum iyiydi ama bölüm değiştirdi artık hasta bakmıyor yeni gelenide beğenmedim açıkcası bir sorayım belki bilen vardır dedim bakayım bir yandan araştırmaya da devam ediyorum sonuç alırsam sana da yazarım :))

canm çok sevinirim bu sıralar çok ihtiyacım var.

X