Gebe kalmak için uğraşırken patavatsız komşumun yaptığı

Son adet tarihim 30 Mart. Prolaktin yüksekliğinden ve mevsim değişiminden dolayı adetimin geciktiğini düşünüyordum. Az önce test yaptım
Aaaa burda baya baya pozitifi görüyorum inşallah öyledir canım senin adına çok sevindim

Ne kadar yardımcı olmak istese de sınırı aşmış. Tamam siz paylaştınız ama birlerinin yanında aramak yerine gelip size özel söyleyebilirdi, kardeşine sizden bahsetmek yerine üstü kapalı sorup bilgi alabilirdi. Ama bizde insanlar böyle ne yazık ki, hem meraklılar hem burunlarını sokmayı severler. İyi niyetle paylaşırsınız, ama paylaştığınız yerde kalmaz. Ben uzun süre çocuk istemi ve tedavilerimde şunu öğrendim, çevreye çocuk istediğinizi söylemeyeceksiniz. Bu çok çok özel bir süreç, kırıcı olabiliyorlar, senin özelini gidip başkasına hesapsızca açabiliyorlar. Gereksiz motivasyonlar, inşallah maşallahlar. Tebrikleri bile kırıcı oluyor inanın. “O kadar zamandan sonra oldu hadi bakalım” cümlesi mesela! Çocuk istemini, tedaviyi vs kendinize saklayın ve bu konuları illa ki paylaşmak istiyorsanız tedavi gören insanlarla paylaşın.

Son adet tarihim 30 Mart. Prolaktin yüksekliğinden ve mevsim değişiminden dolayı adetimin geciktiğini düşünüyordum. Az önce test yaptım

Ve tebrik ederim, takip edin kan testiyle de taçlandırın bu güzel görüntüyü

Şimdi ki aklım olsa kendi anneme bile istemediğimizi söylerdim. Çünkü dediğiniz gibi insanlar iyi niyetli bile olsa kırıcı oluyor söyledikleri. Toplum içinde inşallah sana da nasip olur , Allah sana da verir sözleri bile o kadar kırıcı oluyor ki.
Bu arada

Eklentiler

• D8DD34D4-CAFC-4AA7-8E46-A7E384197E8B.jpeg
    8,8 KB · Görüntüleme: 25
Vaauuvvv gözlerim kamaştı, randevu aldınız mı? 30 Mart son adet tarihi, hmmm, artık çok rahat duyulur kalp atışları sanki? Çok heyecanlı

Vaauuvvv gözlerim kamaştı, randevu aldınız mı? 30 Mart son adet tarihi, hmmm, artık çok rahat duyulur kalp atışları sanki? Çok heyecanlı
Randevu almadık henüz. Fransa’da yaşıyoruz. Burada randevu bulmak zor. En yakın randevu tarihi 1 Temmuz 30 Mart son adet tarihim ama baya geç döllenme olmuş sanki

Biz eşimle 3 yıllık evliyiz şuan evlendigimiz sene bende istemiyordum eşimde bebek çünkü herşey bir tam otursun istedik 2. Sene ben artık çok heves ettim çünkü adet duzensizligimde vardi doktor polikistik över dedi bebek istiyirsan hap kullanacaksın 3 ay dedi moralim bozulmuştu çok psikolojim ee çevrede artık çocuk yapın demeye başladı hatta kayınvalideme komşusu benim yanımda kulağına eğilip benim arkadaşım gittiği doktorun numarsini vereyim oray götürün bunları bile demiş kayinvlidem çok iyi bir insan yani senin komşun yine fazla bı patavatsizlik yapmamış ben 2. Seneden beri bebek istediğim halde herkese istemiyoruz dah olmadigindan değil biz daha düşünmüyoruz diyordum ama ona rağmen bize hastalıklı muamelesi yaptılar yani neyseki Allah'a çok şükür ne bir kür kullandım ne bir ilaç kullandım bu sene kendiliğinden hiç ugrasmadik bile düşünmeye başladım ve ben 3 ayda hamile kaldim şuan 13 haftaligiz çok Şükür Rabbime isteyen herkese versin polikistik över de değilmiş ayrıca Bosuna psikolojim bozulmuş yanlış teşhis koymuş sadece usuttugum için idrar yollarimi o yüzden gecikiyormus bence sende fazla milletle yüz göz olupta öyle konuları çok konuşma hatta çok üstüne gelirlerle güzel bir dille geri çevir çünkü psikoloji hamilelikte de hamilelikten öncede çok önemli

Hamilelikten önce daha önemli çünkü hamile kalmayı çok engelliyor onun stresi. Şimdi hiç bi yere gitmeden hamile kaldım çok şükür sizin gibi. Daha da bsey demezler inşallah

Banada arkadaş çevrem ve komşularım bazen tek çocukla olmaz doğur artık vs diyor kısır gözüyle bakıyor lar halbuki bir kızım var ikincide olmadı doğal yolla hiçbir sorun olmamasına rağmen vardır bir hayır zamanını bekliyordur takılmayın konuya komşuya salın gitsin kimse kendine bakmaz hep der birşeyler

Ne kadar ayıp ya. Onlara neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…