Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aman onu hiç sorma sürekli kavga ediyorum onun yüzünden içiyor 2 günde 1 paket
İnsan çıldırıyor ama napıcaksın. Böyle daha çok strese giriyor diye günde 2-3 tane içmesine ses etmiyorum ben.. Kendi pcosuma yöneldim. Zaten değerleri normale dönünce iyice salladım kafa yormuyorum

İnsan çıldırıyor ama napıcaksın. Böyle daha çok strese giriyor diye günde 2-3 tane içmesine ses etmiyorum ben.. Kendi pcosuma yöneldim. Zaten değerleri normale dönünce iyice salladım kafa yormuyorum
O kadar az iciyorsa daha ne benimki önceden günde bitiriyordu bende glifor ile hayıt hapı kullanıyorum

Merhaba
Ben bu ay ilk defa ovülasyon takibine başladım.. Açıkçası bu konuda bir deneyimim yok o yüzden sizden yardım istiyorum son iki gün testim böyle 2 günü de değerlendirdik silikleşmesi artık sürecin bittiğini mi gösteriyor

Eklentiler

• IMG_20200419_141033.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba canım. Hoşgeldin topiğime kuzum pik olduğu o 2 gün yumurtamanın çatlama aşamasına geldiğini ve 24-36 saat sonra çatlayacağını, silikleşmesi de çatladığını gösterir. Çatlayan yumurta 24 saat yaşar. O yüzden çift çizgi gördüğün gün dahil 4 gün değerlendirmemiz öneriliyor. Umarım 14.günün sonunda gebelik testinde çift çizgiyi görürsünüz

Çok teşekkür ederim
İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…