Gebelik testi yorumu , Acil

Göğüslerinde bi hassasiyet var , ve uykudan gözünü açamıyor , kasıklarında bi ağrı ve sertleşme var..
İnşallah vardır, bende tek taraflı kasık ağrısı oldu sabit bir noktada resmen orayı oyuyordu. Ve sabit kasıkta ki ağrı bebek hareket edene kadar kaldı orda.

İnşallah :)

26 yaşında , beyaz akıntısı vardı geçen hafta , sonrasında pembe bi lekelenme geldi bikaç da belirti olunca yaptık

O akıntı olduğu zaman ilişki olmuş mu öncesinde ve sonrasında. Eğer gelen haftaysa daha bir hafta beklemesi lazım. Yumurtlamadan 12 gün sonra aşağı yukarı testte çıkıyor çünkü

O akıntı olduğu zaman ilişki olmuş mu öncesinde ve sonrasında. Eğer gelen haftaysa daha bir hafta beklemesi lazım. Yumurtlamadan 12 gün sonra aşağı yukarı testte çıkıyor çünkü
Olmuş sanırım , erken mi o zaman testte çıkması için ?

Göğüslerinde bi hassasiyet var , ve uykudan gözünü açamıyor , kasıklarında bi ağrı ve sertleşme var..
Şuan basettiginiz bütün şikayetleri her ay kendim yasiyorum. Ama sonuç negatif. Hamile gibi göğüslerim ağrıyor pembe akıntı oluyor. İki tane normal test denedim pozitif sonra erken gebelik testi aldm negatif. Bence adet düzensizliğnden dolayı hormonlar şaşırıyor. Doktora öyle demişti. İlaç kullanıyorum düzelsin diye. Herşey gönlünce olur inşallah arkadaşınızın

İnşallah, sizin de :)

Bu ay ilk defa beyaz sümüksü akıntısı olduğunu söyledi . Bu aya kadar daha önce olmamış , yumurtlama mi acaba diye düşündük
Bitkisel bi tedavi görüyor yumurtlama için bu bizi biraz ümitlendirdi
O halde bu ay yumurtlama olmus olabilir. Bence bir predictor denesin yarin. Normalde kaset test boyle silikken erken gebelik testinin cok belirgin cikmasi lazim

Olmuş sanırım , erken mi o zaman testte çıkması için ?
Tabi erken daha bir hafta olmuş bir hafta dsha geçdin. Birde sabah idrarı ile yapsın belki diğerini farklı zamanda yaptıysa çıkmaz. Ben 4 gün kala gördüm silik çizgi sabah ve akşam yaptım gayet iyi silikti. Ertesi gün bir daha yaptım onlara göre çizgi zor gözüküyordu. Dedim gene boşa ümitlendim. Ağladım Allahım nolur bunu da kaybetmeyelim. Bir sonraki gün çok daha güzel bir belirgin çizgi vardı. Ve hemen teste koştum. Çok zor günlerdi, Şu anda da ponçik uyuyor yanımda. İnşallah arkadaşında hamiledir umudunu kaybetmesin yaşı çok genç olur Allah'ın izniyle.

Kimyasal gebelikte geçiriyor olabilirsiniz bunu dikkate alın. Coraspin kullanın ve Progestan hap fitil neyse.

Böyle silik olması pozitif mi demek acaba ?
Silik cikmasi pozitif anlamina geliyor. Ama kaset testte silik cikip, erken gebelik testinde hicbisey cikmamasi testlerden birinin bozuk oldugunu gosterir. Cunku erken gebelik testinde silik cikmasi gerekirdi eger gebelik varsa. En iyisi bi kan verin. Ya da yeniden bir erken gebelik testi yapabilirsiniz.

İki normal testte silik bir erken gebelik testinde negatif ..
Yarın verecek inşallah en net sonuç kan tahlilinde oluyor ..

Arkadasinizin nasil ciktin kan testi merak ettim umarim herşey yolundadir

Bende 7 gün önce normal testle öğrendim hemen kan verdim 85 çıkmıştı bir hafta sonra daha da artti kan testi yaptirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…