Gebelik testinde silik çizgi

dayler dayler

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
2.962
5.193
33
Hayır daha henüz hiçbir yerden randevu almadım. Şu an doktora gitsem bile kese görünmeyecek büyük ihtimal. Evde 1 hafta kadar bekleyip değerin yükselmesini bekleyeyiömdiyorum. Acaba doktoru aramalı mıydım? Sen nasıl yapmayı düşünüyorsun.😊
Ben aramak zorundaydim, bir rahatsizlik durumu var, ondan dolayı. Aradim ve simdi yapilacak is 2 gun sonra tekrar kan tahlili yapip aramak olacak😇 ona gore her sey yolundaysa, gün verir kontrol icin.

Elifakman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
18
7
22
Ben aramak zorundaydim, bir rahatsizlik durumu var, ondan dolayı. Aradim ve simdi yapilacak is 2 gun sonra tekrar kan tahlili yapip aramak olacak😇 ona gore her sey yolundaysa, gün verir kontrol icin.
Hakkımızda hayırlısı olsun.😊 Progesteron hormonunuza baktırdınız mı peki? Ben sağlık ocağında kan verdiğim için öyle bir hormona bakılmadı

I LoVe You

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
967
766
20
IMG-20201116-WA0013.jpg

Çatlatma iğnemin 12. Günü sizce var mı dır

dayler dayler

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
2.962
5.193
33
Hakkımızda hayırlısı olsun.😊 Progesteron hormonunuza baktırdınız mı peki? Ben sağlık ocağında kan verdiğim için öyle bir hormona bakılmadı
Ben de saglik ocaginda baktirdim, sadece beta hcg istedim. Ama carsamba gunu kapsamli yaptiracagim. Tum hormonlara ve genel kan durumuna bakilacak. Sonra yne doktoruma bildireceğim. Hayırlısı olsun 🥰🥰

Bahar_ilk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2017
82
45
28

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bahar_ilk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2017
82
45
28

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CeReNnnKeskn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2018
742
1.025
Bal gibi hamişşin maşallah inşallah sağlıkla kucağına alırsın bende 4 aylık oldum benimde ilk yaptığımda çok silik çıkmıstı bir kaç gün sonra tekrar yaptırdım ful kırmızı çıktı ama hemen ultrasona baktırma heleki alttan muayene isterlerse kesinlikle yaptırma