Gebelik testinde silik çizgi

Bal gibi hamişşin maşallah inşallah sağlıkla kucağına alırsın bende 4 aylık oldum benimde ilk yaptığımda çok silik çıkmıstı bir kaç gün sonra tekrar yaptırdım ful kırmızı çıktı ama hemen ultrasona baktırma heleki alttan muayene isterlerse kesinlikle yaptırma

Bnmde bata 7gun gjn sabahntest yaptim ama cikmadi sanirim erken yaptim varsada cikmama soz konusu olabilirmi belirtilerimde var
Onu diyecektim ben de, catlamani tam kestirememis olabilirsin, bu sebeple de regl tarihi beklediginden farkli olabilir. Bu yuzden de şuan 5 gün yoktur muhtemelen, daha az vardir. Benim takvimde bat 21 gösteriyordu ama catlama 4unde olmus doktor kontrolunde ogrendim, haliyle bat 18ine çekilmiş oldu. Oyle bir şeydir senin de😇

Allah tüm isteyenlere nasip etsin.
Benim son iki ayki adet döngüme göre 11 gün kala erken gebelik testi yaptım hayalet çizgi var. Geçen ay 6 gün ve 5 gün kala yapmıştım hiç çizginin esamesi bile okunamıyordu. Kan testi için beklemelimiyim çok erken mi çizgi için anlamadım ama çabuk öğrenmem gerek kan pıhtılaşması var
3D32FAD5-5C0D-4B9A-9277-7CA14C7AAD57.jpeg

DCA33F01-60CA-43FF-B0FA-E691CBD39340.jpeg

Canım sen yine hâline şükret benimki hiç çıkmadı silik demeye bin şahit ister ama çok şükür hamileyim sende hamilesin
Merhaba benimde çok silik çıktı belli belirsiz.normalde 25 günde bi regli oluyorum.bugün 31.gün regli olmadım.27.gün test çok silik çıktı 2.çizgi.inşallah bende hamileyimdir

Allah tüm isteyenlere nasip etsin.
Benim son iki ayki adet döngüme göre 11 gün kala erken gebelik testi yaptım hayalet çizgi var. Geçen ay 6 gün ve 5 gün kala yapmıştım hiç çizginin esamesi bile okunamıyordu. Kan testi için beklemelimiyim çok erken mi çizgi için anlamadım ama çabuk öğrenmem gerek kan pıhtılaşması var Eki Görüntüle 2726384

Eki Görüntüle 2726386
Kan pıhtılaşması varsa 1 dakika bile kaybetmeden doktora gitmelisiniz bende de aynısı var. İğne kullanmanız gerek günlük :)

Kan pıhtılaşması varsa 1 dakika bile kaybetmeden doktora gitmelisiniz bende de aynısı var. İğne kullanmanız gerek günlük :)
Teşekkürler canım aynen yarın kan vereyim bakalım en azından kan sulandırıcı başlarım tüp bebek doktorum öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı başlamalısın dedi. İğne başlamak için bir iki aylık mı olması gerekir acaba?

canım baktırdınmı benimde aynı silik çıktı
Evet tatlım dün sabahtan verdim. 40,40 çıktı.yarın tekrarlayacağım bakalım. Yaş 44. Evliliğimde 4.yılım dolmak üzere. Hayırlısı inşaallah hepimiz için
2 sene önce başarısız sonuçlanan bir tüp bebek. normal gebelik 7-8 ay sonrasında ama 6-8 hafta arası bir düşük ve 2 ay önce yine başarısız bir tüp bebek daha ve şimdi çok endişeliyim. 🥺🥺🥺 Rabbim hayırlısını verendir elbet. Gerçekten isteyen hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
🤓🤓🤓 Dibin de dibi dip notum:
Az su için derim bu arada; benim bu ayki tek farklılığım günde 2 lt yi 1 lt civarına düşürmek oldu!

Evet tatlım dün sabahtan verdim. 40,40 çıktı.yarın tekrarlayacağım bakalım. Yaş 44. Evliliğimde 4.yılım dolmak üzere. Hayırlısı inşaallah hepimiz için
2 sene önce başarısız sonuçlanan bir tüp bebek. normal gebelik 7-8 ay sonrasında ama 6-8 hafta arası bir düşük ve 2 ay önce yine başarısız bir tüp bebek daha ve şimdi çok endişeliyim. 🥺🥺🥺 Rabbim hayırlısını verendir elbet. Gerçekten isteyen hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
🤓🤓🤓 Dibin de dibi dip notum:
Az su için derim bu arada; benim bu ayki tek farklılığım günde 2 lt yi 1 lt civarına düşürmek oldu!
Çok sevindim canım yinede dikkatli ol 2 günde değerin 2 katına çıkması gerekiyormuş eğer düşerse kimyasal gebelik ben geçen ay yaşadım bunu 18,17 den 4,96ya düştüm umarım sağlıklıdır Allahım hepimizin kucağını boş bırakmasın

Teşekkürler canım aynen yarın kan vereyim bakalım en azından kan sulandırıcı başlarım tüp bebek doktorum öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı başlamalısın dedi. İğne başlamak için bir iki aylık mı olması gerekir acaba?
Hayır öğrenir öğrenmez başlamanız gerek. Başlamazsanız bebek büyüyemez Allah esirgesin inşallah 🤲🏻

Hayır öğrenir öğrenmez başlamanız gerek. Başlamazsanız bebek büyüyemez Allah esirgesin inşallah 🤲🏻
Çok Teşekkür ederim. Dün beta değerim 72,51 çıktı ama dr. kese görmeden yazmadı iğneyi bırakın ilaç bile vermedi ama ben coraspin başlayacağım yarın. Sonuçta ilacın bilinen bi yanetkisi filan yok az dozda olduktan sonra
Bakalım inşaallah sağlıcakla büyür

tebrikler, benim ilk hamileligimde bundan daha silik cikmiti ilk testim. insallah bana da kismet olur tekrar

Merhaba yarın bat gunum gebelik testi yaptım bu şekilde çıktı sizce hamilemiuim

Eklentiler

• IMG_20201128_154024.jpg
    IMG_20201128_154024.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 1.022
X