Gebelik testinde silik çizgi

Merhaba arkadaşlar. Ben foruma yeni kayıt oldum. Sizinle paylaşmak istediğim bir durum var. Adetime 5 gün kala kaset testlerden gebelik testi yaptım. İkinci çizgi silik çıktı. Bundan önce adetime 7 gün kala erken gebelik testi yapmıştım onda da çok az silik çizgi çıkmıştı. Kaset testlerde daha adetime 5 gün varken ikinci çizginin silik çıkması beni çok şaşırttı. İdrarı yaptıktan hemen sonra bu çizgi oluştu. Hiç çizgi çıkmaz diye düşünüyordum. Sizce ben hamile miyim? Ayrıca hamilelik belirtisi olarak,kasık ağrısı,yorgunluk ve göğüs ağrısı yaşıyorum. Bir de çok fazla iştah artışım var.Eki Görüntüle 2721461 Eki Görüntüle 2721462
Bn adet günü erken gebelik testle bu şekilde öğrendim ve aradan 2 gün geçti kaset testlede yaptım yine aynısı çıktı tebrikler canım ♥️

Merhaba arkadaşlar. Ben foruma yeni kayıt oldum. Sizinle paylaşmak istediğim bir durum var. Adetime 5 gün kala kaset testlerden gebelik testi yaptım. İkinci çizgi silik çıktı. Bundan önce adetime 7 gün kala erken gebelik testi yapmıştım onda da çok az silik çizgi çıkmıştı. Kaset testlerde daha adetime 5 gün varken ikinci çizginin silik çıkması beni çok şaşırttı. İdrarı yaptıktan hemen sonra bu çizgi oluştu. Hiç çizgi çıkmaz diye düşünüyordum. Sizce ben hamile miyim? Ayrıca hamilelik belirtisi olarak,kasık ağrısı,yorgunluk ve göğüs ağrısı yaşıyorum. Bir de çok fazla iştah artışım var.Eki Görüntüle 2721461 Eki Görüntüle 2721462
Hayırlı olsun hamilesin benim bir gün geçti yaptım yarım saat sonra çıktı ihtimal vermedim iki gün geçti yaptım öyle daha net ve hızlı çıktı senin çok erkenden cikmis

Onu diyecektim ben de, catlamani tam kestirememis olabilirsin, bu sebeple de regl tarihi beklediginden farkli olabilir. Bu yuzden de şuan 5 gün yoktur muhtemelen, daha az vardir. Benim takvimde bat 21 gösteriyordu ama catlama 4unde olmus doktor kontrolunde ogrendim, haliyle bat 18ine çekilmiş oldu. Oyle bir şeydir senin de😇
Canım benim bhcg değerim 46. Senin ki kaç.

Hayır daha henüz hiçbir yerden randevu almadım. Şu an doktora gitsem bile kese görünmeyecek büyük ihtimal. Evde 1 hafta kadar bekleyip değerin yükselmesini bekleyeyiömdiyorum. Acaba doktoru aramalı mıydım? Sen nasıl yapmayı düşünüyorsun.😊
Ben aramak zorundaydim, bir rahatsizlik durumu var, ondan dolayı. Aradim ve simdi yapilacak is 2 gun sonra tekrar kan tahlili yapip aramak olacak😇 ona gore her sey yolundaysa, gün verir kontrol icin.

Ben aramak zorundaydim, bir rahatsizlik durumu var, ondan dolayı. Aradim ve simdi yapilacak is 2 gun sonra tekrar kan tahlili yapip aramak olacak😇 ona gore her sey yolundaysa, gün verir kontrol icin.
Hakkımızda hayırlısı olsun.😊 Progesteron hormonunuza baktırdınız mı peki? Ben sağlık ocağında kan verdiğim için öyle bir hormona bakılmadı

IMG-20201116-WA0013.jpg

Çatlatma iğnemin 12. Günü sizce var mı dır

Hakkımızda hayırlısı olsun.😊 Progesteron hormonunuza baktırdınız mı peki? Ben sağlık ocağında kan verdiğim için öyle bir hormona bakılmadı
Ben de saglik ocaginda baktirdim, sadece beta hcg istedim. Ama carsamba gunu kapsamli yaptiracagim. Tum hormonlara ve genel kan durumuna bakilacak. Sonra yne doktoruma bildireceğim. Hayırlısı olsun 🥰🥰

X