Gebelik testinde silik çizgi

Çok Teşekkür ederim. Dün beta değerim 72,51 çıktı ama dr. kese görmeden yazmadı iğneyi bırakın ilaç bile vermedi ama ben coraspin başlayacağım yarın. Sonuçta ilacın bilinen bi yanetkisi filan yok az dozda olduktan sonra
Bakalım inşaallah sağlıcakla büyür
Benim 33 çıktığında doktor başlatmıştı iğneyi. Maalesef iğne olmadan büyüyemiyor ama inşallah Allah’a emanet büyüsün sağlıkla bebeğiniz başka bi doktora daha gitseniz dozunu ayarlayıp başlatır iğneye.

Merhaba kızlar bende pcosum Buda Dünkü ovulasyon testim sizce yumurtlama mı kafam çok karıştı

Eklentiler

• 037699ED-0A4C-4A7D-9D65-3F0FC1A4B566.png
    037699ED-0A4C-4A7D-9D65-3F0FC1A4B566.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 119
Bugn mutlaka değerlendirin dünde değerlendirdysenz daha iyi yarında mutlaka değerlendirin ben bi yıl dolacak nerdyse test yapalı kendime faydam olmadı ama çoğu kişiye faydam oldu
Sende PCOs mu var yoksa yumurtlamayı yakalayamıyor musunuz
Bu arada dünü değerlendirdim ama hafif bir kısım sperm dışarda kaldı bu sorun olmaz herhalde

Sende PCOs mu var yoksa yumurtlamayı yakalayamıyor musunuz
Bu arada dünü değerlendirdim ama hafif bir kısım sperm dışarda kaldı bu sorun olmaz herhalde
Bende pcos var klomenle birlkte kistte olştu malesef spermin dışarı çıkması sorun değil zaten meni dışarı akar ne yaparsanz yapın sırt üstü kırk dakika belnzn altına iki üç yastık koyun sonra yarım saatte yüz üstü yumjrtlma olan tarafı blyorsanz o bacağnızı krndnze çekerk uzanın inşallah olur

Bende pcos var klomenle birlkte kistte olştu malesef spermin dışarı çıkması sorun değil zaten meni dışarı akar ne yaparsanz yapın sırt üstü kırk dakika belnzn altına iki üç yastık koyun sonra yarım saatte yüz üstü yumjrtlma olan tarafı blyorsanz o bacağnızı krndnze çekerk uzanın inşallah olur
Amin canım inşalalh sağol

Bu kadar uzun süre durun dememin sebebide spermlern yavaş olanlarıda var biliyorsnz garantiye almak için

X