Aile Planlaması Gebelik varmi yokmu sizce?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

betty58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
7
6
29
Arkadaslar dün test yaptim resimdeki gibi cikti. Aksam üstü yapmistim suan emin olamiyorum. Adetimin gelmesine 4 gün kaldi.
bu sabah dijital teste ama Negativ cikti...
Testi de kasik agrilarim oldugu icin denemek istedim cünkü degisik bi agri hic olmamisti böyle cok geil ama saplaniyo arada..
Siz ne diyosunuz?
C7FE6064-6976-42AE-B61A-5924E51CEF97.jpeg

Arkadaslar dün test yaptim resimdeki gibi cikti. Aksam üstü yapmistim suan emin olamiyorum. Adetimin gelmesine 4 gün kaldi.
Testi de kasik agrilarim oldugu icin denemek istedim cünkü degisik bi agri hic olmamisti böyle cok geil ama saplaniyo arada..
Siz ne diyosunuz?
Eki Görüntüle 2755133
Burdakine göre var aslında ama diğerinde negatif çıktı diyorsun birde adet gününün sabahında normal kaset testle dene istersen

Burdakine göre var aslında ama diğerinde negatif çıktı diyorsun birde adet gününün sabahında normal kaset testle dene istersen
8FB01C33-AEFB-425A-992D-A3D3505F3DE8.jpeg

Sag Dünki aksam testi sol bugün sabah ac karnina yaptigim test
Daha yeni oldugu icin dijital göstermiyo olabilirmi? cünkü bugünki cok belirgin düne göre doktorum da pazari bekle dedi..😢

Siz ne diyosunuz?
Eki Görüntüle 2755133
Canım merhaba öncelikle tebrik ederim gebeliğini inşallah sağlıkla sürüyordur. Ben de yakın bir durumu yaşıyorum. Bu sabah adete 6 gün kala dijital test yaptım negatif çıktı. Sonrasında içinin nasıl birşey olduğunu merak ettim açtım ve içerisindeki kağıtta çok hafifte olsa ikinci çizgiyi gördüm. Acaba bu içindeki kağıdın bir anlamı var mı bilemedim.

Eklentiler

• C2265D17-A53D-4AE5-9D11-3CEA93DEA668.jpeg
    C2265D17-A53D-4AE5-9D11-3CEA93DEA668.jpeg
    53,5 KB · Görüntüleme: 65
Canım merhaba öncelikle tebrik ederim gebeliğini inşallah sağlıkla sürüyordur. Ben de yakın bir durumu yaşıyorum. Bu sabah adete 6 gün kala dijital test yaptım negatif çıktı. Sonrasında içinin nasıl birşey olduğunu merak ettim açtım ve içerisindeki kağıtta çok hafifte olsa ikinci çizgiyi gördüm. Acaba bu içindeki kağıdın bir anlamı var mı bilemedim.
Yeni görüyorum bende icini acmistim bende de iki cizgi vardi, digital negativ göstermesine ragmen, suan bebegim iki aylik oldu☺️

X