Gebelikte et beni çıkan varmı aranızda korkuyorum 😔

bonadeas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
357
182
34
Kızlar biraz panikledim makatta et beni çıkan varmı hamileyken ? Bazı gebelerde bu olabiliyormus Allah korusun hpv yse ne yapacagım cok korkuyorum

Makatta hic duymadım canim benim boyun kısmımda minik minik bir suru et ben cikti ayrıca mevcutta olan benlerimin hepsi neredeyse 3 kati kadar büyüdü gebelikte normal diye hic sormadım bile doktora. Senin en yakın kontrolün ne zaman sormana fayda var en azından icin rahatlar.

Makatta hic duymadım canim benim boyun kısmımda minik minik bir suru et ben cikti ayrıca mevcutta olan benlerimin hepsi neredeyse 3 kati kadar büyüdü gebelikte normal diye hic sormadım bile doktora. Senin en yakın kontrolün ne zaman sormana fayda var en azından icin rahatlar.
Bi hafta var sorarım umarım kötü bişe degıldır

Makatta cikanini ben de bilmiyorum fakat benim de boynumda onlarca minik et beni cikmisti 30. Hafta sonrasi. Hicbir sey yapma dedi doktorum. 20 Agustos dogum oldu. Su an 3-5 tane kaldi ki onlar da gececektir.

Kızlar biraz panikledim makatta et beni çıkan varmı hamileyken ? Bazı gebelerde bu olabiliyormus Allah korusun hpv yse ne yapacagım cok korkuyorum
Bende az önce farkettim sağ bacağımda yeni ben çıkmış araştırmalara göre hormonların artışıyla alakalı sanırım paniklemeye gerek yok haftaya kontrolüm var doktora danışıcam bakalım

Bende az önce farkettim sağ bacağımda yeni ben çıkmış araştırmalara göre hormonların artışıyla alakalı sanırım paniklemeye gerek yok haftaya kontrolüm var doktora danışıcam bakalım
Bacak ayrıda kasık yada makat olunca korkuyorum yarın sorucam dr a anlasılması zor gerci

Merhaba, ben de hamileliğimin başındayım Genitale yakın et beni çıktı siz aldırdınız mı ne demişti doktorunuz

Merhaba, ben de hamileliğimin başındayım Genitale yakın et beni çıktı siz aldırdınız mı ne demişti doktorunuz
Aldırmadım dondurmayı düşündük vazgeçtim sonra. Çoğalmadı. 1 tane duruyor öyle. Hpv ise yayılması gerekırdı diye düşünüyorum

Benim boynumda çok fazla cıktı..
Küçük küçük olanlar da büyüdü doğumdan sonra hepsini aldiracagm sınır oluyorum pis pis duruyo

X