Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

DefneninAnnesi07

🌺İkinci prensesim geliyor 🧜🏻‍♀️ DENİZ'im
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
1.516
1.359
slvlovehmt slvlovehmt canım 2 haftada +700gr almışım 68.9 oldum 😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-07-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

myjourney

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2017
251
532
35
slvlovehmt slvlovehmt archimom archimom merhabalar, tablo güncellenemiyor, slvlovehmt birisini bulabildiniz mi acaba devredecek ? sonuçta şuan yönetici sizsiniz ve gönüllü olarak aldınız. bi çözüm bulmanız gerekiyor. daha grubun daha aktif olması İçin yönetici değişti ama siz çok daha aktiftiniz archimom. Gruptan çıkmamız mı isteniyor bilemiyorum .

slvlovehmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
546
314
slvlovehmt slvlovehmt archimom archimom merhabalar, tablo güncellenemiyor, slvlovehmt birisini bulabildiniz mi acaba devredecek ? sonuçta şuan yönetici sizsiniz ve gönüllü olarak aldınız. bi çözüm bulmanız gerekiyor. daha grubun daha aktif olması İçin yönetici değişti ama siz çok daha aktiftiniz archimom. Gruptan çıkmamız mı isteniyor bilemiyorum .
Yönetici hala aranıyor malesef. Inanin tabloyu güncellemeyi bende çok istiyorum. Gruba yazdım yeni yönetici için bir kişi bile cevap vermedi. Bilgisayarı şu an için bulamıyorum malum karantina olaylari. Karantina bittikten sonra bir arkadaşımdan rica ettim bilgisayarindan güncelleyeceğim. Ayrıca gruptan çıkmanızı neden isteyelim. Uslübunuz biraz sert olmuş sanki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-11-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

archimom

Otomatik pilotta
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2020
2.395
2.948
Merhaba sevgili M myjourney Olur mu öyle şey 🥰 Ben grubu bırakmak zorunda kaldım inanın hiç zaman ayiramiyorum.Bilgisayari olan bir gönüllü alsa keşke ya da yeni yoneticimiz bilgisayar bulabilse.Liste bilgisayar olmadan güncellenmiyor malesef..Bu kadar güzel bir gruba yazık olmasa

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :80 Kg. Şimdiki Kilom :79.8 Kg.

Flzozlm

💙👼🏼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
759
855
bir haftada 2 kg almış bi insan olarak.. gördüm ve arttırıyorum 🙈😁😁😁🙈
Bebek olmuş 680gr ben almışım 4,5kg 😂😂 Doktor kısıtlama getirdi önümüzde ki kontrole kadar en fazla 1,5kg alabilirsin dedi benim hedefim ise vermiş olmak başarabilirsem 🤦🏼‍♀️😅😅

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-08-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

slvlovehmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
546
314
Merhaba kizlar iyi akşamlar. Yarin akşam için bilgisayar bulabildim. O yüzden yarına kadar güncel kilolalari yazabilirseniz sevinirim

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

DefneninAnnesi07

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
1.516
1.359
Merhaba kizlar iyi akşamlar. Yarin akşam için bilgisayar bulabildim. O yüzden yarına kadar güncel kilolalari yazabilirseniz sevinirim
Ben çarşamba yazmıştım canım 68.9 ama yarından itibaren 31.haftama giricem hayırlısıyla 😊

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

slvlovehmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
546
314
Çok iyiymiş canım :KK49:insallah bende bu kadar az kiloyla bitiririm hamileliğimi. Gerçi senin daha iki ayin var ama olsun çok fazla almazsin. Ben ilk dogumumda ilk aylarda almıştım bu kiloyu:KK17:

DefneninAnnesi07

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
1.516
1.359
Çok iyiymiş canım :KK49:insallah bende bu kadar az kiloyla bitiririm hamileliğimi. Gerçi senin daha iki ayin var ama olsun çok fazla almazsin. Ben ilk dogumumda ilk aylarda almıştım bu kiloyu:KK17:
Ben ilk hamileliğimde 17 kilo almıştım canım 🤭😊 ama bu çok farklı geçti bende😒 ilk 5 ay bulantı kusma mahvetti beni ilkinde onu yaşamamıştım zaten midem bulanacak psikolojisiyle yediğime içtiğime çok dikkat eder oldum onun etkiside çok oldu tabi 😊

slvlovehmt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2016
546
314
Ben ilk hamileliğimde 17 kilo almıştım canım 🤭😊 ama bu çok farklı geçti bende😒 ilk 5 ay bulantı kusma mahvetti beni ilkinde onu yaşamamıştım zaten midem bulanacak psikolojisiyle yediğime içtiğime çok dikkat eder oldum onun etkiside çok oldu tabi 😊
Bende de tam tersi oldu bu gebeligimde bulanti oldu. Iki kilo verdim basta. Umarim çok kilo almadan bitiririz bu süreci. 😊

Muhittin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
8.455
10.216
31

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 54 gün geçti.

DefneninAnnesi07

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
1.516
1.359
Bende de tam tersi oldu bu gebeligimde bulanti oldu. Iki kilo verdim basta. Umarim çok kilo almadan bitiririz bu süreci. 😊
İnşallah canım.bakalım ben 2 ayda ne kadar alıcam onu merak ediyorum 🤭😊