Gebelikte kontrol altında kilo alımı 🤰🤩 hadi insAllah 🤲

Aynen 30 'dan sonra bebek galiba almaya başladı çünkü bende de değişen bişey yok yemek açısından 7 8 kilo ile bitirsek iyi sayılır son 7 8 haftam en fazla artı 2 kilo daha alsam çok çok sevinirim😁
Burdaki takvimde yazan kilo tutuyor benim senin şu an 2000 kg diyor ya MaşAllah 🤩 aynrn ya yediklerjmkz bize değil miniklere gitsin insAllah cinsiyetiniz belli mi

O haftalarda bı kilo altında oluyorlar aynen cnm suyu rahim ağırlığı eşi derken ağırlık buluyor o kadra 😄
Hastaneden geldim kızım 1874 gram olmus haftasına göre uyumlu istedgim gibi çok şükür kilolu da değil zayifta her şey yolunda ama koronadan dolayı tahlil yaptırmadı doktor

Hastaneden geldim kızım 1874 gram olmus haftasına göre uyumlu istedgim gibi çok şükür kilolu da değil zayifta her şey yolunda ama koronadan dolayı tahlil yaptırmadı doktor
MaşAllah barekAllah cnm sağlıklı olsun da kilolu olması önemli değil 🤗 en son yakınlarda yaptırmış mıydın tahlil belki ondan da yapmamıştır

Bende 36 haftama girmeme 2 gün kaldı arti 8 kilo son ay birden arttı kilom
Son 4 hafta da 2-3 kg daha alsan 10-12 kg arası çok normal cnm aslında veiririz ya insAllah bilmiorum ben pazartesi 92 çıkmıştım değişiyor sanki bı çok hızlı gibi oluyor biraz sabit kalıyor derken napim vala dikkat etmeye çalışıyorum daha fazlası olmuyro 🤭🤷🙈

Son 4 hafta da 2-3 kg daha alsan 10-12 kg arası çok normal cnm aslında veiririz ya insAllah bilmiorum ben pazartesi 92 çıkmıştım değişiyor sanki bı çok hızlı gibi oluyor biraz sabit kalıyor derken napim vala dikkat etmeye çalışıyorum daha fazlası olmuyro 🤭🤷🙈
Ya son 4 haftam aslında hiç almasam.çok daha iyi başlangıçta hızlı kilo alanlar son hafta almıyor ama ben çok almadgim için son hafta hizlandi

Ya son 4 haftam aslında hiç almasam.çok daha iyi başlangıçta hızlı kilo alanlar son hafta almıyor ama ben çok almadgim için son hafta hizlandi
Kesinlikle bence de öyle başlangıçta bende almayı geç eksideydim sonrasında hızlandı sanki sağlık olsun cnm insAllah en azla bitiririz

Günaydın 37+3 ten bildiriyorum
:anneadayı: başlangıç: 84
:emir_bebek:güncel: 95.6
:KK17:fark: 11.6 kg hadi bklm son haftalar benim kg alimim yavaşladı şükür bebişin durumu iyi insAllah artık sağlıkla dünyaya gelir

:KK17:fark: 11.6 kg hadi bklm son haftalar benim kg alimim yavaşladı şükür
:KK17:fark: 11.6 kg hadi bklm son haftalar benim kg alimim yavaşladı şükür bebişin durumu iyi insAllah artık sağlıkla dünyaya gelir
Canım benim bebegim 3580 ve doğdu 5 kilo civarı gitti 9 kilo dem8stim ama kilolu hamilelikte doğumda bi sorun olmadı tek sorun ertesi güne vucudum çok ağır ve hantaldi tek zorlayan o oldu birde bebegimde enfeksiyon ve sarılık çıktı 4 gündür yatiyoruz inşallah toparlayıp cikacagiz

Canım benim bebegim 3580 ve doğdu 5 kilo civarı gitti 9 kilo dem8stim ama kilolu hamilelikte doğumda bi sorun olmadı tek sorun ertesi güne vucudum çok ağır ve hantaldi tek zorlayan o oldu birde bebegimde enfeksiyon ve sarılık çıktı 4 gündür yatiyoruz inşallah toparlayıp cikacagiz
Kaçıncı haftada doğdu cnm vala artık kiloyu takmıyorum bı an önce sağlıkla doğsun da veririm insAllah 🤲🙈 çok geçmiş olsun bı an önce toparlayıp evinize gidersiniz insAllah 🤲🤗

X