Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

65.8 😔 dikkat etmeme rağmen bu hafta coştu.. Umarım önümüzdeki hafta böyle devam etmez :KK43::dua:
Tebrik ederim sizi 36. haftadasınız ve 8 kilo bile almamışsınız 👏.. bu haftalarda alınan kilonun çoğu yaa bebek ya ödem oluyor ..doğumda sonra hemen eski kilonuza dönersiniz eminim 🍀..darısı bizlere olsun ama ben 20. haftada 4 kilo aldım bile :)

İyi pazarlar güzel anne adayları 😊.. 21. haftadan güncelleme : ne kadar dikkat erdemde 66 kiloyu görüyorum 2,3 gündür. Artık kabul ettim 😁(bugün 65.9 görsemde ).. hamileliğin ilk yarısında toplam 4 kilo oldu. Sağlıklı bi kilo artışı aslında ama asıl bundan sonra alacağız kiloları . Hedefim 12 kilo ile bitirmek. şimdilik hedefime ulaşacak gibiyim ama yaz aylarında ödemi ne yapacağız hiç bilmiyorum 😅

Bende bu hafta tarilamadim şehir dışına çıktım. Bir de üstüne grip oldum yani umarim griptir 😥 iyileşmeyi bekliyorum en kisa sürede

Umarım ödemdir çünkü iştahım çok açık ve beni çok zorluyor kızlar 🙈gebelik şekeri sınırda dikkat etmek zorundayım yoksa günde 1 kilo alabilen Bi yapım var maalesef :) M myjourney tatlım senin de gayet iyi gidiyor maşallah 🤗 21. haftada 4 kilo çok çok iyi 👏👏

Günaydın güzel anne adayları 😊.. grup neden böyle oldu bilmiyorum .. çok sessiz.. nasıl gidiyor kilo alımları 😁.. ? Benim kontrollü gidiyor şuanda kadar. 23. haftadayım başlangıç :62 , Güncel :66 .. 4 kilo şu süreçte ideal kilo içinde gözüküyor ama çok dikkat ediyorum bunun İçin.her akşam yürüyorum, günde 2 dilim esmer çavdar ekmeği yiyorum sadece, asla makarna, pilav yemiyorum.. bol bol sebze meyve ve 1 öğünde kesin 100gr kırmızı .. Emek olmadan kazanç yok 😁.. bugün proteinimi kvaltıda aldım😂.. haftasonu kaçamadı yaptım.. (En büyük kaçamaklarım böyle oluyor en fazla😅) kvaltı ya da başka öğün örnekleri göndersek ?? Motivasyon olur hem grup hareketlenir 😎.. herkese mutlu hsonları 😊

Eklentiler

• 435B4114-1587-46F3-B75B-DA9224097E44.jpeg
    435B4114-1587-46F3-B75B-DA9224097E44.jpeg
    184 KB · Görüntüleme: 41
slvlovehmt slvlovehmt canım nasılsın?uzun zamandır sessiz kaldı buralar 😔 bu arada 39.haftamdan merhaba :halay: nasip olursa cuma gününe doğumum var.planlı sezaryen olacağı için.şu bikaç gün içinde kendi gelirse o ayrı tabi 🤭 bugünkü güncel kilom 72.3 😊 bikaç günde kilo almam heralde diye düşünüyorum 😇

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız? Bayadır sessizdim. En son yazmıştım grip oldum diye. Grip değilmiş kovidmis malesef. Biraz ağır geçirdim. Çok şükür iki üç gündür kendimi daha iyi hissediyorum. Kilomu da hiç tartamadim bu süreçte. Yarin sabah tartılıp yazacağım bende. Sizler de güncel kilolari yazarsanız listeyi yarin güncellerim

Iyi akşamlar kızlar nasılsınız? Bayadır sessizdim. En son yazmıştım grip oldum diye. Grip değilmiş kovidmis malesef. Biraz ağır geçirdim. Çok şükür iki üç gündür kendimi daha iyi hissediyorum. Kilomu da hiç tartamadim bu süreçte. Yarin sabah tartılıp yazacağım bende. Sizler de güncel kilolari yazarsanız listeyi yarin güncellerim
Geçmiş olsun canım.biz iyiyiz şükür ayın 9 unda doğum yaptım.doğuma 72.3 ile girdim çıktığımda 65.7ydi.15 gün sonra falan tekrar tartılıcam bakalım😊

Çok geçmiş olsun.. en azından atlattın cnm.. 🙏.. iyileştiysen artık hızla toparlarsın 🍀 .. benim haftam 25 , güncel kilo 67 oldu .

Geçmiş olsun 🤩
Benimde doğum yapalı 2.5 ay oldu güncel kilom 77 ✔️

X