Gebelşk testim silik ve sancım var hamile miyim?

Genellikle bozuk çıkıyor bu testler en iyisi kan testi yaptır sen
Aglamak istiyorum artik pozitif cikan bozuktur o zamann. Burdaki hastane yapmiyo kan tahlilini diyeride sehirde yalniz da gidemiyorum oraya esimde isten gece cikiyo napicam ben

Aglamak istiyorum artik pozitif cikan bozuktur o zamann. Burdaki hastane yapmiyo kan tahlilini diyeride sehirde yalniz da gidemiyorum oraya esimde isten gece cikiyo napicam ben
Üzülme canım belkide vardır üzme kendini yarın tekrar yap bakalım ilk idrarınla buraya yaz insalhh vardır canım

Yokya yapasim yok bisey moralim yerlerde qrip te oldum
Morelini yüksek tut tatlım yarın sabah ilk idrarla yap güzel haberlerini bekliyorum stres yapma varsa vardır yoksa yoktur üzme kendini elbet bir gün o çift çizgiyi görmek nasip olacak Sanada bizlerede ben inanıyorum şimdi dua ediyordum Sanada bütün kardeşlerimede edecem inşallah rabbim herkese nasip etsin anne olmayı inşallah 🤲🤲

Evet doktora yazdim zaten ilaclari soylesin devam edicem insallah. Sen ne yaptin?
Ben ilaç tedavisi görüyorum canım Supra life diye bir ilaç doktorum yazdı 3 ay kullanacam birde bende miyom çıktı 3 ay sonra da ameliyat sonra olacam sonra 3 ay sonra tüp Bebek başlıyacaz kendiliğinden olmazsa bakalım kısmet

Ben ilaç tedavisi görüyorum canım Supra life diye bir ilaç doktorum yazdı 3 ay kullanacam birde bende miyom çıktı 3 ay sonra da ameliyat sonra olacam sonra 3 ay sonra tüp Bebek başlıyacaz kendiliğinden olmazsa bakalım kısmet
Hayirlisi insallah canim hayrini gor ilaclarin insallah

X