Gece kuşları akıl verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olabilir zaten çocukluktan beri travmaları olan biri olduğu için.
Bende bu durumu bildiğim için daha da anlayışlı yaklaştım hep dedim bu zamana kadar sevgi görmeden büyümüş ve çok sevdim.

Olabilir zaten çocukluktan beri travmaları olan biri olduğu için.
Bende bu durumu bildiğim için daha da anlayışlı yaklaştım hep dedim bu zamana kadar sevgi görmeden büyümüş ve çok sevdim.
Benimki de öyleydi ama fazla acıyınca acınacak hale geliyorsun. Bir de bununla birlikte olmuşsun. Biz sadece birazcik yakınlastik diye bana demediğini birakmamisti biliyo musun. Birlikte olsam neler yapardı kimbilir pislik. Yediği haltı resmen yüzüne vurmuş senin git aynaya söyle bunu kendine diye. Zerre kaybetme korkusu yok. Çünkü her şeye rağmen onunlasin kendi de söylemiş zaten. Benim de bu gece bütün anılarım canlandı bi de regl olucam bugün çok hassasım. Sakın affetme bu pisliği

+18 foto çekmenin daha bir de onu saklamanın veya birine göndermenin kafasını halâ çözemedim arkadaşş..

Su muameleyi niye kendinize layik goruyorsunuz?

Ay bunlar nasıl konuşmalar
Erkek arkadaşınızın son söylediği paragrafı okuyup okuyup durun belki aklınız başınıza gelir.
Burada sorun adamda değil. Ayrılmışsınız o da biriyle bir şeyler yaşamış veya yaşamamış. Seviyesi onu ve birlikte olduğu kişiyi ilgilendirir.
Cevabını duymaktan korkutuğunuz sorular sormayacaktınız.
İki kelimenizden biri aşkım ama seviye yerlerde adamın kimlerle ne yaptığını ayrıntılı biliyormuşsunuz zamanında. Şimdi öğrenseniz ne fark edecekti.

Mune çok pardon şu mesajımdaki eki siler misin başıma iş açmasın

Canım merak etme bu adam seni öyle kolay bırakmaz bulmuş senin gibisini. Bu nasıl bir ego tatminidir seninle konuşma şekline bak. Benim en kötü sevgilim dediğim adam bile bana böyle konuşamazdı. Senin iyice psikolojin bozulmuş bir an evvel kurtul Bundan bu hastalıklı sevgi kendimden biliyorum iyice kaldırmışsın bir yerlerini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…