Geçinemeyenler kulübü

allah allah ne sacma is ya, illa 3 5 bebekmi heba olmali yani ilkinde bakarsin varsa bir sorun tedavi edersin.
benim ark. tedavi ile hamile kaldi bebek anne karninda öldu sanirim 10 haftalik falandi, genetik testler falan yapildi hemen onun ilk ti
10 haftalık biraz büyük onun için olabilir sanırım 5 haftalıkken daha kese yeni görülür ki ben görmeye gitmeden bile düşük aşamasındayım o sıralar arkadaşınız kalp atışını falan duymuştur baya

Bizzat köfteci Yusuf'un fabrikasını gezip numunelerini bilen biriyim. Kendisi ile de çalıştım, böyle bir durum söz konusu değil. içerikler hakkında neye dayanarak konuşuyorsunuz ogrenebilir miyim?
biz çok alışveriş yaparız köfteci yusuftan pandemi öncesi ayda 3 kez giderdik.pandemi de de biraz pişmiş biraz buzluğa atmalık paket yaptırıyoruz ama şaştım aybush öyle yazınca.çocuğa yediriyorum çünkü daha çok.

10 haftalık biraz büyük onun için olabilir sanırım 5 haftalıkken daha kese yeni görülür ki ben görmeye gitmeden bile düşük aşamasındayım o sıralar arkadaşınız kalp atışını falan duymuştur baya
boş gebelikmiydi yazdin mi hatirlamiyorum ama

biz çok alışveriş yaparız köfteci yusuftan pandemi öncesi ayda 3 kez giderdik.pandemi de de biraz pişmiş biraz buzluğa atmalık paket yaptırıyoruz ama şaştım aybush öyle yazınca.çocuğa yediriyorum çünkü daha çok.
Dediğim gibi bizzat görüp tanışan ve çalışan bir gıdaci olarak diyorum, gonul rahatlığı ile yiyebilirsiniz. 🍀

Evet Bursa'da çiftliği var kesim ordan geliyor parçalama,sucuk yapimi tavuk baharatlama ve köfte basım fabrikada oluyor
yoğurdunu ekmeğini sosunu da alıyoruz biz bir tek içli köfteleri pek minnak onun dışında sorun yaşamadık hiç.yemeğe götürdüğümüz şehir dışından gelen misafirlerimiz de beğendiler hep etlerini

X