Geçinemeyenler kulübü

Hahahaha deme öyle valla. Uyuyordum gece. Kapıyı kitleyip başka arkadaşa devredip dinlenip geçiyorum. Hastanın biri anahtarı sokup yere düşürüp aşağıdan alıp kapıyı açmış. Gözümü bi açtım herifin biri başımda hocammmmmm serum bittiiiii skdkdkflf altıma sıcıyordum korkudan
ohaaa yaa ohaaa ne demek anahtari sokup acmis, belki özel bir işim var icerde bu ne munasebetsizlik ya 😮😮😮
allah allah ama yok adamda haklı vergi veriyor sonucta kapiyi zorla acip serum istemek en doğal hakkı 🤦

ohaaa yaa ohaaa ne demek anahtari sokup acmis, belki özel bir işim var icerde bu ne munasebetsizlik ya 😮😮😮
allah allah ama yok adamda haklı vergi veriyor sonucta kapiyi zorla acip serum istemek en doğal hakkı 🤦
Bazen donumu değiştiriyorum sjdkfkfk allahım sen koru

adama bisey demedin mi ya 😂😂 ben olsam sinir kırizi geçiririm
Öteki arkadaş tuvalete gitmiş göremeyince terk ettik sanmış sjdkfkfk. Giremezsiniz dedim, özür diledi zaten ben öyle çok çıkışmıyorum hakaret-darp olmadığı müddetçe. Hastalık hali olabiliyor, insan sevdikleri mevzu olunca ne yaptığını bilemeyebiliyor.

Öteki arkadaş tuvalete gitmiş göremeyince terk ettik sanmış sjdkfkfk. Giremezsiniz dedim, özür diledi zaten ben öyle çok çıkışmıyorum hakaret-darp olmadığı müddetçe. Hastalık hali olabiliyor, insan sevdikleri mevzu olunca ne yaptığını bilemeyebiliyor.
adam serum için dağlari delmiş 😂😂
40 sene dusunsem hastanede anahtari dusurup kapiyi acip iceri girmek aklima gelmez ya 😁😁
bi 10 gun kadae yatmistim oda da banyo yoktu ortak bi banyo var orayada hemsireler çökmüş, odasinda banyo olmayan hastalar kokarca gibi geziyo bildigin yinede bura bizim banyomuz demek aklima gelmedi.
haklarinida yemeyin simdi çok sigara icirdiler bana orda 😁😂😂

adam serum için dağlari delmiş 😂😂
40 sene dusunsem hastanede anahtari dusurup kapiyi acip iceri girmek aklima gelmez ya 😁😁
bi 10 gun kadae yatmistim oda da banyo yoktu ortak bi banyo var orayada hemsireler çökmüş, odasinda banyo olmayan hastalar kokarca gibi geziyo bildigin yinede bura bizim banyomuz demek aklima gelmedi.
haklarinida yemeyin simdi çok sigara icirdiler bana orda 😁😂😂
Ahahshdjdj ben kafa dengi hastaları seviyorum ya oturup sohbet muhabbet ediyorum iş arkadaşlarımdan gına geldi. Yaşlı amcalarla cok konusurum cok severler beni. :KK70:

Kızlarr neyle korunuyorsunuz :KK70:
Ben doğumdan önce dkh kullanıyordum, emzirmeden sonra prezervatife döndük. Pek de beğenmiyoruz ama mecbur. Doğumda spiral takalım mı dediler hayır dedim, köpek gibi pişmanım ah. Şimdiki aklım olsa yapım derdim. Şimdi acır diye korkuma gidemiyorum taktırmaya

Ahahshdjdj ben kafa dengi hastaları seviyorum ya oturup sohbet muhabbet ediyorum iş arkadaşlarımdan gına geldi. Yaşlı amcalarla cok konusurum cok severler beni. :KK70:
benim yattigim bolüm de genelde 50 ve uzeri hastalarin oldugu bolumdu en genc bendim iclerinde, kanka kanka takiliyoduk onlarda sıkılmıştı demek ki ben değişik geldim o yüzden 😁.
en son gün burnuma bir ilac sıkmalari gerekiyordu testi bitirmek için o ilaci sıktiktan sonra yemek yiyip su icebilecektim, 29 saattir su yemek kesilmisti. yalvara yalvara arkalarinda servis geziyordum benim ilaci verde sonra çık servisine diye.
erkek bir hemsire vardi, baktim kizlar beni sallamiyo erkek hemsire çeneye dayanamaz diyip en son onun kafasini utulemeye basladim 5.dk pes edip aha su odada buz dolabinda ust rafta adıda su ordaki hemsireye soylede versin demisti 😁😁🤦
hemsireler olmasa dayanamazdim ama 10 gun ne yalan soyleyim, yanima birde vermislerdi 60 65 yasinda teyze butun hayatini detayiyla bana anlatiyodu can sıkıntisindan 🤦 geceleri ooof oofff ammaaaan öfff alllaaahhh diye diye kalkip sinir hastasi ediyodu beni 😂😂

Ben doğumdan önce dkh kullanıyordum, emzirmeden sonra prezervatife döndük. Pek de beğenmiyoruz ama mecbur. Doğumda spiral takalım mı dediler hayır dedim, köpek gibi pişmanım ah. Şimdiki aklım olsa yapım derdim. Şimdi acır diye korkuma gidemiyorum taktırmaya
Ebe arkadaşlarım dkh izin vermiyor 🥲 hatta kadın doğumcu arkadaşım da aynı şekilde vazgeçirdi beni bu ay başlayacaktım vazgeçtim. Kondomla devam edicez gibi ama hiç sevmiyorum kondom peşinde koşmayı

Ebe arkadaşlarım dkh izin vermiyor 🥲 hatta kadın doğumcu arkadaşım da aynı şekilde vazgeçirdi beni bu ay başlayacaktım vazgeçtim. Kondomla devam edicez gibi ama hiç sevmiyorum kondom peşinde koşmayı
Bilmem ki ben 29-32 yaşları arasında yazz kullandım. Aşırı da memnundum. İstediğinde bi ay daha adet görmüyordum falan😄

sevismiyorum canim 😂😂😂 daha garantilisini görmedim.
ya sevismek dedin bak 3 gundur aklimdaydi tiroit cinsel isteksizlik yapiyormus acaba bir tedavisi yok mu ya valla sıkildim boyle rahibe gibi gezmekten 🤦
sevismenin bir yolu olmali 😟😁
Yaa ben sana şaşırıyorum valla😂😂
Ben senden de yaşlıyım bak hala oğlanı uyutsak da azıcık eğlensek diye peşindeyim kocamım🤣🤣

benim her hastane kapisindan girdiginde psikolojik ayilip bayilan teyzem bile taktirip gule oynaya cikti, aci yok sanirim takarken

X