Gecmek bilmeyen yara izleri..

Geceleri yatarken sürüyordum gündüz kullanmıyordum ilaç bitene kadar kullandım, 5 gün sonrasında soymaya başladı biraz kızartıyor bol nemlendirici ile kullanın
Ya inşallah bende de yarar işe yaralar geçti lekeler var çok yoğun. Bu pembe tüm şeklinde demi krem yani bazı kremlerin çeşitleri var da sizdeki ile aynı kullanayım

Ya inşallah bende de yarar işe yaralar geçti lekeler var çok yoğun. Bu pembe tüm şeklinde demi krem yani bazı kremlerin çeşitleri var da sizdeki ile aynı kullanayım
Evet pembe tüp avucunuza sıkıp normal kremleme gibi heryerine sürün inşallah sonuç alırsınız ama arkasına bolca nemlendirin olur mu muhakkak

isveç iksirini Deneyin iz geçirmede yara iyileştirme, grip tedavisi, cilt bakım İçin denedim ve sonuç harika aldığınız İsveç iksirinin fiyatına dıkkat edin, örnek veriyorum 2 3 yerde 100 tl ise ve siz 80 e bulduysanız sakın almayın inceltilmiştir ve %100 işe yaramaz
İsveç şurubu dimi bu dediğiniz? Bizde vardı annem kullanıyordu yeni bitti hatta. Lekelere mi süreceğiz hiç o şekilde kullanmamistim. Maurers markayı sanırım bizimki pahalı bir fiyata almıştık 250 ml.ini alkollü yazıyordu. Lekelere nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verirseniz sevinirim 🌺

X